Agnieszka Konieczka

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Bardzo długo szłam sobie w życiu drogą wyznaczoną mi przez system – trochę narzuconą, trochę wykreowaną przez innych. Wydawało mi się, że decyzje podejmuję ja, lecz tak naprawdę to inni mówili mi, co będzie dobre, złe, opłacalne, szanowane i godne.

W moim życiu przyszedł taki moment, kiedy nie wiedziałam, co mam robić, jak żyć, co jest moją misją, co pasją, co szczęściem, co radością. Wydawało mi się wiele – to na pewno. Zazdrościłam też wszystkim tym, którzy od małego obrali SWOJĄ drogę i trzymali się jej, a w perspektywie lat stała się ona spełnieniem ich marzeń i daje im obecnie radość każdego dnia. Ja, dopiero po 40 latach mojego pięknego życia, odnalazłam swoją drogę, swoją misję.

Zostałam doradcą rozwoju osobistego po to, by pomagać ludziom. Rozwój osobisty odmienił moje życie, dlatego chcę dzielić się tą wartością z innymi.

Pracuję z sercem i zaangażowaniem. Indywidualnie pomogłam już wielu osobom osiągnąć ich cele osobiste i biznesowe. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Uważam, że w  każdym człowieku jest nieograniczony potencjał.

W pracy z klientami celnie namierzam źródło problemów i znajduję rozwiązania. Tworzę im warunki do rozwoju, jestem poszukiwaczem talentów, pomagam w odzyskiwaniu pewności siebie, w podniesieniu poziomu własnej wartości, poziomu zaufania do swoich myśli, uczuć i działań.

Zanim zostałam doradcą, pracowałam w redakcji w dziale reklamy i marketingu. Wiem, jak to jest pracować z ludźmi, słuchać ich potrzeb i umiejętnie im sprostać. Trzymam się zasady: Mam dwoje uszu i jedne usta. Rozwój osobisty pomógł mi w wielu wyzwaniach w życiu, uważam, że gdybym się nie rozwijała, nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem teraz.

Zmiana, jaka nastąpiła we mnie, ma ogromy wpływ na moje odważne decyzje i relacje z ludźmi.

Dzięki temu, bazując na moim doświadczeniu, jestem w stanie pomóc zarówno osobom, które planują założyć działalność, jak i przedsiębiorcom, którzy szukają rozwiązań w życiu prywatnym i zawodowym.

Rozwój osobisty odmienił moje życie, dlatego chcę dzielić się tą wartością z innymi.

Zawsze, w relacjach,  fascynował mnie Człowiek, jego ograniczenia i możliwości, talenty, charaktery i osobowości. Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi odkrywać człowieka w całej okazałości i z całym otaczającym go światem.

Prywatnie jestem dumną mamą cudownych chłopców Huberta i Wiktora. To właśnie oni są moją motywacją do realizacji celów.

Moimi najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są: niezależność, uważne słuchanie i indywidualne podejście do każdego człowieka, wspieranie innych i rozwój, a także efektywność i sukces, co powoduje, że od wielu lat jestem w procesie zmian w życiu. Zmian ku lepszemu, na wielu płaszczyznach, i inspiruję wiele osób do osiągania tego samego.

Częściej niż kiedykolwiek wybieram to, co chcę, a nie to, co powinnam. Jestem silnym człowiekiem, mogę Ci pomóc. Uważam, że mamy jedno życie, dlatego należy żyć tak, aby każdy dzień był wyjątkowy, żyć bez ograniczeń.

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem bardzo wdzięczna, że  uczestniczę w tym niesamowitym projekcie firmy Heksagon Group i zachęcam Cię gorąco do zrobienia Twojego własnego, indywidualnego Planu Rozwoju Osobistego. Jestem tu po to, aby Ci pomóc. Pamiętaj, że jesteś największym cudem świata i zasługujesz w życiu na wszystko, co najlepsze.

Często w życiu boimy się odnieść sukces, dlatego pomimo panującej niewygody i niezadowolenia trwamy w danej sytuacji. Mamy poczucie niezasługiwania, dlatego ja jako Doradca pomogę Ci przede wszystkim przełamać w sobie strach i odnaleźć odwagę by zacząć się w życiu realizować i spełniać marzenia. Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju zgodnie z Heksagonem Szczęścia, tak byś krok po krok czynił ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski zachowując balans pomiędzy pracą, a życiem osobistym.

W momencie kiedy zaczniemy wspólną podróż, podczas naszego pierwszego spotkania pomogę Ci się zatrzymać… taki moment aha…! I skupić tylko i wyłącznie na sobie w bezpiecznych i bardzo komfortowych warunkach, po to byś mógł zajrzeć w głąb siebie… po to byś na nowo odkrył sam siebie… po to byś w kolejnym kroku był gotowy do rozpoczęcia niezwykłej przygody, jaką jest Rozwój Osobisty. Przygody która trwa już całe życie. Pomogę Ci wykonać ten pierwszy i często najważniejszy krok.

Pomogę Ci również określić jakich kompetencji potrzebujesz (czyli jaką wiedzę musisz zdobyć, jakich umiejętności się nauczyć oraz jaką osobą się stać) by osiągać wytyczone cele. Otrzymasz ode mnie gotowy plan działania, niezbędne narzędzia i moje wparcie.

Poprzez Plan Rozwoju Osobistego określisz swoje wartości, talenty, potencjały. Zdecydujesz jakie role życiowe chcesz pełnić. Napiszesz swoją misję życiową i zastanowisz się nad sensem istnienia. Odkryjesz swoje DLACZEGO?, dzięki któremu będziesz czuł wewnętrzną motywację do działania i dużo prościej będzie Ci wytrwać w podjętej decyzji i działaniu.

Wiedząc CO? chcesz osiągnąć, DLACZEGO? to jest dla Ciebie tak ważne, określenie JAK? to zrobić jest dużo prostsze.

Nauczysz się również doceniać siebie, co z pewnością przełoży się na wzmocnienie Twojej pewności siebie, poczucia własnej wartości. Zaczniesz pracować nad wspierającymi Cię przekonaniami, by GREMLINY, które trzymają Cię za kostki i nie pozwalają wyjść z ruchomych piasków w pewnym momencie się poddały. By przyznały się, że są bezsilne z mocą, którą w sobie masz, dzięki której możesz osiągnąć wszystko to co zaplanujesz. Poprzez Plan Rozwoju Osobistego wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom.

I myślę, że to co najistotniejsze, to to, że będę obok Ciebie w tej drodze, w procesie realnej zmiany… Każdy sportowiec, muzyk ma swojego trenera, mistrza… pozwól sobie mieć obok siebie Doradcę, który będzie Cię wspierał na każdym kroku Twojej podróży..

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Nazywam się Agnieszka Kuciak. Na co dzień jestem mamą dwóch wspaniałych córeczek. Moje życie zawodowe, po urodzeniu dziewczynek, przestało mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie. Zawsze brakowało mi spełnienia w życiu zawodowym oraz pozazawodowym. Realizacja własnych planów była jednak pozostawiona na później.

Dzięki Agnieszce skorzystałam z profesjonalnego planu rozwoju osobistego, który zmienił i nadal zmienia moje życie. Wreszcie zaczęłam myśleć o sobie i o realizacji własnych celów i marzeń. Agnieszka wspiera mnie w codziennym rozwoju, jest cudowną osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Chciałabym bardzo podziękować jej za to, że jest i ciągle mnie wspiera.

Agnieszka Kuciak

Nazywam się Katarzyna Witkowska. Skończyłam studia na WSTiH w Gdańsku. Na co dzień pracuję na etacie w firmie produkcyjnej. Jestem osobą samotną. Nie mam jeszcze swojej rodziny. Zarówno moje życie zawodowe jak i osobiste nie jest powodem do zadowolenia i satysfakcji. Po trudnym dzieciństwie i wielu kłopotach rodzinnych i zdrowotnych, moje życie legło w gruzach, co spowodowało, że zatrzymałam się i upadłam na dno. Mimo tego nie poddawałam się i postanowiłam odbić się od dna, i ruszyć z miejsca, w którym tkwiłam.

Trafiłam na świetny webinar, z którego dowiedziałam się o doradcach rozwoju osobistego. Od razu wiedziałam, że to jest moja nowa droga do lepszego życia. Zakupiłam Plan Rozwoju Osobistego i poznałam wspaniałą osobę, jaką jest Agnieszka Konieczka.

To właśnie ona uświadomiła mi, jaką drogą mam podążać i co robić, aby stworzyć arcydzieło mojego życia. To dzięki Agnieszce zupełnie zmieniłam podejście do realizowania swoich planów, celów i marzeń, które wcześniej były zamrożone w mojej głowie. To ona pokazała mi właściwą drogę, pokazała, nad czym mam popracować i jak zwiększyć swoją wartość i samoocenę, z którą miałam zawsze problem.

Dzięki Agnieszce realizuję swoje skryte plany i marzenia. Teraz już wiem, że podążam właściwym torem, bo mam wspaniałego Anioła Stróża, który zawsze jest obok, motywuje i wspiera mnie na każdym kroku w moim codziennym rozwoju osobistym. Jej wielkie serce i zrozumienie daje mi siłę i chęć w dążeniu do realizacji założonych celów.

Cieszę się, że poznałam Agnieszkę, bo teraz wiem, że nareszcie idę dobrą drogą i że rozwijam się we właściwym kierunku. Moja droga życiowa staje się szczęśliwsza i realistyczna, bo mam wspaniałego nauczyciela i przewodnika życia. Teraz już wiem, że jest to odpowiedni moment i miejsce, aby podążać ku spełnieniu swoich marzeń, celów, a to wszystko po to, aby być szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Dziękuję Ci, Agnieszko – jesteś moim Aniołem Życia.

Katarzyna Witkowska

Od zawsze jestem handlowcem. Dokładnie, od zawsze. Już w szkole podstawowej zajmowałem się sprzedażą i organizowałem swój pierwszy zespół handlowców. Relacje biznesowe staram się budować na podstawowych wartościach, takich jak: uczciwość, zaangażowanie i zrozumienie.

Uwielbiam też uczyć się i poznawać nowe perspektywy oraz możliwości. Wytrwale idę przez życie, osiągając kolejne cele. W pewnym momencie to przestało mi wystarczać i los skierował mnie na Fryderyka i jego Klub 555. Dzięki temu poznałem Agnieszkę, osobę, która wspiera mnie w rozwoju i mobilizuje do działania. Plan rozwoju osobistego, który dla mnie przygotowała, pozwala mi od tego momentu biec do celu, zatrzymując się tylko na odpowiednich przystankach, aby uzupełnić niezbędną wiedzę.

Rola Agnieszki nie skończyła się, gdy tylko otrzymałem Plan Rozwoju Osobistego, wręcz przeciwnie! Pilnuje ona, żebym nie zmienił trasy, a jak zdarzy mi się dłużej zatrzymać na jakimś przystanku, to skutecznie mobilizuje mnie do większego wysiłku. Dziękuję, bo teraz mam wrażenie, że nie ma ograniczeń, poza czasem, którego nie chcę już więcej marnować.

Łukasz Kryle

Dziękuję Agnieszko za Twoje pokłady cierpliwości, za wyrozumiałość i chęć niesienia pomocy. Dobrze, że jesteś i że mi nie odpuszczasz. Jesteś moim opiekunem, ale też wyrzutem sumienia – gdy się z czegoś nie wywiąże, Ty mobilizujesz mnie do pracy. Życzę nam, Tobie i sobie, wielu sukcesów, łatwego podnoszenia się z porażek, dużo pracy, radości i zdrowia.

Anna Stachowicz

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha