Aneta Ginter

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Moją największą pasją są podróże, wszelka aktywność sportowa, pomoc innym oraz praca nad sobą. Dlatego bardzo dobrze, przez dłuższy czas, czułam się jako przedsiębiorca, prowadząc biuro podróży i organizując czas wolny dla swoich klientów, znajomych oraz rodziny.

Sprawiało mi to ogromną radość, te uśmiechy, zadowolenie, podziękowania po powrocie z wakacji, po udanej, dobrze zorganizowanej wycieczce.

Na mojej drodze życiowej pojawiały się różne wyzwania. Z każdego starałam się wyciągnąć lekcję, która jeszcze bardziej mnie umacniała. Poszukiwania „złotego środka” na rozwiązanie pojawiających się wyzwań, doprowadziły mnie do rozwoju osobistego, który okazał się najlepszą z dróg, jaką mogłam podążać. Rozwój osobisty zawsze był gdzieś obok mnie, jednak nie zawsze go dostrzegałam.

To właśnie rozwój osobisty – konsekwentna praca nad sobą spowodowała, że jestem w miejscu, w którym jestem, że czuję radość, szczęście i zbliżającą się wielkimi krokami wolność.
Mam bardzo dużo marzeń do spełnienia – niedawno zrozumiałam, że tylko dzięki rozwojowi, czyli nieustanną pracą nad sobą, zrealizuję je wszystkie!

Możliwość pracy jako doradca rozwoju osobistego pojawiła się w najbardziej odpowiednim momencie mojego życia – kiedy czułam, że to co robię, to jednak za mało, że chcę czegoś więcej, że chcę przede wszystkim skupić się na pracy nad sobą, bo wiem, że to zmieni całe moje życie oraz wpłynie na otaczające mnie środowisko.

Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że mogę pracować nad sobą oraz zdobytą wiedzę przenieść w kierunku zawodowym.

Poszukiwania „złotego środka” na rozwiązanie pojawiających się wyzwań, doprowadziły mnie do rozwoju osobistego, który okazał się najlepszą z dróg (…).

Jestem doradcą rozwoju osobistego, ponieważ ta praca jest zajęciem, o jakim zawsze marzyłam. Pracuję cały czas nad sobą, dzięki temu moje życie diametralnie się zmienia.

Zdobytą wiedzą mam możliwość dzielenia się z innymi – zawsze lubiłam pomagać, zawsze sprawiało mi to przyjemność.

Napełnia mnie ogromna radość, kiedy jestem potrzebna innym. Teraz planuję i organizuję swoim klientom podróż do zmian – podróż, która prowadzi do szczęśliwego i radosnego życia w zgodzie ze sobą oraz w zgodzie ze swoim naturalnym, prawdziwym wnętrzem.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeżeli czujesz, że życie po prostu ucieka Ci, że pędzi za szybko, a Ciebie w nim nie ma;

jeżeli masz pracę, której nie chcesz wykonywać lub nie jesteś do końca jej pewny, bo czujesz, że chcesz robić rzeczy wielkie, ale brakuje Ci odwagi, aby zrobić ten pierwszy krok;

jeżeli w Twoim życiu brakuje radości, pozytywnej energii lub chęci do działania – to dobrze trafiłeś!

Pomogę Ci zatrzymać się na moment i przyjrzeć Twojemu życiu. Przeanalizujemy deficyty trzymające Cię w miejscu. Znajdziemy rozwiązania, dzięki którym odzyskasz balansu w swoim Heksagonie Szczęścia.

Będę Twoim przewodnikiem w całym procesie – czyli podczas Twojej pięknej podróży do szczęśliwego, spełnionego życia!

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jestem osobą aktywną, sprawczą i zadowoloną ze swoich osiągnięć oraz sytuacji finansowej.

Potrzebą, która zadecydowała o chęci współpracy z Anetą, była chęć pogodzenia życia zawodowego z rodzinnym, znalezienia życiowego balansu i stanu wewnętrznego spokoju. Już od pewnego czasu interesowałam się zagadnieniami rozwoju osobistego, ale dopiero sesje z Anetą pomogły mi w wyznaczeniu celów, życiowej misji zgodnej z moimi wewnętrznymi przekonaniami i wartościami.

Aneta uświadomiła mi, nad którymi płaszczyznami w moim Heksagonie Szczęścia powinnam się skupić, do których przyłożyć większą wagę. Pokazała mi, jak poznane rozwiązania i zdobytą wiedzę mogę skutecznie wdrażać w życie. Jeszcze długa droga przede mną, ale widzę już efekty i wiem, że profesjonalne podejście i zaangażowanie Anety pomaga mi w osiągnięciu wcześniej wspomnianych celów.

Barbara Madziarczyk

Zawodowo zajmuję się network marketingiem, a życiowo pełnię rolę mamy i żony. Z wizją tworzę i rozwijam zespoły oraz promuję życie z pasją. Aby podnosić swoje kompetencje, potrzebowałam planu rozwoju dopasowanego do moich potrzeb, i to właśnie otrzymałam.

Ogromną wartością jest mój doradca – Aneta Ginter, która z profesjonalnym podejściem oraz wysokimi kompetencjami, niesamowicie wspiera mnie w działaniu. Jestem przekonana, że efekty przerosną moje oczekiwania. Dziękuję Anetko!

Ewelina Grabowska

Nazywam się Gabriela Eisele i od 16 lat pracuję jako nauczycielka języka niemieckiego. W życiu prywatnym jestem mamą i żoną.Rozwojem osobistym interesowałam się już od wielu lat, jednak polegało to jedynie na czytaniu mądrych książek, dobieranych chaotycznie, tak jak było mi to w danej chwili potrzebne, jednak z wprowadzeniem tych nowości w życie wciąż było ciężko.

Zawsze zajmowała mnie moja praca, miałam ważniejsze sprawy, priorytety ustawiałam wtedy nieco inaczej…
Pewnego dnia natknęłam się na posty Fryderyka Karzełka. Obejrzałam Klub 555 na Facebooku i STAŁO SIĘ. Zakupiłam pierwsze książki i… niespodzianka – dzwoni do mnie uprzejma pani, przedstawia się jako Aneta Ginter i umawiamy się na wstępną rozmowę. Już podczas tej rozmowy wyczułam, że mam do czynienia z otwartą i przemiłą osobą.

Anetka, bo tak już ją nazywam, przejawia cechy przyjaciółki – potrafi uważnie wysłuchać i doradzić w potrzebie. Jest kompetentnym doradcą, niezwykle angażuje się w swoją pracę, odpowiedzialnie podchodzi do własnych obowiązków. Dopiero rozpoczynam swoją podróż z PRO, ale już teraz mam poczucie, że jestem dobrze zaopiekowana i w odpowiednich rękach. To właśnie Aneta Ginter potrafiła wzbudzić moją ciekawość i utwierdzić mnie w przekonaniu, że podejmuję ważny i dobry krok w kierunku mojej lepszej przyszłości. Jestem ciekawa, co mnie czeka i spokojna, że mam przy sobie doradcę, któremu ufam.

Gabriela Eisele

Jestem przedsiębiorcą multiagencji oferującej usługi z zakresu ubezpieczeń. Jestem również mamą 17-letniej córki i kobietą, którą interesuje rozwój duchowy i osobisty. W różnych momentach mojego życia dostrzegłam, iż moje decyzje związane z pracą, finansami i przełamywaniem schematów myślowych, są trudne do podjęcia w pojedynkę. Chciałam jednak móc poszerzyć swój poziom świadomości i wiedzy, zrozumieć: „Jak być naprawdę spełnioną i szczęśliwą w życiu”. Anetka – mój doradca rozwoju osobistego, stworzyła dla mnie Plan Rozwoju, który otworzył mi oczy na cudne rozwiązania, wskazujące jak działać, aby więcej nie błądzić po omacku. Wskazała również, co mogę wykorzystać z moich umiejętności, a nad czym potrzebuję popracować i z jakich narzędzi oraz szkoleń mogę skorzystać, aby wyrównać swój Heksagon Szczęścia.

Dzisiaj serdecznie polecam korzystanie z jej wiedzy, umiejętności i kompetencji jako doradcy rozwoju osobistego. Powiem, że warto korzystać z wiedzy i doświadczenia Anety, bo to przybliża do celów, które sobie wyznaczyłam i co najlepsze, nie jestem z nimi sama.

Dorota Ośka

Mam na imię Marta i jestem mamą na cały etat. Nadszedł jednak dzień, w którym poczułam, iż chcę od życia czegoś więcej. Wtedy na mojej drodze, jak za dotknięciem magicznej różdżki, pojawiła się Aneta z ofertą skorzystania z konsultacji z doradcą rozwoju osobistego. Rozmowa, która odbyła się w przyjaznej, a zarazem profesjonalnej atmosferze, uświadomiła mi, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujemy, warto przeanalizować swoje życie.

Dzięki planowi, który Aneta dla mnie stworzyła, zrozumiałam, że powinnam teraz skupić się na sobie, by móc odnaleźć siebie i na nowo odkryć zapomniane wartości. Dzięki temu otworzyłam się na nowe możliwości oraz uświadomiłam sobie, że „w życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu” – cytując Vivian Green. Dziękuję.

Marta Krasandowicz

Praca z takim doradcą rozwoju osobistego jak Aneta, to czysta przyjemność. Jest bardzo miła, kompetentna, rzeczowa i zaangażowana w to, co robi. Dzięki niej można odkrywać się na nowo, stawiając sobie nowe cele, by być lepszą wersją samego siebie.

Paweł Morek

Od zeszłego roku zaczęłam działać w MLM. Moje początki nie wyglądały oszałamiająco. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z rozwojem osobistym. Dopiero po spotkaniu z doradcą rozwoju osobistego – Anetą Ginter, moje poglądy na własną osobowość stały się o wiele jaśniejsze.

Rozmowy z Anetą na temat rozwoju osobistego były dla mnie nowym doświadczeniem. Mój silny stres na początku ograniczał mnie, ale już po paru minutach od rozpoczęcia spotkania z Anetą, poczułam się, jakbym rozmawiała z dawno niewidzianą, dobrą koleżanką. I tak przebiegały nasze rozmowy. Aneta bardzo mi pomogła.

Lidia Machna

Moje dotychczasowe dokonania życiowe całkowicie mnie nie satysfakcjonują. Chcąc zmienić diametralnie drogę oraz kierunek mojego życia, los pozwolił mi poznać doradcę rozwoju osobistego Anetę Ginter i dzięki niej zdefiniowałem (raczej Aneta to zrobiła), co w moim życiu jest do naprawy oraz jak poprawić tę sytuację. Jej zaangażowanie i pozytywne nastawienie bardzo pomagają.

Wiedza, którą otrzymałem, to usystematyzowane działania – dokładnie zaplanowane w określonym czasie. Nigdy wcześniej tak nie podchodziłem do tego tematu, dlatego jestem w miejscu , gdzie nie chciałem się znaleźć. Przemyślane i zaplanowane działania zawsze przyniosą skutek, a tak właśnie działa Aneta. Dziękuję za zaangażowanie w mój przypadek. Jestem dopiero na początku drogi, ale jeśli się ma takiego przewodnika, to żadna droga nie jest problemem.

Maciej Śmidoda

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha