Barbara Sipa

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Mam wrodzoną empatię i talent do zjednywania sobie ludzi. Moją misją życiową jest uświadamianie innych, że rozwój osobisty to moc wszystkiego.

Dzisiaj z pasją realizuję swoją misję życiową jako doradca rozwoju osobistego.
Pracę zawodową rozpoczęłam ponad dwadzieścia lat temu, tworząc w swoim rodzinnym mieście Jędrzejowie lokalną telewizję.

Byłam redaktorem, wydawcą i prowadzącą programy o tematyce kulturalnej w TVP Kielce.

Przez kilkanaście lat kreowałam wizerunek w Targach Kielce, kierując kilkuosobowym zespołem.

Dzisiaj jako doradca rozwoju osobistego i szkoleniowiec, zajmuję się kreowaniem wizerunku.

Jestem właścicielką firmy Kapikol – komunikacja, produkcja, realizacja.

Moje pasje, to śpiew, malarstwo, a także kolarstwo szosowe.

Każdego dnia spełniam swoje marzenia. Szukając nowych wyzwań, ucząc się samodyscypliny, próbując eliminować lenistwo.

Każdego dnia spełniam swoje marzenia. Szukając nowych wyzwań, ucząc się samodyscypliny, próbując eliminować lenistwo, trafiłam na Facebooku na Klub 555. Było to na początku 2020 roku.

Rozmarzyłam się o byciu w ekipie Fryderyka Karzełka, w firmie Heksagon Group. Dzisiaj jestem doradcą rozwoju osobistego i realizuję swoją misję, pomagając rozwijać się innym .

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. Dzięki temu będzie on dopasowany do Twojej sytuacji i uszyty na miarę Twoich możliwości czasowych oraz finansowych.

Stworzę strategię Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął/ęła poziom mistrzowski. Pokażę Ci, jak pokonać w sobie blokady, które nas ograniczają, jak otworzyć się na życie. Nauczę Cię pracy z Heksagonem Szczęścia i utrzymywania w nim równowagi. Podzielę się dobrą energią i entuzjazmem.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci określić Twój system wartości, role życiowe, które chcesz w życiu pełnić, odkryć talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. W projekcie otrzymasz odpowiedni plan na siebie, plan oparty o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu.

Będziemy pracować nad wzmocnieniem Twojej pewności siebie, zwiększeniem poczucia własnej wartości i nad Twoją asertywnością. Pomogę Ci określić, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Otrzymasz konkretne narzędzia do pracy, które pomogę Ci wdrożyć w życie.
Jeżeli potrzebujesz osoby, która wskaże Ci drogę i wesprze w jej realizacji, to pamiętaj, że jestem po drugiej stronie ekranu, gotowa, aby zmotywować Cię do działania, a także pomóc, jeżeli będzie taka potrzeba. Dziś już wiem, że na drodze rozwoju bezcenne jest wspierające środowisko. Chętnie zostanę Twoim towarzyszem w tej podróży.

Wierzę, że poprzez realizację PRO i odpowiednie wsparcie, w Twoim życiu dokonają się realne zmiany zachowań – otrzymasz ode mnie pełne wsparcie w tym procesie.

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Zupełnie nie wiem, jak to się stało, że poznałam Basię. Może przypadkiem, a może wręcz odwrotnie? Wszechświat zadecydował o tym i powiem Wam, że…
Nasze pierwsze spotkanie online było jak błysk, natychmiastowe porozumienie, całkowita zgodność w działaniu, mającym na celu moje zrozumienie Heksagonu i błędów, jakie biegając w szale od dyżuru do dyżuru, popełniam.

Plan Rozwoju Osobistego napisany przez Basię był dla mnie tak zaskakująco piękny, że aż się popłakałam.Naprawdę nikt w ciągu całego mojego pięćdziesięcioletniego życia nie napisał o mnie tylu pięknych i budujących mnie słów.

Ten plan, moja osobista gotowość na zmiany, spotkanie Basi – to wszystko sprawiło, że trafiłam na szkolenie Zrób ze Swojego Życia Arcydzieło. Przyznam się, że wiedza tam przyswajana nie jest tak oczywista, jakby się nam wszystkim wydawało. Powoduje, że chcę więcej, więcej i więcej.
A wszystko to dzięki spotkaniu, jakie wszechświat dla mnie przygotował z Basią Sipą.

Dziękuję Ci Basiu, z całego serca Ci dziękuję.
Życzę wszystkim, by mieli okazję Cię spotkać na swoich drogach.

Anna Cygan

Basia, to ciepła, wrażliwa, piękna artystyczna Dusza. Można by rzec, że taki mój Anioł, który został mi zesłany w idealnym momencie życia :-).

Na początku roku oznajmiłam Basi, że to będzie mój rok, lecz wtedy jeszcze bardzo niepewnie, ze strachem i delikatnym wstydem. Wskazała mi drogę, wysłuchała i dodała otuchy. Dzięki Basi zajrzałam w głąb siebie, a myślę, że właśnie to jest KLUCZ do sukcesu i do początku pięknej, całożyciowej podróży. Wprowadziła mnie jeszcze głębiej w świat rozwoju osobistego, który stał się moim codziennym światem i moim miejscem na ziemi.

Basiu, jestem Ci bardzo wdzięczna, leć i wskazuj drogę innym zagubionym, bo ja zdecydowanie już sobie poradzę.

Kaja Moskaluk

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha