Beata Szadkowska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Przygodę z rozwojem osobistym zaczęłam kilkanaście lat temu, a studia podyplomowe z coachingu okazały się strzałem w dziesiątkę. Samocoaching, czyli sztuka zadawania sobie odpowiednich pytań, którą opanowałam w trakcie studiów, daje mi możliwość zobaczenia świata z wielu perspektyw.

Zawsze chciałam, żeby praca była moją pasją. I tak się stało. Praca doradcy rozwoju osobistego daje mi spełnienie, a dodatkowe zainteresowania dopełniają wartość tego, co robię. Moją misją jest, aby kobietom żyło się lepiej.

Prowadzę zatem cykl autorskich warsztatów pt. „W każdym wieku możesz być WOW: W-wyjątkowa; O-oryginalna; W-wspaniała”, w których łączę rozwój osobisty z chęcią dbania o siebie.
Motywuję i inspiruję do zmian, rozbudzam apetyt na ciekawe życie i mówię STOP bylejakości.

Jako trener biznesu i rozwoju osobistego na swoim koncie mam realizację ponad 8 000 godzin na sali szkoleniowej. Wiem, że to, co robię, jest potrzebne ludziom i dodatkowo mnie uskrzydla.

„W życiu możemy kontrolować, tylko to co jest świadome, to co nieświadome ma kontrolę nad nami.” – John Whitmore

Ja zawodowo: Doradca rozwoju osobistego (Heksagon); Certyfikowany trener (CIPM)®; Dyplomowany life coach i coach wizerunku (Akademia Profesjonalnego Coachingu); Dyplomowany stylista (Szkoła Wizażu i Stylizacji), wieloletni menedżer w korporacjach międzynarodowych.

Ja prywatnie: mam wiele pasji. Jestem wielbicielką brydża, miłośniczką mody, entuzjastką aktywnego wypoczynku, pasjonatką tańca. Wierzę, że świat można zmieniać, a zmiany zaczęłam od samej siebie.

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci uporządkować chaos informacyjny dotyczący Twojego rozwoju, po to abyś nie musiał/a więcej krążyć w labiryncie internetowych wiadomości. Na 20 minutowej konsultacji przyjrzysz się swojemu życiu z innej perspektywy i zastanowisz się, co robić, aby efektywnie realizować swoje wyzwania.

W jaki sposób działam?

Spotykamy się na wirtualnej kawie, po to, aby z różnych perspektyw przyjrzeć się Twoim wyzwaniom i temu, co dzieje się dzisiaj w Twoim życiu.

• jeżeli Twoja głowa otwiera się na zmiany i czujesz, że razem możemy zrobić coś dobrego dla Twojej przyszłości, to działamy dalej – Plan Rozwoju Osobistego rozpoczyna szereg zmian i Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo jak dotychczas;

• w takcie procesu, będę Cię wspierała, motywowała i pomagała pokonać tzw. MISIE (nie chce mi się). Weźmiesz ster we własne ręce i rozpoczniesz realne zmiany.

Odpowiedz sobie teraz na 3 pytania:

  1. Jakie planujesz dla siebie życie? (warto pamiętać, że bycie przeciętniakiem oznacza zgodę na MNIEJ niż naprawdę jesteś w stanie osiągnąć)
  2. Czy jesteś gotowy/a pokonać bylejakość i powiedzieć głośne NIE przeciętnemu życiu?
  3. Działasz czy stoisz w miejscu?

Jeżeli jeszcze wkrada się do Twojej głowy wahanie, to zreinterpretuj słowo WAHANIE na OAKZJĘ DO LEPSZEGO ŻYCIA. Czekam na Ciebie.

Niezwykłe życie jest dla Ciebie absolutnie osiągalne. To Ty decydujesz!

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Kiedyś, przez przypadek trafiłam na udostępniony na FB LIVE Klubu 555. Dzięki temu, po pewnym czasie, zgłosiłam się na darmowe konsultacje, bo czułam, że potrzebuje wsparcia w dążeniu do zmiany.

Moim opiekunem została Beata Szadkowska. Podczas tych konsultacji, odpowiadając na pytania, uzmysłowiłam sobie, jak niewiele wiem o sobie… Z pomocą Beatki udało mi się dotrwać do końca ankiety. Diagnoza, którą przygotowała dla mnie Beatka, była, jak zimny prysznic, ale z dodatkiem ciepłych promieni słońca.

Plan Rozwoju Osobistego, który przygotowała dla mnie, na podstawie diagnozy, myślę że jest tym, co pozwoli mi dokonać zmian, utożsamić z moimi słabymi stronami a następnie rozwinąć skrzydła.
Jestem w trakcie tych przemian, a Beatka służy mi pomocą, udziela wskazówek, dopinguje- po prostu czuwa nad tym, bym zrobiła ze swojego życia arcydzieło.

Beatko, bardzo Ci dziękuję za cierpliwość, doping, dobre słowo.”

Emilia Kazimierczak

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha