Dorota Grzegorek

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Ludzie mówią, że mam dar. Dar słuchania, empatii, zrozumienia drugiego człowieka. Mówi się też, że posiadanie daru zobowiązuje nas do dzielenia się nim z innymi. Dlatego bycie Doradcą Rozwoju Osobistego to dla mnie nie tylko praca. To misja.

Bardzo lubię pomagać ludziom i daje mi to dużo satysfakcji. Pragnę dzielić się dobrem, które kiedyś otrzymałam, stąd pomaganie innym w realizacji celów w rozwoju osobistym, w odnalezieniu siebie i swoich wartości stanowi moją misję.

Czy jesteś szczęśliwy? Czy czujesz, że jesteś w tym miejscu, w którym chcesz być? Czy Twoja praca przynosi ci satysfakcję? Tych pytań może być wiele więcej w zależności, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz.

Być może na niektóre z tych pytań odpowiedziałeś „nie wiem”, a być może niektóre z nich wywołują u Ciebie dyskomfort, smutek? A może nigdy ich sobie jeszcze nie zadawałeś?

Tym bardziej cieszę się, że tu trafiłeś. Bo wbrew pozorom, odpowiedzi na te pytania nie są proste i oczywiste. I tu z pomocą przychodzi nam rozwój osobisty.

To rozwój osobisty sprawia, że wychodzisz ze swojej strefy komfortu, zadajesz sobie pytania i szukasz na nie odpowiedzi.

Rozwój osobisty z Twoją determinacją i moją pomocą sprawi, że Twoje wymarzone cele będą już na wyciagnięcie Twojej ręki.

Sama decydując się wiele lat temu na życie na obczyźnie, stanęłam w obliczu nowej sytuacji, wielu pytań i obcego mi środowiska.

W odnalezieniu się w tej nowej sytuacji i poukładaniu życia w niemalże w każdym obszarze pomógł mi rozwój osobisty.

Dziś czuję się spełnioną, mamą, żoną, przyjaciółką i doradcą rozwoju osobistego w jednym.

Realizuję się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym i stanowi to dla mnie dużą wartość. Teraz czas, abym zrobiła coś dla Ciebie.

Pozwól mi pomóc Ci w znalezieniu odpowiedzi na Twoje pytania i towarzyszeniu Ci w drodze Twojego rozwoju.

Teraz czas, abym zrobiła coś dla Ciebie. Pozwól mi pomóc Ci w znalezieniu odpowiedzi na Twoje pytania i towarzyszeniu Ci w drodze Twojego rozwoju.

W czym mogę Ci pomóc?

Realizując Plan Rozwoju Osobistego, zaczniemy od samego początku. Określimy Twoją aktualną sytuację – które strefy Twojego życia są dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące, a które wymagają natychmiastowej poprawy.

Porozmawiamy o Twoich celach, wartościach, relacjach, zdrowiu i finansach. Następnie przygotuję dla Ciebie podsumowanie naszej rozmowy oraz dogłębną analizę.

W dalszej kolejności otrzymasz „receptę”. Tak jak lekarz wystawia receptę na konkretne dolegliwości, tak ja przygotuję dla Ciebie szczegółowy plan rozwoju.

To będzie plan krok po kroku ze wskazaniem drogi. Jednak to Twoja praca i wytrwałość będą kluczowym determinantem do osiągniecia wyznaczonych przez Ciebie celów.

Moja rola będzie polegała na towarzyszeniu, wspieraniu i motywowaniu na czas trwania wszystkich etapów Twojego planu. Jestem tu dla Ciebie. Zapraszam do kontaktu.

 

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Plan Rozwoju Osobistego to jedyny tego typu projekt na polskim rynku. To indywidualnie przygotowany plan Twojego rozwoju krok po kroku. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego.

Jeśli dopiero chcesz odkryć, kim jesteś, zastanawiasz się, w którą stronę chcesz pójść, dokąd zmierzasz – Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci wyznaczyć kierunek działania.

Jeśli jesteś już na swojej ścieżce rozwoju, realizujesz swoje cele – Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci to wszystko uporządkować i upewnić się, że Twoje działania są spójne z Tobą.

A nawet jeśli uważasz, że wszystko w Twoim życiu układa się dobrze – Plan Rozwoju Osobistego pozwoli Ci upewnić się, czy aby na pewno tak jest, i sprawdzić, czy nie może być jeszcze lepiej.

To tak jak z przeglądem samochodu – niezależnie od modelu, marki, rocznika i stanu technicznego – co roku należy robić obowiązkowy przegląd samochodu. Plan Rozwoju Osobistego jest właśnie takim przeglądem dla każdego człowieka. Niezależnie od tego, w jakim momencie swojego życia jesteś, pomoże Ci on określić, co u Ciebie działa, co może działać lepiej, a co wymaga natychmiastowej poprawy.

Nie zwlekaj, nie odkładaj tego na później, skontaktuj się ze mną już dziś!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Każdy z nas ma gdzieś tam we Wszechświecie „zaprogramowaną” drogę życia. Zakładam, że Wszechświat zawsze chce dla nas dobrze! Bo przecież czemu chciałby źle? Do dnia, w którym jestem dziś, prowadziło wiele dróg. Różne były nawierzchnie i mniej lub bardziej się te drogi wiły. Zbierając doświadczenia, dotarłam do wielu miejsc, w których się zadomowiłam.

Ale przychodzi taka chwila, że stajemy przed wyborem: skrzyżowanie, rondo czy inne rozwiązanie? Pytanie: Co dalej ?… I właśnie w takim momencie mojej drogi pojawiła się Dorota. Spokojna, rzeczowa, pełna zrozumienia i empatii. Jej wnikliwe spojrzenie obserwatora z zewnątrz dało mi poczucie, że jestem w dobrych rękach.

Zaproponowany przez Dorotę plan na nowoodkrytą drogę wiedzie mnie do osiągnięcia konkretnych celów w wielu aspektach mojego życia. Przy każdej rozmowie mogę liczyć na pełną z jej strony uwagę, zrozumienie i wsparcie. Wspólne dyskusje zawsze nakierowane są na znalezienie najlepszego i najwłaściwszego dla mnie rozwiązania. Cieszę się, że na mojej drodze odnalazłam przystanek DOROTA…

Joanna Marcisz

Poprosilam Dorote o ‘zdiagnozowanie’ mojej sytuacji zyciowej. Juz od jakiegos czasu samodzielnie  pracuje nad swoim rozwojem osobistym, Dorota byla pierwsza osoba, ktora z zewntrz spojrzala na mnie i pomogla mi rzeczywiscie ustalic gdzie jestem i co bedzie dobre dla mojego dalszego rzowoju. Rozmowa byl wnikliwa, z roznych obszarow, w wielu miejscach pozwolilam mi nazwac (sprecyzowac) to co w mojej glowie nie do konca bylo jasne. Zupelnie inaczej widzi sie siebie jezeli analizuje sie siebie z druga osoba, bardzo to polecam kazdemu kto utkanl w jakims zaulku i nie wie jak sie z niego wydostac.

Dorota jest nieocenionym sluchaczem, bardzo uwaznym i wnikliwym, dzieki temu zyskuje przekonanie, ze 100% jej uwagi jest skierowane na nie, i rzeczywiscie zalezy jej na wysluchaniu mnie i znalezieniu najwlasciwyszych dla mnie rozwiazan.

Przygotowany plan jest obszerny, wnikliwy i pozwala mocno przyspieszyc na drodze do poznania siebie, co jet dla mnie naprawde wazne, pokazuje tez  jak mam osiagnac to na czym mi zalezy. Dorota mam bardzo duzy talent empatii dzieki czemu daje uczucie bycia w pelni zaopiekowanym, jest tez bardzo profesjonalna i bardzo indywidualnie podeszla do mojej sytuacji. Jestem jej bardzo wdzieczna za pomoc i szczerze polecam wspolprace z nia kazdemu kto szuka rzetelnej analizy swojej aktualnej sytuacju życiowej.

Marta Kukla

Plan Rozwoju Osobistego. Co mi dał?
Po pierwsze: zatrzymałam się i zaczęłam zastanawiać się nad sensem mojego życia.
Po drugie: zaczęłam uświadamiać sobie moje potrzeby.
Po trzecie: poznałam wspaniałe osoby (jeszcze nie osobiście!), które na bazie swoich doświadczeń pokazują, co jest w życiu ważne.
Po czwarte: zaczęłam pracę nad sobą, która, mam nadzieję, pozwoli mi się poznać dogłębnie.
Po piąte: zaczęłam ustalać cele.

Doradca Rozwoju Osobistego – Dorotka Grzegorek – Jest wspaniałą osoba, z którą od razu ,,poczułam chemię”. Jest otwarta, pomocna i cierpliwa, gdy zawracam jej głowę drobiazgami. Swoim ciepłem i uśmiechem zadziałała na mnie tak, że zdradziłabym jej najgłębszą tajemnicę. Dorotko, cieszę się na naszą współpracę. Czuję, że mam w Tobie wsparcie.
Dziękuję.

Anna Kulczyńska

Zdecydowałem się na PRO mimo wcześniejszych oporów i mysli że to szkolenie „ogólne”, a ja przecież uczestniczę w branżowych i wyspecjalizowanych. Moje obawy czy opory były bezpodstawne bo program daje mi dużo motywacji, której mi brakowało i czuję że dużo się zmienia w moim życiu. Powodem dla którego podjąłem decyzję o realizacji PRO była Dorota Grzegorek, która jest moim doradcą rozwoju osobistego.

Pamiętam pierwszą rozmowę telefoniczną naprawdę świetnie się rozmawiało, czułem, że to osoba, która jest szczerze zainteresowana tym co mam do powiedzenia, pamiętam jechałem wtedy samochodem i postanowiłem się zatrzymać bo rozmowa była tak angażująca, że obawiałem się, że spowoduję wypadek 🙂 Dorota jest osobą pozytywnie nastawioną do świata. Sądzę, że zachowuje się naturalnie i bezpośrednio (nie próbuję wkraść się w łaski rozówcy, tylko jest sobą).

Jest osobą z którą chce się współpracować i konsultować różne tematy. Umie słuchać, jest pełna entuzjazmu w swojej pracy i to się czuje. Mśle, że każdy ma swoje preferencje odnośnie doradcy, ja trafiłem bardzo dobrze i z całego serca polecam Dorotę 🙂

Karol Skórski

Pragnę podzielić się swoją refleksją po dwóch spotkaniach z wspomnianą Dorotą.

Kontakt z Dorotą odbieram jako klarowny, rzeczowy, ujmujący, okraszony ciepłym uśmiechem. Zarówno podas diagnozy jak i omawiania plany miałam poczucie, że wszystko logiczne, poukładane, po prostu ma sens. Dorota potrafi słuchać i udzielać informacji zwrotnej, która w nienachalny sposób pokazuje człowiekowi obszary do pracy i podkreśla zasoby. Czuję się zaopiekowana i zachęcona do dalszego rozwoju.

Przygotowany dla mnie PRO pokazuje mi od czego zacząć i na czym zbudować moje fundamenty, jasno pokazuje co po koleu rozważyć, rozwijać, poddać refleksji. Pozwolę mu chwilę popracować w głowie i wierzę, że jego realizacja pozwoli mi osiągnąć moje cele. Dziękuję i przesyłam pozdrowienia!

Katarzyna Zając-Malinowska

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha