PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby:

 • pokonać bariery podczas realizacji swoich celów
 • zweryfikować, które nawyki sprzyjają Twojemu rozwojowi
 • uporządkować swoje strefy, które wpływają na Twoje szczęście.

Umów się na bezpłatną konsultację z doradcą rozwoju osobistego i dowiedz się więcej!

Zobacz video, z którego dowiesz się jak Plan Rozwoju Osobistego może Ci pomóc.

Zajmie Ci to 8 minut.

CZYM JEST PRO?

9

W Heksagon Group zamieniliśmy zwykłe szkolenia w… proces zdobywania produktywności dopasowany w 100% tylko do Ciebie. Realizowanie zaplanowanych celów to NIE magia. To ciąg przyczynowo–skutkowy, który trzeba zrozumieć – w tym pomoże Ci Twój doradca rozwoju osobistego.

9

Odnajdziesz nowy sposób myślenia o szkoleniach. Odkryjesz kim jesteś, pozbędziesz się uprzedzeń, zmienisz nawyki, poznasz nowe wzorce zachowań, dowiesz się, jak wykorzystać Twój potencjał, zrozumiesz, które obszary należy w pierwszej kolejności wzmocnić w Twoim działaniu, jako pracownika, szefa firmy, managera czy eksperta lub lidera zespołu.

9

Nasz zespół pokaże Ci, jak możesz przeprogramować swój mózg i jak zmienić zachowania, aby uzyskać wysoką wydajność. Plan Rozwoju Osobistego to kompleksowy program, który zapewni Ci realne korzyści w postaci większych dochodów, osiągania życiowych celów oraz realizacji marzeń.

PONAD 6000 KLIENTÓW

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a Plan Rozwoju Osobistego dopasowany jest do Twoich aktualnych potrzeb.

1 KOMPLETNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO

Analiza, diagnoza i doradztwo – dzięki temu kompleksowi usług, realizacja planu nie napotka żadnej bariery, która mogłaby zablokować Twoje działanie.

ŚREDNIA OCENA 4,95/5

Jesteśmy wdzięczni, że doceniasz naszą codzienną pracę.

Czy wiesz, jaki jest problem większości szkoleń?

To brak realizacji zamierzonych celów. Podczas kursów bardzo często pojawia się entuzjazm, jednak zazwyczaj znika on zaraz po zakończeniu edukacji. Jaki jest tego powód? To wynika z kilku czynników…

 • Brak samodyscypliny – masz zapał do działania, zaczynasz wdrażać plan i… po kilku dniach powoli zaczynasz odpuszczać? Prawdopodobnie problem wynika z braku odpowiednich nawyków, bez których wdrożenie jakiegokolwiek działania nie jest możliwe.
 • Brak motywacji – szkolenie dobiega końca, a na drugi dzień nie czujesz motywacji, aby coś zmienić? Tutaj problem leży po stronie wewnętrznego pobudzenia się do działania. Bez odpowiedzi na pytanie – po co to robię? nie znajdziesz w sobie energii do zmiany.
 • Pojawiają się nowe pytania – podczas szkolenia wszystko jest jasne, jednak kiedy przychodzi czas wdrażania wiedzy w życie pojawiają Ci się „znaki zapytania”. To normalne, bo wynika to z procesu przekłuwania wiedzy w praktykę. Nie możesz mieć wątpliwości, dlatego każde pytanie musi uzyskać kompletną odpowiedź.

Dlatego też, jako pierwsi w Polsce, w Heksagon Group zamieniliśmy zwykłe szkolenia rozwojowe w… praktyczny plan rozwoju, który jest dopasowany w 100% tylko do Ciebie, w którego wdrożeniu pomoże Ci Twój indywidualny Doradca Rozwoju Osobistego.

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄC PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO?

Z

SPRAWDZISZ SWOJE 13 NAWYKÓW

Człowiek ma tendencję do przyzwyczajania się do pewnych zachowań, jednak nie wszystkie są dobre dla naszego samopoczucia. Dlatego też, kluczowym jest zacząć od weryfikacji i wdrożenia odpowiednich nawyków. Nauczymy Cię tego!

Z

WYKORZYSTASZ SWÓJ POTENCJAŁ

Każdy z nas ma swoje ukryte talenty. Pokażemy Ci, jak je w sobie odnaleźć i nauczymy, jak je dobrze wykorzystać.

Z

ZWERYFIKUJESZ SWÓJ HEKSAGON SZCZĘŚCIA

Balans pomiędzy najważniejszymi obszarami Heksagonu Szczęścia jest kluczem do szczęśliwego życia. Nauczymy Cię, jak wprowadzić i zachowań równowagę pomiędzy tymi strefami.

Z

ZWIĘKSZYSZ I UPORZĄDKUJESZ DOCHODY

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Jednak problem w obszarze finansów potrafi mocno zachwiać równowagą w Heksagonie Szczęścia. Poznając konkretne systemy i mechanizmy finansowe, pokażemy Ci jak zarabiać i zarządzać pieniędzmi.

Z

ZREALIZUJESZ MARZENIA

Z pewnością każdy o czymś marzy. Ty również. Jednak tylko wtedy, kiedy to określisz i dokładnie zaplanujesz, jesteś w stanie zacząć wszystko realizować. Przekształć swoje marzenia w cele. Jak? Pomożemy Ci to zrobić!

 

Dla kogo jest Plan Rozwoju Osobistego?

Niewżne, czy prowadzisz swój biznes, pracujesz na etacie czy szukasz dopiero swojej zawodowej ścieżki. Jeśli tylko:

9

nie wierzysz, że rozwój może pomóc Ci polepszyć swoje życie;

9

pragniesz wprowadzić w życiu radykalne zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć;

9

czujesz, że tkwisz w martwym punkcie swojego życia, ale nie wiesz jak z niego wyjść;

9

masz marzenia, których nie potrafisz zrealizować,

9

chcesz skutecznie, w praktyce podnieść swoje kompetencje;

9

boisz się, że działania, które rozpoczynasz, nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Zacznij od Planu Rozwoju Osobistego

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło…

UMÓW MNIE NA KONSULTCJĘ
Co daje Plan Rozwoju Osobistego?
i

Otrzymasz konkretny plan i sprecyzowane kroki, które musisz podjąć, aby poprawić swoją obecną sytuację.

Odnajdziesz równowagę w życiu i uporządkujesz swój Heksagon Szczęścia.

Znajdziesz się w grupie, zaledwie 1% osób, które utrzymują swój życiowy balans na odpowiednim poziomie.

Dowiesz się, jak skutecznie określać swoje priorytety i zaczniesz działać bez odkładania spraw w nieskończoność.

CZY JA NAPRAWDĘ POTRZEBUJESZ PLANU ROZWOJU OSOBISTEGO?

Być może potrafisz zachować balans w życiu bez niego?

Oto lista rzeczy, które możesz robić bez Planu Rozwoju Osobistego:

 • Nadal kupować kursy rozwojowe bez weryfikacji, jakie są Ci aktualnie potrzebne najbardziej
 • Doświadczać barier i problemów, które uniemożliwiają realizację marzeń
 • Nieświadomie praktykować nawyki, które źle wpływają na Twoje ogólne samopoczucie
 • Pogłębiać frustrację związaną z nieodpowiednio ułożonym Heksagonem Szczęścia
 • Zrozumieć po roku, że losowo zakupione kursy rozwojowe nadal pozostają w prokrastynacji.

Plan Rozwoju Osobistego  jest dla Ciebie, jeśli tylko chcesz wziąć życie w swoje ręce!

Co myślą inni?

Sprawdź co na temat Planu Rozwoju Osobistego myślą uczestnicy programu.

Zajmie Ci to 8 minut.

 

Zanim przystąpiłam do PRO w moim życiu panował chaos. Miałam dużo negatywnych myśli, brakowało mi odwagi do zmiany pracy i różnie układało mi się w relacjach.

Po przeprowadzonej analizie, Grzegorz bardzo precyzyjnie wyłapał obszary do poprawy i pokazał mi, którędy powinnam iść w swoim rozwoju. Przygotowany przez niego plan pozwolił mi ruszyć z miejsca i odmienić swoje życie. Jestem wdzięczna 🙂

Katarzyna Fal

Chciałbym zacząć od tego, że bardzo podobało mi się podejście Grzegorza już od samego początku, otwarty, życzliwy, wesoły. Od razu można poczuć jakby się znało tego człowieka od dłuższego czasu. Podczas naszego pierwszego spotkania przeprowadziliśmy rozmowę, a właściwie diagnozę, podczas której Grzegorz dowiedział się w jakich sferach rozwoju osobistego należy mi pomóc. Wymagało to ode mnie otwarcia  i szczerości jednak nie miałem z tym najmniejszego problemu, co jest wynikiem podejścia i osoby Grzegorza, ponieważ nie przed każdym byłbym w stanie to zrobić.

Przy następnym spotkaniu Grzegorz odczytał mi diagnozę, która była bardzo trafna i otworzyła mi oczy na pewne sprawy. Następnie przeszliśmy do omówienia planu, który mi przygotował, zrobił to bardzo szczegółowo i klarownie. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu naszej współpracy, mam nadzieję, że będzie ona trwała jak najdłużej i przyniesie niesamowite rezultaty.

Sebastian Stobiecki

Chciałbym bardzo podziękować za plan rozwoju osobistego, który stworzył dla mnie Grzegorz. Rozwojem osobistym zacząłem interesować się około 3 lata temu, wtedy też szukałem wielu informacji na temat zarabiania w internecie, budowania marki osobistej, rozwijania się w branży marketingu sieciowego oraz inwestycjach. Plan, jaki dla mnie ułożył Grzegorz, pozwala mi maksymalnie skoncentrować się dokładnie na tych aspektach, które są dziś dla mnie kluczowe.  Codzienny stres oraz nowe wyzwania związane z pracą zaczęły z czasem bardzo źle na mnie wpływać. Na szczęście trafiłem na Grzegorza i jego pomocną dłoń. Ułożyliśmy nowy plan rozwoju, z którym w pełni się identyfikuję i od kilku miesięcy konsekwentnie wdrażam. Wszystko zaczyna się układać po mojej myśli. Wiem jednak, że wdrażanie mojego PRO to długi proces i wymaga czasu, ale tego akurat mam pod dostatkiem. 🙂

Krystian Koś

JAK WYGLĄDA PROCES?

 1. Pierwszym krokiem jest bezpłatna konsultacja z Doradcą Rozwoju Osobistego. Z konsultacji dowiesz się, jak realnie wygląda Twoja sytuacja i sprawdzisz, czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie.
 2. Następnie, otrzymasz pakiet materiałów, z których dowiesz się, jak tworzony jest spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego.
 3. Kolejnym krokiem jest spotkanie z Twoim doradcą rozwoju osobistego, poprzez rozmowę w aplikacji Zoom, w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy Twojej sytuacji.
 4. Po rozmowie, Twój doradca rozwoju osobistego przygotuje dla Ciebie diagnozę, w której otrzymasz spersonalizowane wnioski oraz propozycje rozwiązań i dalszych kroków współpracy na drodze Twojego rozwoju osobistego.
 5. Po zapoznaniu się z diagnozą PRO, Twój doradca rozwoju osobistego zaprosi Cię na kolejną video-rozmowę, na której szczegółowo omówi wykonaną dla Ciebie diagnozę oraz odpowie na wszystkie, nurtujące Cię pytania.
 6. Ostatnim etapem jest wdrożenie Planu Rozwoju Osobistego w życie. Podczas całego tego procesu, Twój Doradca jest z Tobą w stałym kontakcie. Jeżeli więc pojawiają się jakiekolwiek pytania, nie pozostaną one bez rzetelnej odpowiedzi specjalisty.

Czym jest diagnoza?

Diagnoza jest częścią Planu Rozwoju Osobistego, która indywidualnie opracowywana jest na podstawie uprzedniej analizy Twojej sytuacji. Podczas pierwszego video- spotkania, doradca rozwoju osobistego bada Twoje zasoby, potencjały, ale także i zobowiązania. Na podstawie zebranych informacji opracowuje dla Ciebie indywidualną diagnozę, czyli dokument opisujący i podsumowujący Twoje aktualne uwarunkowania oraz plany rozwojowe na przyszłość. Finalną częścią spotkania są jasno postawione wnioski oraz spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego. Po zaakceptowaniu przez Ciebie diagnozy następuje jej wdrożenie, czyli realizacja Twojego Planu Rozwoju Osobistego.

Plan Rozwoju Osobistego to kompletny i rozbudowany proces.

Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się,  co należy zrobić, aby stworzyć i wdrożyć swój plan.

Zmiany będą widoczne, jeśli zaczniesz działać.
Wykonaj pierwszy krok już teraz.

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

  Czym jest PRO?

  Plan Rozwoju Osobistego to kompleksowy program, który zapewni Ci realne korzyści
  w postaci większych dochodów, osiągania życiowych celów czy realizacji marzeń. Jest to pierwszy tak kompleksowo przygotowany Plan Rozwoju Osobistego w Polsce.

  Ile kosztuje PRO?

  Plan Rozwoju Osobistego kosztuje 249zł.

  Co dalej po drugim spotkaniu? Ile to będzie kosztowało?

  Po drugim spotkaniu, na którym zaakceptujesz przedstawiony przez naszego doradcę plan, przechodzisz wraz z doradcą do działania i pracy z wybranymi szkoleniami czy kursami. Dalsze koszty są uzależnione od kursów lub szkoleń, na które się zdecydujesz wraz ze swoim doradcą.

  Co będzie dalej?

  W kolejnym kroku decydujesz się na wybrane przez siebie i doradcę szkolenia lub kursy. W trakcie realizacji Planu Rozwoju Osobistego doradca będzie z Tobą w ciągłym kontakcie, by wspierać Cię w jego wdrażaniu oraz czuwać nad Twoimi postępami.

  Kim są doradcy rozwoju osobistego?

  Doradcy rozwoju osobistego to specjaliści w wybranej przez siebie dziedzinie, z pasją pomagają innym, wspierają i czuwają nad postępami klienta. To ludzie tacy jak Ty, którzy przeszli własną drogę w poszukiwaniu szczęścia i obrali sobie za cel swój rozwój osobisty. Dzięki doświadczeniu i zrozumieniu dla Twojej sytuacji pomoże Ci efektywnie współpracować i osiągnąć własne, wymarzone rezultaty.

  Co w czasie jednej godziny doradca może dowiedzieć się o kliencie?

  Doradca Rozwoju Osobistego wykorzystuje tę godzinę na szczegółową rozmowę i analizę, celem której jest wnikliwe poznanie Twoich potrzeb. Zbada Twoją obecną sytuację, zasoby, potencjały, ale i zobowiązania. Są to informacje niezbędne i wystarczające naszym doradcom do przygotowania dla Ciebie szczegółowej analizy Twojej sytuacji i planu działania.

  Czy plan rozwoju można realizować na własną rękę?

  Oczywiście, plan rozwoju osobistego można realizować na własną rękę, jednak z pomocą naszego doradcy cały proces staje się prostszy. Dodatkowo, masz dzięki temu motywacje oraz osobę, która jest w stanie pomóc Ci w chwili kryzysu. Nasz doradca wspiera Cię we wdrażaniu PRO, czuwa nad Twoimi postępami, ale – przede wszystkim – jest do Twojej stałej dyspozycji w czasie tego procesu.

  Czy będę musiał/a wykupić jakieś szkolenia?

  Nasz doradca przedstawi Ci zalecane szkolenia, rozpisane w czasie, jednak decyzja zakupowa zawsze należy do Ciebie.

  Jak wygląda cały proces z doradcą rozwoju osobistego?

  Cały proces można opisać za pomocą sześciu kroków: rozmowa wstępna, przesłanie materiałów pomocniczych, szczegółowa rozmowa i analiza, stworzenie diagnozy, omówienie planu oraz wdrożenie.