Grzegorz Iwańczyk

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Life & Leadership Coach, doradca rozwoju osobistego, Trener i Przedsiębiorca.

Ukończył studia magisterskie na SGH (Biznes międzynarodowy) oraz podyplomowe na Politechnice Warszawskiej (Zarządzanie Projektami).

Podczas swojej 15 letniej kariery zawodowej pracował w dużych firmach, będąc m.in. sprzedawcą, trenerem, a od 2014 r. menadżerem średniego szczebla.

Kierując kilkudziesięcioosobowym zespołem odpowiedzialny był za realizację celów biznesowych m.in. w zakresie sprzedaży i jakości obsługi klienta oraz rekrutację i szkolenia.

 

Jako coach i doradca przepracował z klientami ponad 1000 godzin.

Obecnie spełnia się również w roli doradcy rozwoju osobistego.

Wśród głównych obszarów jego zainteresowań i rozwoju znajduje się komunikacja międzyludzka oparta o typy osobowości, a także zagadnienia związane z szeroko rozumianym przywództwem.

Na co dzień kieruje się przede wszystkim skutecznością, świadomym rozwojem, sprawczością i otwartością na drugiego człowieka.

Jego pasją, obok rozwoju osobistego, jest uprawianie różnych dyscyplin sportowych w szczególności bieganie, squash i pływanie

Nie czekaj i zrób ze swojego życia arcydzieło!

W czym mogę Ci pomóc?

W Heksagon Group zamieniliśmy zwykłe szkolenia w… proces zdobywania produktywności dopasowany w 100% tylko do Ciebie. Realizowanie zaplanowanych celów to NIE magia. To ciąg przyczynowo–skutkowy, który trzeba zrozumieć – w tym pomoże Ci Twój doradca rozwoju osobistego.

Odnajdziesz nowy sposób myślenia o szkoleniach. Odkryjesz kim jesteś, pozbędziesz się uprzedzeń, zmienisz nawyki, poznasz nowe wzorce zachowań, dowiesz się, jak wykorzystać Twój potencjał, zrozumiesz, które obszary należy w pierwszej kolejności wzmocnić w Twoim działaniu, jako pracownika, szefa firmy, managera czy eksperta lub lidera zespołu.

Pokażę Ci, jak możesz przeprogramować swój mózg i jak zmienić zachowania, aby uzyskać wysoką wydajność. Plan Rozwoju Osobistego to kompleksowy program, który zapewni Ci realne korzyści w postaci większych dochodów, osiągania życiowych celów oraz realizacji marzeń.

 

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Pomogę Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Zanim przystąpiłam do PRO w moim życiu panował chaos. Miałam dużo negatywnych myśli, brakowało mi odwagi do zmiany pracy i różnie układało mi się w relacjach.

Po przeprowadzonej analizie, Grzegorz bardzo precyzyjnie wyłapał obszary do poprawy i pokazał mi, którędy powinnam iść w swoim rozwoju. Przygotowany przez niego plan pozwolił mi ruszyć z miejsca i odmienić swoje życie. Jestem wdzięczna ?

Katarzyna Fal

Chciałbym zacząć od tego, że bardzo podobało mi się podejście Grzegorza już od samego początku, otwarty, życzliwy, wesoły. Od razu można poczuć jakby się znało tego człowieka od dłuższego czasu. Podczas naszego pierwszego spotkania przeprowadziliśmy rozmowę, a właściwie diagnozę, podczas której Grzegorz dowiedział się w jakich sferach rozwoju osobistego należy mi pomóc. Wymagało to ode mnie otwarcia  i szczerości jednak nie miałem z tym najmniejszego problemu, co jest wynikiem podejścia i osoby Grzegorza, ponieważ nie przed każdym byłbym w stanie to zrobić.

Przy następnym spotkaniu Grzegorz odczytał mi diagnozę, która była bardzo trafna i otworzyła mi oczy na pewne sprawy. Następnie przeszliśmy do omówienia planu, który mi przygotował, zrobił to bardzo szczegółowo i klarownie. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu naszej współpracy, mam nadzieję, że będzie ona trwała jak najdłużej i przyniesie niesamowite rezultaty.

Sebastian Stobiecki

Chciałbym bardzo podziękować za plan rozwoju osobistego, który stworzył dla mnie Grzegorz. Rozwojem osobistym zacząłem interesować się około 3 lata temu, wtedy też szukałem wielu informacji na temat zarabiania w internecie, budowania marki osobistej, rozwijania się w branży marketingu sieciowego oraz inwestycjach.

Plan, jaki dla mnie ułożył Grzegorz, pozwala mi maksymalnie skoncentrować się dokładnie na tych aspektach, które są dziś dla mnie kluczowe.  Codzienny stres oraz nowe wyzwania związane z pracą zaczęły z czasem bardzo źle na mnie wpływać. Na szczęście trafiłem na Grzegorza i jego pomocną dłoń. Ułożyliśmy nowy plan rozwoju, z którym w pełni się identyfikuję i od kilku miesięcy konsekwentnie wdrażam. Wszystko zaczyna się układać po mojej myśli. Wiem jednak, że wdrażanie mojego PRO to długi proces i wymaga czasu, ale tego akurat mam pod dostatkiem. ?

Krystian Koś

Wokalistka, trener wokalny

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.