Halina Lisiecka

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem doradcą rozwoju osobistego i… uwielbiam swoją pracę.

W swojej profesji łączę dwie największe pasje: rozwój osobisty i pomoc innym, co pozwala zarówno mnie, jak i moim podopiecznym osiągać spektakularne efekty. Od zawsze wierzyłam, że można żyć pełnią życia, zarabiać satysfakcjonujące pieniądze, spełniać marzenia, realizować cele, stawiać na produktywność i konkretne, mierzalne efekty.

W swojej pracy wykorzystuję naturalne zdolności do wyszukiwania rozwiązań, pomysłowość oraz empatię. Mam OGROMNĄ WIARĘ w drugiego człowieka, z doświadczenia wiem, że odpowiednie wsparcie i narzędzia pozwalają wprowadzić potrzebne zmiany w życie, czy to będzie wzrost zarobków, uporządkowanie biznesu czy posiadanej wiedzy, polepszenie relacji, pokochanie siebie na nowo czy też ugruntowanie swojej pewności siebie.

A może masz zupełnie inne wyzwania? Znajdziemy na nie odpowiednie rozwiązania.

 

Skąd ta wiara i pewność, że to TY jesteś w stanie zadecydować, jakie chcesz mieć życie i zacząć je prowadzić?

Z moich osobistych doświadczeń. Osoba, którą teraz jestem, nie pojawiła się z przypadku, to wiele lat pracy nad sobą, rozwoju duchowego i biznesowego, odnoszenia spektakularnych sukcesów biznesowych, a także pouczających porażek. Jeżeli ja to zrobiłam, to TY też możesz!

Prywatnie jestem mamą dwóch córek: 6-letniej Hanny i 9-letniej Lilianny. Angażuję się w marketing sieciowy, tworzę międzynarodowe zespoły, które prężnie się rozwijają.

Cenię zdrowy tryb życia, sport i odpowiednie żywienie. Moimi najważniejszymi wartościami są: niezależność (finansowa, czasowa, osobista), rodzina, nieustający rozwój i pomoc innym.

Nie czekaj i zrób ze swojego życia arcydzieło!

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci spojrzeć na siebie i swój biznes czy pracę z innej perspektywy. Poprzez Plan Rozwoju Osobistego z większą świadomością zaczniesz świadomie projektować życie i realizować cele. A jeśli nie wiesz, jakie kolejne życiowe kroki podjąć, to Plan będzie dla Ciebie wskazówką i przewodnikiem.

Plan Rozwoju Osobistego pozwoli Ci określić, czy droga, którą podążasz, pozwoli cieszyć się szczęśliwym życiem. Jeżeli nie, to na nowo określisz swoje wartości, misję życiową, a także cele we wszystkich sześciu obszarach Heksagonu Szczęścia.

Dowiesz się, jak zarządzać sześcioma najważniejszymi obszarami, tak by pojawiła się harmonia i poczucie spełnienia. Znajdziesz też swoje DLACZEGO, które stanie się wewnętrzną motywacją, dzięki czemu krok za krokiem będziesz dążyć do celów.

A żeby Twoja droga przebiegała sprawnie, to sprawdzę, czy umiejętności i kompetencje, które dzisiaj posiadasz, są wystarczające. Jeśli nie, to dostaniesz ode mnie gotowe narzędzia i wsparcie we wprowadzaniu pozytywnych zmian w Twoje życie.

Skorzystaj z indywidualnego, skrojonego na miarę, Planu Rozwoju Osobistego, dzięki któremu uzupełnisz swoje braki, uporządkujesz wiedzę. Wszystko to będzie przebiegać w pozytywnej, pełnej wsparcia atmosferze.

 

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Pomogę Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Halina pojawiła się w moim życiu w odpowiednim momencie. Od pewnego czasu chciałam zmiany w moim życiu, ale nie wiedziałam na czym powinnam się skoncentrować, a w szczególności od czego zacząć zmiany.

Od samego początku współpracy dała się poznać jako osoba pozytywna i motywująca do podjęcia zmian. W diagnozie trafnie określiła najważniejsze obszary w moim życiu nad którymi powinnam pracować. Plan mojego rozwoju osobistego przygotowany przez Halinę jest dopasowany do mnie, pomaga mi w systematyczny sposób iść do przodu  w sferach, które nie były moją mocną stroną.

Halina zwraca uwagę na najbardziej istotne elementy pomocne we wprowadzaniu zmian w życiu. Za jej radą stworzyłam swoją Bucket List, która bardzo motywuje do dalszej pracy. Przez systematyczny kontakt Halina motywuje mnie do realizacji kolejnych etapów zaplanowanych w PRO.

Nasza współpraca pomogła mi określić jakie wartości są dla mnie najważniejsze i jak istotne jest kierowanie się nimi w codziennym życiu.

Karolina Wasilewska

Dla wszystkich którzy się zastanawiają czy warto zrobić PRO z Haliną Lisiecką. Tak, warto! Dlaczego? Już spieszę z wyjaśnieniem.

Mam 44 lata , jestem osoba wykształconą, nawet posiadam doktorat, a mimo wszystko postanowiłam przejść program rozwoju osobistego z doradcą rozwoju Haliną Lisiecką ponieważ zauważyłam, że w moim życiu rządził do tej pory przypadek i tak z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dryfowałam jak ta łódź bez wyraźnego celu. Już kilka lat temu zauważyłam, że zawody które wykonuje nie w pełni mnie satysfakcjonują i nie robię w swoim życiu tego co lubię, moja praca – nie jest moją pasją, a w dodatku pensja odbiega daleko od potrzeb. Zastanawiałam się jak to zmienić i dlaczego tak się dzieje?

Wtedy z pomocą przyszła Halina i PRO, który przeszłam i teraz rozumiem – ,,gdzie popełniam błąd”.

Po wykonaniu PRO dokonuje świadomych wyborów, obrałam odpowiedni kurs do swojego celu, który zamierzam osiągnąć, cały czas kontroluje swoje decyzje. Dbam o wszystkie obszary w życiu które są tak samo ważne, a więc o zdrowie , pracę , finanse, rozwój osobisty, czas dla siebie oraz relacje z innymi. Wiem że wszystko zależy ode mnie i to ja w pełni kontroluje moje życie i mogę wszystko zmienić, bo na to nigdy nie jest za późno. Trzeba tylko podjąć decyzję i zacząć wprowadzać zmiany, które doprowadzą nas do upragnionego celu. U mnie to wszystko przyszło po PRO. 

Tobie również polecam współpracę z Haliną.

Katarzyna Kujath

Halina Lisiecka jest bardzo wartościową osobą! Nasza współpraca zaczęła się cztery miesiące temu, gdy postanowiłam zmienić swoje życie na lepsze. Przeprowadziła mnie od początku przez diagnozę oraz poprzez przygotowanie specjalnie dla Mnie skrojonego na miarę Planu Rozwoju Osobistego. Biorąc pod uwagą moje zainteresowania możliwości czasowe oraz finansowe.

Z chęcią podeszłam do kursów. Halina jako mój Doradca jest ze mną w stałym kontakcie doradzając kierując mnie w dobrym kierunku. Omawiamy kolejne szkolenia, wrażenia i wnioski jakie mi się nasuwają. Gdy tracę motywację potrafi mnie zmobilizować do dalszego działania. Osoba profesjonalna, bardzo miła i serdeczna, a przede wszystkim godna zaufania! Szczerze polecam Halinę Lisiecką jako Doradcę Rozwoju Osobistego.

Katarzyna Kujath

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha