Iwona Spaleniak

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Z rozwojem osobistym związana jestem przeszło 20 lat. To okres, w czasie którego szukałam rozwiązań, czy kierować się sercem, czy rozumem, dawać czy oczekiwać, co zrobić, aby spełniać swoje marzenia. Teraz już wiem,
że najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą.

Doradcą rozwoju osobistego zostałam w momencie, kiedy doświadczenie spotkało się z okazją. Prowadząc Akademię Skutecznej Zmiany, wspierałam osoby, które chciały być niezależne, pewne siebie i szczęśliwe. Obszary mojej pracy związane były zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym.

Jako life & business coach towarzyszyłam klientom w procesie zmian na drodze do realizacji celów. Wydobywałam potencjały, pomagałam odkrywać możliwości i zrozumieć, jak wiele zależy od nas samych.

Jestem przede wszystkim praktykiem świadomej zmiany, a swoją wiedzę cały czas poszerzam poprzez udział w szkoleniach, seminariach i warsztatach. Pracując w firmie rozwojowej, wyznaczam sobie nowe cele, a świadome wychodzenie ze strefy komfortu jest częścią mojego życia. Psychologia i rozwój osobisty to moja pasja, którą wykorzystuję, aby pomagać innym.

Wartości, którym podporządkowałam swoje życie, to:

wiara, która dodaje mi skrzydeł i przypomina, że niemożliwe nie istnieje; rodzina, której szczęście jest dla mnie największym wyzwaniem; zdrowie, o które dbam, wspinając się po górach i aktywnie podróżując; miłość, która pozwala uwierzyć, że każdy człowiek jest z natury dobry; rozwój, bez którego moja dusza nie miałaby szansy wznieść się ponad ego; praca, która daje mi satysfakcję, spełnienie i pomaga pokonywać słabości; odpowiedzialność, dzięki której realizuję te wartości, które pomogą mi zrobić z mojego życia Arcydzieło.

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana – Heraklit z Efezu

Jako doradca uzupełniam proces coachingowy o indywidualnie dobrany plan szkoleń jako kompletne narzędzie potrzebne do wprowadzania zmian.

Możliwość współpracy z zespołem profesjonalistów, którzy na każdym kroku podkreślają, jak ważny jest dla nich drugi człowiek, to dla mnie największa wartość.

Dlatego też mogę z pełnym przekonaniem polecać produkty, które uzupełniają kompetencje moich klientów.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. We współpracy ze mną nie uświadczysz żadnego planu na zasadzie kopiuj-wklej, będzie on dostosowany do konkretnie Twojej sytuacji i na miarę Twoich możliwości.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski, przy zachowaniu równowagi.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci między innymi określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. Projekt ten pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan na siebie we wszystkim obszarach Heksagonu, który oparty będzie o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Będziemy pracować nad podnoszeniem Twojej pewności siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Każdy z nas potrzebuje swojego anioła stróża, który będzie towarzyszył nam w takiej podróży, dlatego też, jeśli jesteś gotowy/a na takie zmiany w życiu, to ja będę Twoim.

Będę Cię wspierała w trudnych chwilach w realizacji Twojego planu, który dla Ciebie przygotuję, żebyś nigdy nie zwątpił/a we własne możliwości. Sprawię, żeby w Twoim życiu zaczęły dokonywać się realne zmiany, a nie tylko takie na papierze.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Pracuję, uczę się, mam wiele pasji i hobby. Lubię sport i aktywnie spędzam czas wolny. Postawiłam na swój rozwój osobisty i okazuje się, że to jest to, czego szukam.
Zaczyna się dziać! Angażuję się w działania mające na celu moją przemianę, słucham, czytam, uczestniczę w webinarach. Chłonę wiedzę.

Tak dużo jest tych informacji, które należy wprowadzić w moje życie! Nie jest to jednak takie proste. Szukając rozwiązań, dostaję propozycję współpracy z Iwonką. Już po naszej pierwszej rozmowie mam wrażenie, że Iwona dokonuje bardzo trafnej diagnozy moich problemów, dylematów itp…

Pojawia się pytanie: Czyżby znała mnie lepiej niż ja samą siebie? Z czasem okazuje się, że trafnie wyciąga wnioski i układa plan mojej pracy. Bądź plan rozwoju. Jak uważasz. Dostosowany do moich potrzeb – szyty na miarę. W miarę potrzeb właściwie go adaptuje. Jest skoncentrowaną na moim rozwoju, kompetentną, a kontakt z nią sprawia mi wiele radości i daje mi poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

Jeżeli jeszcze szukasz siebie lub potrzebujesz ustrukturyzować swoje działania, polecam Ci pracę z charyzmatyczną, profesjonalną, pełną pozytywnej energii, umiejętnie dopasowującą się do rozmówcy i sytuacji panią Iwoną Spaleniak.
Iwonko, jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystkie zmiany, które zachodzą w moim życiu dzięki Tobie i PRO.

Katarzyna Nartowicz

„Kiedy uczeń jest gotowy pojawia się mistrz” – chińskie przysłowie. Tak bym określił pojawienie się Iwony na mojej drodze rozwoju. Wspólna praca z moimi problemami zaczęła się przy rozmowie w miłej atmosferze oraz z profesjonalnym nastawieniem Iwony. Wyszedłem z rozwiązaniami, które zastosowałem. Moje efekty po 5 miesiącach zaskakują mnie samego. Zwiększyłem zarobki o 20 procent. Zmniejszyłem swoje zadłużenie o 50 procent w ciągu kilku miesięcy, mając wstępny plan na 2 lata. Znalazłem czas na pasję, gra na skrzypcach sprawia mi wiele radości. W moich relacjach zachodzą pozytywne zmiany.

Dziękuję za wsparcie i nadanie właściwego kierunku moim zmianom. Tak podsumuję to, co się wydarzyło do tej pory: “Na wietrze nieba czeka na ciebie wolność, i pytasz:
A co, jeśli spadnę? Och, moja kochana, a co jeśli polecisz?” – Erin Hanson.

Daniel Bednarek

Podczas pierwszej rozmowy z Iwoną nie czułam chemii… Być może dlatego, że oznajmiłam jej, że jestem w trakcie diagnozy… i że najprawdopodobniej mam depresję. Byłam mocno wycofana, nieufna i podejrzliwa…

Mimo mojej postawy Iwona intuicyjnie (o czym powiedziała mi później ;)) czuła, że to raczej nie depresja. Cierpliwie zadawała mi pytania, na które nie znałam odpowiedzi. Nie wiedziałam np. jakie mam marzenia, co uważam za mój sukces, jakie mam potencjały itd. itp. Po tygodniu, w którym mocno analizowałam zadane przez Iwonę pytania i następnie poznaniu analizy mojej zagubionej osoby, którą stworzyła Iwona zdałam sobie w końcu sprawę z rzeczy teraz oczywistych, a do tamtej pory „nieistniejących”.

Z perspektywy 6 miesięcy od pierwszej rozmowy uważam, że nie mogłam podjąć lepszej decyzji! Swoich marzeń nie jestem w stanie zapisać, gdyż tak szybko się realizują. Ale oczywiście cały czas nad tym pracujemy. Dziękuję Iwonko

Agnieszka Stępniewska-Panek

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha