Katarzyna Czachor

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO
Jestem Szczęściarą z wyboru. Partnerką cudownego i niesamowitego mężczyzny. Wspólnie tworzymy fantastyczny, wspierający się związek. Jestem kobietą pełną pasji i miłości do ludzi, i do życia.

W życiu kieruję się następującymi wartościami: zdrowie, miłość (rodzina), odpowiedzialność, rozwój, niezależność, szczęście i piękno.

Lubię przeżywać życie na 100% i czerpać z niego tyle ile się da. Żyję według maksymy “mam tylko jedno życie, jeśli przeżyję je dobrze to jedno w zupełności wystarczy”.

Moją misja jest rozbudzać w ludziach ich ukrytą motywację, osiągać wytyczone cele zgodnie z powiedzeniem, że „wszystko jest w nas, tylko czasem nas tam nie ma”, a wszystko to umożliwia mi bycie Doradcą. Uważam, że każdy z nas ma ukryty talent, swoje piękno.

Najpierw trzeba wydobyć go na powierzchnię, a potem oszlifować i pozwolić mu błyszczeć (olśniewać/ zachwycać/ wyróżniać się) jak czyni to prawdziwy brylant. Poprzez Plan Rozwoju Osobistego każdy z nas ma szansę stać się takim brylantem, a w życiu osiągnąć poziom mistrzowski.

Uwielbiam to co robię. Wierzę w to głęboko, że jeżeli czegoś prawdziwie pragniesz, znasz swoje “DLACZEGO?” to to osiągniesz. Doceniam ludzi skoncentrowanych, efektywnych, prawdomównych i odpowiedzialnych, tych którzy chcą realizować marzenia. Uwielbiam tych z pasją i pozytywną energią

Jestem Ambasadorką książki „Kobieta Asertywna”, autorką e-booka „7 złotych zasad realizacji celów” jak również pomysłodawcą, współzałożycielem i członkiem zarządu SMS „Park Volley”.

Uważam, że można połączyć rozwój osobisty, zdrowie, piękno i zarabianie pieniędzy w jednym miejscu. Podejść holistycznie do tematu, permanentnie się rozwijać, być szczęśliwym i zdrowym, a na dodatek się w życiu spełniać, budując swoje bezpieczeństwo finansowe.

Jestem osobą konkretną i wymagającą nie tylko od innych natomiast przede wszystkim od siebie. Zgodnie z filozofią KAIZEN każdego dnia dążę do tego by być lepszą wersją siebie niż dnia poprzedniego. Gdy mam coś zrobić daję z siebie wszystko. Ci co mnie znają wiedzą, że mam dużo do siebie i do świata, jestem radosna, pełna empatii i cierpliwości, co doceniają moi Podopieczni.

Mam tylko jedno życie, jeśli przeżyję je dobrze to jedno w zupełności wystarczy!

Wybrałam bycie Doradcą Rozwoju Osobistego ponieważ uwielbiam wspierać innych, w tym Ciebie w realizacji Twoich celów.

W czym mogę Ci pomóc?

Często w życiu boimy się odnieść sukces, dlatego pomimo panującej niewygody i niezadowolenia trwamy w danej sytuacji. Mamy poczucie niezasługiwania, dlatego ja jako Doradca pomogę Ci przede wszystkim przełamać w sobie strach i odnaleźć odwagę by zacząć się w życiu realizować i spełniać marzenia. Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju zgodnie z Heksagonem Szczęścia, tak byś krok po krok czynił ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski zachowując balans pomiędzy pracą, a życiem osobistym.

W momencie kiedy zaczniemy wspólną podróż, podczas naszego pierwszego spotkania pomogę Ci się zatrzymać… taki moment aha…! I skupić tylko i wyłącznie na sobie w bezpiecznych i bardzo komfortowych warunkach, po to byś mógł zajrzeć w głąb siebie… po to byś na nowo odkrył sam siebie… po to byś w kolejnym kroku był gotowy do rozpoczęcia niezwykłej przygody, jaką jest Rozwój Osobisty. Przygody która trwa już całe życie. Pomogę Ci wykonać ten pierwszy i często najważniejszy krok.

Pomogę Ci również określić jakich kompetencji potrzebujesz (czyli jaką wiedzę musisz zdobyć, jakich umiejętności się nauczyć oraz jaką osobą się stać) by osiągać wytyczone cele. Otrzymasz ode mnie gotowy plan działania, niezbędne narzędzia i moje wparcie.

Poprzez Plan Rozwoju Osobistego określisz swoje wartości, talenty, potencjały. Zdecydujesz jakie role życiowe chcesz pełnić. Napiszesz swoją misję życiową i zastanowisz się nad sensem istnienia. Odkryjesz swoje DLACZEGO?, dzięki któremu będziesz czuł wewnętrzną motywację do działania i dużo prościej będzie Ci wytrwać w podjętej decyzji i działaniu.

Wiedząc CO? chcesz osiągnąć, DLACZEGO? to jest dla Ciebie tak ważne, określenie JAK? to zrobić jest dużo prostsze.

Nauczysz się również doceniać siebie, co z pewnością przełoży się na wzmocnienie Twojej pewności siebie, poczucia własnej wartości. Zaczniesz pracować nad wspierającymi Cię przekonaniami, by GREMLINY, które trzymają Cię za kostki i nie pozwalają wyjść z ruchomych piasków w pewnym momencie się poddały. By przyznały się, że są bezsilne z mocą, którą w sobie masz, dzięki której możesz osiągnąć wszystko to co zaplanujesz. Poprzez Plan Rozwoju Osobistego wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom.

I myślę, że to co najistotniejsze, to to, że będę obok Ciebie w tej drodze, w procesie realnej zmiany… Każdy sportowiec, muzyk ma swojego trenera, mistrza… pozwól sobie mieć obok siebie Doradcę, który będzie Cię wspierał na każdym kroku Twojej podróży..

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jestem mile zaskoczona wykonaną diagnozą, która pokazała moje kompetencje i potencjały jakie posiadam. Po usłyszeniu i przeczytaniu na spokojnie diagnozy uświadomiłam sobie jak wiele pracy mnie czeka i w jakim momencie życia jestem, czego nie do końca byłam świadoma.

Bardzo się cieszę, że moim opiekunem jest Katarzyna Czachor. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej poczułam do rozmówczyni sympatię co rzadko zdarza mi się jeśli kogoś nie znam lub nie widzę. Następna rozmowa telefoniczna jak i diagnoza na zoomie były tylko potwierdzeniem moich odczuć z pierwszej rozmowy. Przy Katarzynie Czachor potrafię się otworzyć, profesjonalnie podchodzi do swojego zadania i bardzo dobrze się czułam podczas diagnozy i omawiania jej. Bardzo mi pomogła w zakupieniu szkoleń za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Myślę, że będę zadowolona z naszej współpracy.

Iwona Misiewicz

Niedawno został mi zaproponowany udział w projekcie polegającym na przygotowaniu spersonalizowanego pode mnie Planu Rozwoju Osobistego. Na początku byłem sceptycznie do tego
nastawiony, sądziłem ze nie jest warte to moich pieniędzy i czasu. Byłem pozytywnie zaskoczony nawiązując współprace z moim mentorem Panią Katarzyną Czachor z którą odbyłem dwie rozmowy na platformie Zoom.us. Przeanalizowaliśmy moje obecne postępowanie, słabe i mocne strony, całą moja osobę według odpowiednio przygotowanej ankiety. Pani Katarzyna była bardzo życzliwa i wyrozumiała, natchnęła mnie do refleksji na temat rozwoju swoich kompetencji. Na drugim spotkaniu otrzymałem indywidualną diagnozę przygotowaną przez ekspertów, która doskonale opisywała jakie kroki powinienem podjąć, aby stać się lepszym człowiekiem. Cieszę się ze mogłem wziąć udział w tym projekcie.

Maciej Mieczkowski

Podzielam opinię na temat PRO. Ja już podczas rozmowy diagnozującej z Panią Katarzyną Czachor dowiedziałam się wiele o sobie, a to był dopiero wstęp. W trakcie szkolenia Zrób ze swojego życia Arcydzieło, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę zmienić pracę i taką decyzję podjęłam. Poznałam swoje wartości życiowe i wiele rzeczy w życiu mi się wyklarowało. Stworzyłam swoją misję życiową, dzięki czemu mam jasno określone zasady, którymi się kieruję. Bucket List natomiast pozwolił mi spojrzeć na życie z innej strony…tak wiele mam jeszcze marzeń i celów do których nareszcie zaczynam dążyć. A to dopiero początek…

Hanna Topol

Moim Doradcą Rozwoju Osobistego została Katarzyna Czachor. Trudno trafić na osobę bardziej empatyczną niż Ona. Zadawała trudne pytania wprost ale z taką łagodnością i przestrzenią bym mogła znaleźć właściwe odpowiedzi. Otoczyła mnie aurą bezpieczeństwa, bym mogła powoli ubrać myśli w słowa.

Kasia ma klucz do ludzkich serc. Słucha z uważnością. Tam gdzie boimy się coś wyprowadzić na światło dzienne ona to zauważa i łagodnymi pytaniami wyławia na powierzchnię by się temu przyjrzeć. Czasem świadomość pewnych rzeczy jest już wystarczająca. Wystarczająca by podjąć decyzje i zacząć działać. Kasia nie pozostawia z tą nową wiedzą o samej sobie w samotności. Dobrane przez nią szkolenia idealnie spełniły moje zapotrzebowanie. Otworzyły drzwi. A pewne zamknęły.

Kasiu mogłabym chyba śmiało powiedzieć, że jesteś współsprawcą mojej życiowej „rewolucji”, która już się dzieje. Jestem ci niezmiernie wdzięczna za ten poświęcony czas, tak trafną analizę Pro i twoją uważność na moje słowa.  

Marta Podleśna Nowak

Rozwój to droga w nieznaną podróż w której na każdym rozwidleniu dróg łatwiej jest obrać kierunek.

Wyznaczenie wartości ,ról ,misji ,wizji pozwala pozostawić za sobą ograniczające mnie przekonania.

W momencie wejścia na tę ścieżkę w bardzo szybki sposób i z lekkością wyrwałam chwasty panoszące się po moim ogrodzie, które zaczęły zakrywać moje marzenia.

Mój cudowny doradca Katarzyna Czachor , przeprowadziła diagnozę w sposób szczegółowy ,odkryła moje słabe i mocne strony a zaufanie  zyskała tym,  że zadała pytania które sama sobie napisałam i czekałam czy padną z jej ust. Pytania te padły i wtedy wiedziałam, że możemy pójść razem. Oddałam Katarzynie całą władzę i pozwoliłam jej pokierować moim rozwojem.

Na dzień dzisiejszy jestem po  szkoleniu z,, Mark Osobista Marką Sukcesu ‘’Anna Oszajca i powiem Wam, że dzieje się, ruszyłam z programem ,,moje skrzydła zapomniały jak latać’’ przeznaczonym dla osób chorujących na nowotwór. Szkolenie to pokazało mi jak mam się kierować i archetyp ,,bohater’’ działa teraz w zgodzie ze mną.

Jestem również świeżynką  po szkoleniu ,,Zrób Ze Swojego Życia Arcydzieło ‘’hmm..  nie wiem nawet czy da się to szkolenie opisać, tam trzeba po prostu być!!!Po tym szkoleniu na pewno otworzą się drzwi przez które patrzyłaś(eś) przez dziurkę od klucza i bałaś(eś) się wejść ,chciałaś(eś) tam być ale myślałaś że na to nie zasługujesz  i zaczęłaś urządzać się tam gdzie Twoje ograniczające przekonania.

Fryderyk Karzełek, swoimi ciekawymi opowiadaniami przeniesie Cię w świat baśniowy ,poczujesz się jak małe dziecko otulone kołderką i zaczniesz wierzyć w siebie ,marzenia i ludzi .Żona Fryderyka ugości najbardziej wyszukanym i wykwintnym  daniem ,,czym chata bogata tym rada”.

Całą tą drogę upiększają ludzie, jakich tam spotkasz, którzy otwierają serca i Ty możesz również otworzyć się na to doznanie bez osądzania ,krytykowania. Myślę że kwintesencją tej drogi może być cytat ,,Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu’’.

Może Ty dzisiaj odważysz się zabrać plecak i pójść tą piękną, świadomą drogą jaką jest życie?

Daria Michalewicz

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha