Katarzyna Kondak

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem doradcą rozwoju osobistego, life & business coachem, przedsiębiorcą oraz biotechnologiem.

W pracy doradcy rozwoju osobistego (którym jestem od października 2020 roku) wykorzystuję swoje zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków. Około 70% moich podopiecznych decyduje się dokonać zmian na lepsze w swoim życiu i biznesie, korzystając z mojego wsparcia.

W pełni identyfikuję się ze słowami Owidiusza: „ Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym spadaniem”. Uważam, że małymi krokami możemy osiągnąć wielkie cele, musimy tylko wiedzieć, jaki kolejny i właściwy krok należy zrobić i w jakim kierunku.

Jako doradca wspieram ludzi w stawianiu kolejnych kroków prowadzących do realizacji ich celów, wskazuję właściwy kierunek, jestem towarzyszem w ich zmianie.

Robin Sharma powiedział: „Każda zmiana jest trudna na początku, burzliwa w trakcie i cudowna na końcu”.  

Pomagam rozpocząć proces zmiany, a potem trzymać się obranego kierunku, by na końcu każdy, kto tylko chce wziąć odpowiedzialność za swój rozwój – mógł świętować osiągnięty przez siebie sukces.

Prywatnie: jestem zwolennikiem zdrowego stylu życia, odpoczynku na hamaku pod lasem wśród odgłosów świerszczy i w otoczeniu świetlików.

Uwielbiam czytać książki i robić zdjęcia, a moim największym skarbem, jaki posiadam, są najbliższe mi osoby i zdobyta przeze mnie wiedza.

„Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym spadaniem” – Owidiusz

W czym mogę Ci pomóc?

Rozpoczniemy wspólną podróż, podczas której zatrzymasz się oraz skupisz tylko i wyłącznie na sobie. Zajrzysz w głąb siebie – odkryjesz SIEBIE na nowo. Wtedy podejmiesz decyzję, czy jesteś gotowy do rozpoczęcia niezwykłej przygody, jaką jest rozwój osobisty. Przygody, która będzie trwała już całe życie. Ja będę obok i pomogę Ci wykonać ten pierwszy, najważniejszy krok.

Poprzez Plan Rozwoju Osobistego określisz swoje wartości, talenty, potencjały. Zdecydujesz, jakie role życiowe chcesz pełnić. Napiszesz swoją misję życiową i zastanowisz się nad sensem istnienia.

Odkryjesz swoje DLACZEGO, dzięki któremu będziesz czuł wewnętrzną motywację do działania i dużo prościej będzie Ci wytrwać w podjętej decyzji i działaniu. Wiedząc, CO chcesz osiągnąć i DLACZEGO to jest dla Ciebie tak ważne, określenie JAK to zrobić, jest dużo prostsze.

Pomogę Ci również określić, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągać wytyczone cele. Otrzymasz ode mnie gotowy plan działania, niezbędne narzędzia i moje wparcie – ponieważ kolejną bardzo ważną rzeczą w Twoim procesie rozwoju będzie konsekwencja.

Każdy świetny muzyk czy sportowiec ma swojego trenera, nauczyciela, który go wspiera i nie pozwala zejść z raz obranej drogi. Jako Twój doradca, będę czuwać nad tym, żebyś powoli, krok za krokiem zmierzał do celu i w końcu sięgnął po swoje marzenia.

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Z przyjemnością mogę polecić swojego Doradcę Rozwoju Osobistego tymi słowami „Myśli o tym, co wydarzy się w przyszłości, dzięki temu jest w stanie skutecznie zadziałać, wiedząc o tym jakie wyzwania przede mną stoją.

Pod tym kątem jest fantastycznie, bo nie czeka tylko działa tu i teraz, co powoduje, że postępy pracy z nią przynoszą lepsze skutki niż pracowalibyśmy sami ze sobą.” BRAWO Kasiu, nieodpuszczaj i prowadź DALEJ.

Maksymilian Szubiński

Jestem bardzo zadowolony z planu rozwoju, który otrzymałem od Kasi. Jeszcze ponad pół roku temu nie wiedziałem, co chcę w życiu robić a teraz po 3 szkoleniach, z dnia na dzień jestem coraz bardziej przekonany do swoich długoterminowych celów. Jestem bardziej zdyscyplinowany, świadomy w dążeniu do swoich celów oraz oczywiście szczęśliwszy 🙂 Szkolenia wnoszą do mojego życia mnóstwo wartości i uważam że to była najlepsza inwestycja do tej pory w mój rozwój.

Współpraca z Kasią jest na bardzo wysokim poziomie. Kasia jest zawsze uśmiechnięta, słucha z zaangażowaniem oraz pomaga mi tam, gdzie trzeba. Nasze rozmowy są konkretne i czuję się po nich hmm.. śmiało mogę powiedzieć, że lekko 🙂

Rafał Żebrowski

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha