Katarzyna Wardowska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Od kiedy weszłam na ścieżkę rozwoju, moje życie zaczęło zmieniać się na lepsze. Powodów jest kilka: przede wszystkim przestałam biernie czekać na to, co mi się przydarzy.

Nabrałam pewności i odwagi do tego, by decydować o tym, czego potrzebuję, a na co kompletnie się nie zgadzam. Zaczęłam wierzyć w siebie i w swój potencjał. W końcu zapragnęłam dzielić się tą wiedzą, która mnie samej tak pomogła – dlatego zostałam doradcą rozwoju osobistego.

Rozwój osobisty to moja pasja. Uwielbiam kontakt z ludźmi, ciekawi mnie, jaką historię opowie mi osoba po drugiej stronie. Moją misją jest pomaganie innym. Najbardziej cenię w życiu bezpieczeństwo, niezależność, rozwój, miłość i piękno. Wartości te w pełni realizuję w zawodzie doradcy rozwoju osobistego.

Dzięki mojej pracy mogę mieć kontakt z dziesiątkami podopiecznych i skutecznie prowadzić nawet najbardziej wymagających pasjonatów rozwoju. Podczas tworzenia strategii kieruję się otwartością na drugiego człowieka oraz aktywnie słucham, dzięki czemu dobieram odpowiednie narzędzia, które umożliwiają realizację wyznaczonych celów. W procesie pomaga mi również moje ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze klienta.

Wierzę, że jesteśmy na tym świecie po to, aby doświadczać życia i czerpać garściami z tego, co życie ma nam do zaoferowania. Rozwijamy się w działaniu, nie w zastoju. Idąc za klasykiem – jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Dlatego codziennie staram się zmieniać swoje życie na lepsze. Praca jako doradca rozwoju osobistego umożliwia mi pokazanie drogi do tych zmian również moim podopiecznym.

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży” E. Tolle

Prywatnie jestem spełnioną żoną oraz dumną mamą Zuzanny (6 lat) i Antoniny (3 lata). Macierzyństwo to dla mnie dawka bezwarunkowej i bezgranicznej miłości. To wielka moc i ogromna wiara w siebie. Dla mnie to czas, kiedy każda chwila jest warta skatalogowania.

To doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Wierzę, że wprowadzając balans we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia, mogę doświadczać tego w pełni.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. Dzięki temu będzie on dopasowany do Twojej sytuacji i uszyty na miarę Twoich możliwości czasowych oraz finansowych.

Stworzę strategię Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął/ęła poziom mistrzowski. Pokażę Ci, jak pokonać w sobie blokady, które nas ograniczają, jak otworzyć się na życie. Nauczę Cię pracy z Heksagonem Szczęścia i utrzymywania w nim równowagi. Podzielę się dobrą energią i entuzjazmem.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci określić Twój system wartości, role życiowe, które chcesz w życiu pełnić, odkryć talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. W projekcie otrzymasz odpowiedni plan na siebie, plan oparty o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu.

Będziemy pracować nad wzmocnieniem Twojej pewności siebie, zwiększeniem poczucia własnej wartości i nad Twoją asertywnością. Pomogę Ci określić, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Otrzymasz konkretne narzędzia do pracy, które pomogę Ci wdrożyć w życie.
Jeżeli potrzebujesz osoby, która wskaże Ci drogę i wesprze w jej realizacji, to pamiętaj, że jestem po drugiej stronie ekranu, gotowa, aby zmotywować Cię do działania, a także pomóc, jeżeli będzie taka potrzeba. Dziś już wiem, że na drodze rozwoju bezcenne jest wspierające środowisko. Chętnie zostanę Twoim towarzyszem w tej podróży.

Wierzę, że poprzez realizację PRO i odpowiednie wsparcie, w Twoim życiu dokonają się realne zmiany zachowań – otrzymasz ode mnie pełne wsparcie w tym procesie.

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Chciałabym podzielić się swoimi odczuciami związanymi z przygotowaniem PRO. Całe swoje życie poszukiwałam recepty, która zbierze w całość i uporządkuje wszystkie istotne sfery mojego życia.

I tak trafiłam na PRO. Krok po kroku, przeszłyśmy z doradcą przez proces niezbędny do przygotowania mojego indywidualnego Planu Rozwoju Osobistego, ze szczególnym uwzględnieniem tych obszarów, które wymagają największej uwagi, a diagnoza jaką otrzymałam po kilku dniach, była tak zaplanowana, żeby narzędzia, jakie dostałam na sam koniec, ostatecznie pozwoliły cieszyć się równowagą w życiu i poczuć spełnienie. Wierzę, że pod okiem doradcy płynnie przejdę przez proces zmian, bo wiem, że mogę liczyć na wsparcie, motywację i wiedzę całego Zespołu Heksagonu.

Magdalena Balasa

Pierwszy telefon od Kasi był dla mnie zaskoczeniem, ale zgodziłam się na spotkanie on-line. Kasia w bardzo jasny, klarowny sposób przedstawiła mi propozycję zakupu diagnozy i dzięki pytaniom, które zadała otrzymałam propozycję rozwoju osobistego podczas szkoleń u Fryderyka Karzełka oraz ekspertów Heksagonu.

Decyzja o zakupie zaproponowanego pakietu szkoleń zmieniła moje życie. Obudziłam się! Do tej pory czytałam dużo książek, ale kończyło się na kolekcjonowaniu wiedzy. Dzięki kilku rozmowom z Kasią dowiedziałam się, w jaki sposób zacząć wdrażać w życie to, co już wiem, oraz jak pogłębić swój rozwój osobisty. Jej nieustanne wsparcie, wnikliwe czytanie moich długich maili, w których dzieliłam się swoimi spostrzeżeniami, sukcesami, wątpliwościami – dodawały mi siły, odwagi i energii do dalszej drogi i jeszcze cięższej pracy nad sobą.

Wymierne efekty pracy z Kasią oraz uczestnictwo w szkoleniach, które mi zaproponowała, przyszły szybko, ponieważ postanowiłam zawalczyć o siebie, o swoją przyszłość, relacje. Awans w pracy, podwyżka, zaakceptowanie i pokochanie siebie, pewność siebie w dziedzinach, o których do tej pory myślałam, że są poza moim zasięgiem, długa lista marzeń, które systematycznie realizuję, dziennik rozwoju – to wszystko w ciągu kilku miesięcy od pierwszego telefonu Kasi. Przede mną kolejne szkolenia i wiem, że zawsze mogę liczyć na wsparcie mojego Doradcy Rozwoju Osobistego. Dziękuje Kasiu!:)

Małgorzata Filipczuk

Kasia jest wspaniałym doradcą rozwoju osobistego. Bardzo dba o mnie w każdym momencie kiedy tego potrzebuje. Bardzo dobrze wysłuchuje mnie oraz problemów z jakimi się w danym momencie borykam i podpowiada co i jak mam zrobić aby było lepiej.

Za każdym razem kiedy jest szkolenie do daje mi dodatkowo zadania do wykonania i dba o to abym miała je wykonane a jak mam z jakimś problem to zawsze mi podpowie bądź wracamy do szkolenia tj w zależności jakiego problemu dotyczy zadanie. Kasia, zawsze jest otwarta na rozmowę i znajduje czas dla mnie. Jestem bardzo zadowolona z tego, że Kasia jest moim doradcą. Dzięki Kasi moje życie i rozwój jest na wiele wyższym poziomie w krótkim czasie.

Marta Ciołek

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha