Magdalena Przybylak

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem PASJONATKĄ ŻYCIA, coachem, trenerem, doradcą rozwoju osobistego. Moją pasję jaką jest stały rozwój, doskonaliłam przez lata jako menedżer w międzynarodowych firmach.

Czuję się spełniona, kiedy wspieram ludzi w zmianach życiowych i zawodowych, a najwspanialszą nagrodą są osiągane przez nich efekty. Uważam, że każdy nosi w sobie wiele potencjałów, talentów i posiada w sobie wszystko, co może uczynić go szczęśliwym i dumnym z tego KIM JEST.

Całkowicie identyfikuję się z przesłaniem „Jesteś cudem do odkrycia, a nie problemem do rozwiązania” i uważam, że projekt firmy Heksagon, jakim jest Planu Rozwoju Osobistego, inspiruje wielu do stawania się codziennie lepszą wersją samego siebie i budzi do świadomego życia.

Prywatnie spełniona i dumna mama.

Zawsze w relacjach biznesowych fascynował mnie Człowiek, jego ograniczenia i możliwości, talenty, charaktery i osobowości. Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi pogodzić te dwa ważne dla mnie obszary – Biznes i Człowiek w całej okazałości i z całym otaczającym go światem.

Dlatego tak bardzo cieszę się z uczestnictwa w tym niesamowitym projekcie firmy Heksagon Group i zachęcam Cię gorąco do zrobienia Twojego własnego, indywidualnego Planu Rozwoju Osobistego.

Ja będę Ci towarzyszyć wspierać i wymagać. Podkreślę, wymagać! Bo tylko wypracowane podczas szkoleń metody, wdrożone w życie, mają możliwość zadziałać i przynieść Ci wymierne korzyści.

Wszystko zależy tylko od Ciebie i od tego, jak wykorzystasz swój potencjał, wiedzę i swoją determinację. Zasoby drzemią w każdym z nas.

 

Zrób z życia arcydzieło, bo Twoje życie jest tego warte! Bo masz je tylko jedno!

Jedno tylko jest potrzebne – wiara i chęć odkrywania ich i rozwijania oraz chęć wyjścia poza strefę własnego komfortu, bo tylko wówczas jakość naszego życia zmieni się na lepsze.

W czym mogę Ci pomóc?

Zaczniemy od wspólnego przygotowania Twojego własnego, indywidualnego Planu Rozwoju Osobistego. Pomoże Ci on określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, wyznaczyć Twoją misję życiową.

Bez tych fundamentów wielu ludzi nie spełnia się w tym, co robi, błądzi i dryfuje z poczuciem frustracji i niezadowolenia. Nie mają oni wyznaczonych celów, nie wiedzą, dokąd zmierzają i nie czują sensu życia.

Uświadomisz sobie, jakie są Twoje mocne strony, a przede wszystkim uwierzysz, że możesz zaprojektować Twoje życie tak, jak tylko chcesz. Przyjrzymy się temu, co chcesz w swoim życiu osiągnąć, a jeśli jeszcze tego nie wiesz, pomogę Ci poprzez Plan Rozwoju Osobistego wyznaczyć kierunek działania.

Zastanowisz się także nad barierami, które powstrzymują Cię w dążeniu do celu. Będziemy pracować nad przekonaniami, które blokują Twój potencjał, jak również Twoją pewnością siebie
i zwiększenie poczucia własnej wartości, gdyż jest to kluczowa sprawa w drodze do stawania się lepszą wersją samego siebie. Przedstawię Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę je wdrożyć w Twoje życie.

 

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Nazywam się Agata Szypuła jestem Absolwentka wydziału pedagogiki i psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień pracuje w sądzie jestem żoną i mamą dwóch uroczych synów. Moje życie zawodowe i rodzinne jest źródłem ogromnej satysfakcji, natomiast zawsze brakowało mi spełnienia w życiu pozazawodowym związanym z pasjami, hobby, odnalezieniem siebie i realizacja własnych planów które zawsze odkładałam na drugi plan. Gdy skorzystałam z profesjonalnego planu rozwoju osobistego, do którego przekonała mnie Magdalena, zmieniłam zupełnie podejście do realizacji swoich potrzeb i planów, które wcześniej leżały i czekały na lepsze czasy. Realizuje odłożone marzenia i plany, nie boję się porażki ponieważ wiem, że Magdalena stoi obok i wspiera mnie w codziennym rozwoju i dążenie do realizacji założonych celów. Jakość mojego życia jest nieporównywalnie wyższa odkąd mam przewodnika, nauczyciela- Magdalenę, nareszcie idę właściwym torem za co bardzo Jej dziękuję.

Agata Szypuła

„Cześć, jestem Alina Kończyk. Wciąż za czymś biegam, chodzę do pracy, uczę się z dzieckiem, gotuję, dbam o nasze dwie świnki morskie…Szare dni mijają jeden za drugim, czas leci, a ja nadal odkładam swoje marzenia, pasje i odkrycie celu życia na dalszy plan.” Tak brzmiałam. Spotkanie z Magdą dało mi kopa. Takiego, można rzec, oświecenia. Dało mi ŚWIADOMOŚĆ, że nie ma na co czekać. Jeśli czegoś w sobie nie zmienię, to nigdy nie będę wykonywać pracy, której lubię, ani zarabiała większych pieniędzy. Niby pewne rzeczy są oczywiste, ale póki ktoś ci ich nie uświadomi, nie wypowie na głos, to po prostu o nich wiesz, a dalej nic z tym nie robisz. Teraz już wiem, że chcę nad sobą pracować JUŻ TERAZ, a nie czekać aż wygram w totolotka. Plan rozwoju wskazuje mi w jakim kierunku iść, doradca jest ze mną, nadzoruje i nie zostawia samej. Dziękuję Madziu!

Alina Kończyk

Cześć! Nazywam się Katarzyna Woźniak. Jestem przedsiębiorcą oraz coachem z zakresu life coachingu i coachingu relacji. Rozwój osobisty jest mi bardzo bliski. Od lat chętnie biorę udział w różnych warsztatach i szkoleniach pogłębiając wiedzę o samej sobie i moim miejscu w tym świecie. Jestem osobą otwartą i ciekawą drugiego człowieka oraz świata. Pomimo dużej świadomości wciąż uważam, że jest wiele obszarów życia do zgłębienia i lepszego poznania. Dlatego też skorzystałam z pomocy Magdaleny i jestem za to bardzo wdzięczna. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam swój stosunek do finansów, poznałam swoje ograniczające programy i przekonania. Wyraźniej zobaczyłam swoją sytuację życiową oraz dostałam cały ogrom pomocnych wskazówek. Plan Rozwoju Osobistego stał się moją motywacją do skonkretyzowanych działań w branżach , w których działam, rozwijania skrzydeł w biznesie oraz dostarczył mi wielu ciekawych informacji na mój własny temat. Spotkanie z doradcą rozwoju osobistego – Magdaleną było moim strzałem w dziesiątkę. Tym razem to ja zostałam wysłuchana i zrozumiana. Otrzymałam wiele profesjonalnego wsparcia, za który jeszcze raz bardzo dziękuję.

Katarzyna Woźniak

Nazywam się Danuta Miśkiewicz. Pracuję w Hospicjum dla Dzieci jako opiekun medyczny. Prywatnie jestem mężatką i mamą czwórki dzieci. Bardzo ważne są dla mnie zarówno rodzina jak i relacje z innymi ludźmi, a także rozwój osobisty i odpoczynek. Zdecydowałam się na opracowanie planu rozwoju osobistego przez Panią Magdalenę z ciekawości.

Doświadczenie to potwierdziło, jak zresztą przypuszczałam, że mój rozwój osobisty trwa od zawsze i jest na dobrym poziomie. Nie oznacza to, że powinnam przestać się rozwijać lecz kontynuować to co zaczęłam. Polecam rozmowę z Panią Magdaleną każdemu kto nigdy nie myślał, żeby zacząć planować swój rozwój gdyż jej przykład, ogromna wiedza i entuzjazm jest w stanie nastawić pozytywnie o czym osobiście się przekonałam. Polecam także tym osobom, które są świadome czym jest rozwój osobisty, ale jeszcze nie zdecydowały się, aby go precyzyjnie zaplanować – w tym przypadku Pani Magdalena posłuży swoją wiedzą i pomocą. Polecam także tym osobom, które doskonale sobie radzą z planowaniem rozwoju osobistego, aby przekonać się na jakim etapie są i zaczerpnąć nowych inspiracji, które pomogą osiągać jeszcze większe korzyści i sukcesy. Uważam, że rozwój osobisty nigdy się nie kończy lecz przybiera nowe formy na każdym etapie życia.

Danuta Miśkiewicz

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha