Magdalena Wesołowska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem wieloletnim przedsiębiorcą i właścicielką firmy ProLab 3D w Londynie, kobietą zawsze pełną energii do działania, pasjonuję się rajdami samochodowymi; kocham psy – mojego przyjaciela dr Nelsona adoptowałam i wytresowałam na psa terapeutycznego.

Jestem zdeterminowana do działania i nie poddaje się, gdy jest mi ciężko. Z zawodu – doświadczony technik dentystyczny, a dziś również doradca rozwoju osobistego.

Jestem też absolwentką kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz magistrem Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Od ponad 10 lat interesuję się zarówno rozwojem osobistym jak i rozwojem działalności gospodarczych oraz relacjami międzyludzkimi i leadershipem.

Dzięki swojemu doświadczeniu, jestem w stanie pomóc zarówno osobom, które planują założyć działalność gospodarczą, jak i przedsiębiorcom, którzy szukają rozwiązań na to, jak swoją działalność rozwijać, oraz tym, którzy nie są pewni, w jakim kierunku podążać.

Poprzez analizę konkretnej sytuacji szyję na miarę Plany Rozwoju Osobistego oraz pomagam wdrażać strategię spójną z wartościami i misją, dając fundamenty do budowania pewności siebie i zwiększania motywacji.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło…

Zawsze myślę pozytywnie i z każdej sytuacji wyciągam coś dobrego.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. We współpracy ze mną nie uświadczysz żadnego planu na zasadzie kopiuj-wklej, będzie on dostosowany do konkretnie Twojej sytuacji i na miarę Twoich możliwości.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski, przy zachowaniu równowagi.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci między innymi określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. Projekt ten pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan na siebie we wszystkim obszarach Heksagonu, który oparty będzie o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Będziemy pracować nad podnoszeniem Twojej pewności siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Każdy z nas potrzebuje swojego anioła stróża, który będzie towarzyszył nam w takiej podróży, dlatego też, jeśli jesteś gotowy/a na takie zmiany w życiu, to ja będę Twoim.

Będę Cię wspierała w trudnych chwilach w realizacji Twojego planu, który dla Ciebie przygotuję, żebyś nigdy nie zwątpił/a we własne możliwości. Sprawię, żeby w Twoim życiu zaczęły dokonywać się realne zmiany, a nie tylko takie na papierze.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Spotkanie z Magdaleną Wesołowską, doradcą rozwoju osobistego, było bardzo interesującym przeżyciem i owocnym spotkaniem. Będąc w przestrzeni z Magdą, czułam się wysłuchana i zaopiekowana.

Diagnoza, jaką przedstawiła Magda, jest mi bardzo pomocna i na pewno ją wykorzystam w swoim dalszym rozwoju. Magda jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Polecam!

Marzena Roszkowska Szedziol

Trafiłam na świetnego doradcę i super osobę – zresztą, z bardzo podobnymi cechami do moich (przypadek? Nie sądzę). Od pierwszego kontaktu, Magda wykazała się wielkim zainteresowaniem, uważnością, aktywnym słuchaniem, chęcią poznania mnie i dobraniem pomocnych szkoleń. Pierwsza rozmowa, później zoom i finalnie diagnoza, były idealne.

Plan skrojony na miarę. Rozważałam jednakże tylko szkolenia darmowe lub niskobudżetowe, gdyż jestem bez dochodów (wiosną zdecydowałam się rzucić pracę jako nauczyciel w szkole i w konsekwencji, od 1 września nie mam już stałej pracy). Ostatecznie (za sprawą Magdy i własnej oceny sytuacji) kupiłam Akademię – co nawet mnie zaskoczyło, bo zdałam sobie sprawę, że bez tego będzie mi dużo trudniej wprowadzić zmiany w życie i tym samym działać.

Argumenty były przekonywujące, a język korzyści dopasowany do mnie i moich potrzeb. Współpracę z Magdą oceniam wysoko, z wielu powodów. Jest ona osobą słowną, punktualną, sumienną i zaangażowaną w swoją pracę. Profesjonalnie podchodzi do pełnionej funkcji i poważnie traktuje klienta. Wszystkie moje sugestie, czy problemy, stara się rozwiązać od razu, lub kieruje mnie do właściwych osób. Mam nieodparte wrażenie, że stara się bardziej, niż wynika to z pełnionej funkcji, bo przecież niedomagania biura czy systemu nie powinny być Jej zmartwieniami.

A jednak, niczego nie pozostawia bez rozwiązania i chce nadać wszystkiemu wartość, aby klient był zadowolony z całego HEKSAGON GROUP. Magda to bardzo lojalny pracownik. Polecam ją z całego serca!

Joanna Matyjasik

Magdalena Wesołowska pomogła mi bardzo wnikliwie przeanalizować moje dotychczasowe życie. Niezwykle trafnie zdiagnozowała przeszkody stojąca na drodze mojego rozwoju. Ułożony przez nią plan rozwoju pozwolił mi ruszyć z miejsca i przyczynił się do wielkich zmian w moim życiu.

Współpraca z Magdą to czysta przyjemność. To niezwykle empatyczna osoba. Potrafi zmotywować, a jednocześnie zaraża optymizmem i dobrym humorem. Szczerze polecam Magdalenę Wesołowską jako doradcę rozwoju osobistego.

Łukasz Gawrjołek

Kiedy moje dzieci „odkleiły się” ode mnie na tyle, że mogłam się zająć sobą, zaczęłam po trochu zgłębiać tajniki mojego stanu ciała, ducha i umysłu. I choć zmieniałam się, to tylko w tych kierunkach, w których czułam grunt pod nogami i wiedziałam, że nic złego mi się nie stanie jeśli na chwilę zbłądzę.

Kiedy zadzwoniła do mnie Magda, zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. W tak naturalny, przyjemny i oczywisty sposób pokazała mi nad czym powinnam popracować i w których aspektach wzmocnić swoją pozycję. Wskazała też, z czym już świetnie sobie radzę.
Szczera rozmowa z Magdą, a później Plan Rozwoju Osobistego, który mi zaproponowała, pozwoliły mi spojrzeć na siebie zupełnie innymi oczami. Zauważyłam, że powinnam popracować w obszarach dla mnie zupełnie obcych lub zaniedbanych. Zaczęłam dostrzegać swoje potrzeby, ale też mocne i słabe strony. Wiem już, nad czym muszę się skupić, a czym mogę się pochwalić, a nawet powinnam się chwalić! Tego też się uczę. Uczę się doceniać siebie, pracuję nad swoimi celami i marzeniami.

Rozmowy z Magdą sprawiają, że warto w siebie uwierzyć i chcieć się zmienić dla siebie samej. Teraz już wiem czego szukać, co lub kogo omijać i wiem też, na co mam bezpośredni wpływ.

Magdo, dziękuję, że stanęłaś na mojej drodze, i że to właśnie Ty pomogłaś mi poszerzyć moje horyzonty.

Joanna Lewicka

To, co mnie w Magdzie urzekło, to przede wszystkim umiejętność́ słuchania, wyczuwalna intencja zrozumienia oraz ciepła i pogodna postawa. Zaproponowany przez Magdę program szkoleń jest bogaty, wymagający i bardzo ciekawy. Mam poczucie, że jest przygotowany dokładnie pod moje potrzeby.

Od kilku tygodni systematycznie realizujemy kolejne jego kroki. Wiem, że mogę̨ na Magdę̨ liczyć́ zarówno w sprawach merytorycznych jak i organizacyjnych, np. związanych z dostępem do kolejnych materiałów. Z niecierpliwością̨ czekam na kolejne spotkania, ćwiczenia, a przede wszystkim ich efekty.

Jestem przekonana, że przy mojej pracy i Magdy wsparciu będą̨ one spektakularne. Serdecznie polecam tego trenera każdemu, kto czuje, że w swojej zmianie potrzebuje aktywnego towarzysza.

Izabela Żegis

Nazywam się Anna Mielczarska, prowadzę̨ szkołę̨ jeżyka angielskiego w Londynie. Dzięki Magdzie zweryfikowałam swoje dotychczasowe działania biznesowe oraz sytuację w życiu osobistym. Jej szczegółowe pytania sprowokowały mnie do przemyślenia moich wartości oraz silnie zmotywowały do działania.

Magda jest genialnym doradcą, bo sama ma dużo doświadczenia w prowadzeniu biznesu. W związku z tym rozumie przedsiębiorców i potrafi im pomóc.
Dodatkowo, jest ona przesympatyczną i bardzo empatyczną osobą. Rozmowa z nią to prawdziwa przyjemność.

Jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu, jej wnikliwej analizy i szczegółowego planu rozwoju, który od niej otrzymałam.

Anna Mielczarska

Kilka tygodni temu byłam w miejscu, w którym nie wiedziałam „co dalej”. Jestem szczęśliwa żoną i mamą dwójki dzieci, prowadzę własną działalność projektową z dochodem, który mi odpowiada, od niedawna jestem również nauczycielem na część etatu. Niby wszystko w jak najlepszym porządku, a jednak, coś wewnątrz podpowiadało mi, że nie tędy droga. Plan Rozwoju Osobistego pozwolił mi na podjęcie decyzji w jakim kierunku mam się rozwijać. Magda pomogła określić mi mój plan działania, natomiast szkolenie „Zrób ze swojego życia Arcydzieło” w zupełności to potwierdziło.

Katarzyna Jureczko

Sesja z Magdą, to czysta przyjemność. Spotkanie odbyło się przez internet, Magda była skupiona tylko na mnie i bardzo dobrze mnie wysłuchała, zadając dodatkowe pytania. Po kilku dniach, spotkałyśmy się ponownie, i Magda przedstawiła mi (bardzo trafne) podsumowanie tego, o czym rozmawiałyśmy.

Bezbłędnie zidentyfikowała obszary, nad którymi powinnam się teraz skupić, aby osiągnąć to, co zamierzam. Zaproponowała mi kilka szkoleń i opowiadając mi o nich, podała przykłady tego, jak niektóre ćwiczenia przydadzą mi się w mojej sytuacji.

Bardzo polecam konsultację PRO z Magdą, każdemu, kto zna swoje cele, ale nie potrafi zdecydować na czym powinien się skupić w danym momencie.

Ewa Kobyłecka

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha