Małgorzata Łukawska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Do roli doradcy rozwoju osobistego zostałam porwana przez potrzebę oraz misję inspirowania i skutecznego motywowania ludzi do rozwoju. Zajmuję się tym na rożne sposoby od 30 lat. Fascynuje mnie odkrywanie, doskonalenie i pełne realizowanie możliwości oraz potencjału przez każdego człowieka. Idea „zatrzymania się”, diagnozy, planu i permanentnego dążenia jest mi bliska także z osobistego doświadczenia.

Ja – psycholog, terapeuta, wieloletni menedżer i były współwłaściciel, członek zarządu dobrze prosperującej firmy, doradca, trener i konsultant – zatrzymałam się po 20 latach, by finalnie „powrócić do źródeł”. Wróciłam bliżej ku człowiekowi, do prowadzenia go ku pełni poczucia szczęścia i satysfakcji z życia. Ogromną motywacją i radością dla mnie jest fakt, że robię to będąc częścią organizacji, wraz z ludźmi, z których misją i wartościami w pełni się identyfikuję.

Czuję i rozumiem naturę ludzkiej siły oraz nasze codzienne zmagania z życiem osobistym i relacjami. Odkrywam krok po roku, doceniam i pielęgnuję każdą Twoją mocną stronę, a słabość pomagam przekuć w szansę, wizję i plan działania.

Dwadzieścia lat pracy „w” i „z” biznesem oraz organizacjami non profit sprawiają, że doskonale identyfikuję wyzwania rozwojowe przedsiębiorców, menedżerów, specjalistów i społeczników oraz ich przedsięwzięć.

Wiem, jak to jest prowadzić firmę. Znam naturę kryzysów, sama przeżyłam ich kilka, a znacznie więcej, towarzysząc moim klientom. Dzisiaj już wiem, także z doświadczenia, jak przeciwdziałać i wychodzić z wypalenia.

Identyfikuję się zarówno z osobistym poczuciem szczęścia moich klientów, jak i z „twardymi” celami biznesowymi czy życiowymi. Sprawnie nazywam i rozumiem kluczowe czynniki rozwoju oraz ich związki z kompetencjami najważniejszych „graczy”.

Jestem przekonana i przytoczę wiele dowodów na to, że każde przedsięwzięcie na drodze do realizacji marzeń jest tak silne, jak mocne są kompetencje osobiste i narzędziowe ludzi w to zaangażowanych.

Czuję i rozumiem naturę ludzkiej siły oraz nasze codzienne zmagania z życiem osobistym i relacjami.

Jestem szczęśliwym człowiekiem w drodze ku samorealizacji. Stawiam sobie ambitne cele i bardzo wysokie wymagania. Wiem, czym są zmagania z wyzwaniami w dążeniu ku harmonii i poczuciu szczęścia. Wciąż się uczę, jak żyć zgodnie z moimi największymi wartościami, jakimi są godność, zaufanie, uznanie i wolność.

Moje talenty – zarażanie entuzjazmem, witalność i energia oraz lojalność sprawią, że będę przy Tobie w drodze do celu i wspólnie będziemy świętować Twoje sukcesy.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. We współpracy ze mną nie uświadczysz żadnego planu na zasadzie kopiuj-wklej, będzie on dostosowany do konkretnie Twojej sytuacji i na miarę Twoich możliwości.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski, przy zachowaniu równowagi.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci między innymi określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. Projekt ten pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan na siebie we wszystkim obszarach Heksagonu, który oparty będzie o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Będziemy pracować nad podnoszeniem Twojej pewności siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Każdy z nas potrzebuje swojego anioła stróża, który będzie towarzyszył nam w takiej podróży, dlatego też, jeśli jesteś gotowy/a na takie zmiany w życiu, to ja będę Twoim.

Będę Cię wspierała w trudnych chwilach w realizacji Twojego planu, który dla Ciebie przygotuję, żebyś nigdy nie zwątpił/a we własne możliwości. Sprawię, żeby w Twoim życiu zaczęły dokonywać się realne zmiany, a nie tylko takie na papierze.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Małgosia… Słucha, żeby zrozumieć. Chce zrozumieć po to, aby dokonać holistycznej analizy. Analiza, której dokonuje, pozwala zidentyfikować nie tylko krytyczne punkty, lecz przede wszystkim sieć ich wzajemnych połączeń. Kiedy Małgosia znajduje rozwiązanie, to nie zapomina o tym, że to drugi człowiek jest najważniejszy. Zawsze proponuje kilka opcji, pozostawiając rozmówcy zdrową przestrzeń do podjęcia autonomicznej decyzji. Dokonując diagnozy analizowanej sytuacji, potrafi w bardzo delikatny, a zarazem precyzyjny sposób omówić te obszary, które mogą wymagać głębszej rewizji. Spotkania z Małgosią są zawsze świetnie zaplanowane i prowadzone!

dr inż. Michał Melosik

pracownik naukowy, wykładowca i nauczyciel akademicki, specjalista badań interdyscyplinarnych w inżynierii komputerowej niezależny konsultant naukowy

Polecam z całego serca Plan Osobistego Rozwoju i jego realizację we współpracy z Małgorzatą. Czuję ogromną wdzięczność za to, jaką Małgosia jest osobą.

Zanim się poznałyśmy, przyznam, że czułam wielki stres i niepokój przed tym procesem. Decyzja o przystąpieniu wymagała ode mnie odwagi. Po pierwszej rozmowie jednak wiedziałam już, że jest to osoba na odpowiednim miejscu. Poczułam wielką pozytywną energię. Dzięki Małgosi otworzyłam szeroko oczy i dostrzegłam wyraźnie sprawy, o których miałam pojęcie i czułam w sobie ich sygnały. Jednak dopiero po dokonaniu diagnozy i jej dokładnym omówieniu dostrzegłam wyraźnie kierunek i zdecydowanie lepszy sposób działania.

Odzyskałam swoją wizję końca, poczułam na nowo chęć do tego, by iść do przodu ku swoim celom. Dzięki PRO i wizji rozwoju mam jeszcze większą motywację i energię niż dotychczas. Wiem, że mogę liczyć na szybką interakcję Małgosi, nie narzuca, ale szuka optymalnych rozwiązań, daje maximum korzyści. Wiem, że to początek naszej współpracy, ale mam pewność i ufam Jej kompetencjom. To przede wszystkim proaktywność i otwartość wzbudzają we mnie gotowość oddania się poprowadzeniu.

Polecam jako były przedsiębiorca, a obecnie Networker, Matka x 4 w rozwoju, będąca pod opieką Małgosi. Polecam.

Sylwia Roszko

Manager FLPP

Jestem wielką szczęściarą, że Małgosia została moim Doradcą Rozwoju Osobistego!!! Współpraca z Nią to wielką przyjemność, bo dostarcza mi mnóstwo pozytywnej energii i motywacji do działania. Szczególnie inspirujące i motywujące są wysokie kompetencje i doświadczenie Małgosi, z których korzysta i chętnie się nimi dzieli.

Wielką wartością jest dla mnie przeprowadzona diagnoza i przygotowany Plan Rozwoju – to bardzo trafna i ciekawa prezentacja mojej osobowości wraz z najlepszym dla niej planem działania. Jestem w 100% usatysfakcjonowana jakością opieki i wsparciem, które otrzymuję. Mam świadomość, że zadaję dziesiątki pytań i uzyskuję na nie wyczerpujące odpowiedzi, w szybkim tempie. Dla mnie – przedsiębiorcy, pracującego z klientami, jest to bardzo ważne, bo ułatwia mi planowanie i organizowanie się w całej masie aktywności zawodowych i osobistych.

To Małgosia skutecznie i efektywnie prowadzi mnie przez meandry mojego nowego przedsięwzięcia – zaplanowany i zindywidualizowany rozwój osobisty. Dziękuję bardzo za zaproszenie mnie do nowego świata możliwości, jakości i rozwoju.

Barbara Palenik-Bernady

Przedsiębiorca, stylista, manager, Atelier Bernady

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha