Marta Kozłowska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Rozwój osobisty to dla mnie styl życia. To niesamowite, co może dać człowiekowi i jak bardzo może odmienić życie.

W swoim życiu zawodowym byłam związana z różnymi miejscami, pracowałam na etatach, prowadziłam własny biznes, ale w wielu z tych miejsc nie czułam sensu tego, co robię.

Dni mijały podobne jeden do drugiego, niewiele się zmieniało, a ja miałam wrażenie, że kręcę się jak w kołowrotku. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że mam ogromny wpływ na to, co się dzieje w moim życiu.

Lubię wyzwania i jestem otwarta na nowe doświadczenia, projekty i uczestnictwo w kolejnych doprowadziło mnie do Klubu 555 i Fryderyka Karzełka.

Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z doradcą rozwoju osobistego pomyślałam, że to mogłaby być praca dla mnie. Wpisałam ją jako jedno z marzeń w mojej Wielkiej Piątce i zaczęłam działać.

Rozwój osobisty bardzo odmienił moje życie, a teraz ja chcę pomagać innym. Chcę pomagać znaleźć równowagę, pokazywać, że nie musimy przyjmować pokornie wszystkiego, co daje nam świat, możemy chcieć więcej i powinniśmy sięgać po to.

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów” – Albert Einstein

Wszystko jest w naszych głowach. Każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. W kontekście rozwoju to zyskanie świadomości, że w ogóle można to zrobić, że nie trzeba być biernym.

Uważam, że każdy z nas powinien nieustannie się rozwijać. Ale jak to zrobić, żeby to miało sens?

Można czuć zagubienie, gdy nie wie się: co robić?, nad czym pracować?, które kompetencje poprawić?, jak je określić? Jest to o wiele prostsze, a rozwój bardziej efektywny, gdy ma się konkretny plan i partnera, który wspiera i przed którym jest się odpowiedzialnym. Działa to mobilizująco.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. Dzięki temu będzie on dopasowany do Twojej sytuacji i uszyty na miarę Twoich możliwości czasowych oraz finansowych.

Stworzę strategię Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął/ęła poziom mistrzowski. Pokażę Ci, jak pokonać w sobie blokady, które nas ograniczają, jak otworzyć się na życie. Nauczę Cię pracy z Heksagonem Szczęścia i utrzymywania w nim równowagi. Podzielę się dobrą energią i entuzjazmem.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci określić Twój system wartości, role życiowe, które chcesz w życiu pełnić, odkryć talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. W projekcie otrzymasz odpowiedni plan na siebie, plan oparty o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu.

Będziemy pracować nad wzmocnieniem Twojej pewności siebie, zwiększeniem poczucia własnej wartości i nad Twoją asertywnością. Pomogę Ci określić, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Otrzymasz konkretne narzędzia do pracy, które pomogę Ci wdrożyć w życie.
Jeżeli potrzebujesz osoby, która wskaże Ci drogę i wesprze w jej realizacji, to pamiętaj, że jestem po drugiej stronie ekranu, gotowa, aby zmotywować Cię do działania, a także pomóc, jeżeli będzie taka potrzeba. Dziś już wiem, że na drodze rozwoju bezcenne jest wspierające środowisko. Chętnie zostanę Twoim towarzyszem w tej podróży.

Wierzę, że poprzez realizację PRO i odpowiednie wsparcie, w Twoim życiu dokonają się realne zmiany zachowań – otrzymasz ode mnie pełne wsparcie w tym procesie.

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Marta Kozłowska jako Doradca Rozwoju Osobistego daje mi możliwość wyboru, nie naciska, co dla mnie jest bardzo ważne i dzięki temu nie czuję się osaczona, wiem, że wybór należy do mnie.

Dzięki rozmowie i teście osobowości, wydobyła na zewnątrz moje drugie ja. Lepsze ja, które gdzieś uwięzione, skute przekonaniami, doświadczeniem życiowym, bało się wyjść na zewnątrz, by znowu dostać się na szczyt.

Dziękuję Ci Marto, podpaliłaś lont.

Małgorzata Nacula

Współpraca z Martą Kozłowską zaczęła się od sympatycznej i ciepłej rozmowy, poczułam zainteresowanie moją osobą i zdecydowałam się na kolejne spotkanie, aby Marta mogła zbadać moje potrzeby. Po analizie okazało się, że trafiła w punkt – wskazała moje braki w rozwoju zarówno osobistym jak i  zawodowym. Poczułam, że współpraca z nią to dobry kierunek, a ja mogę mieć z tego  korzyści.

Marta jest zawsze kompetentna, przygotowana i w dobrym „zaraźliwym” humorze. Wszystko ma dopięte na ostatni guzik.

Już widzę pierwsze efekty naszej współpracy i sądzę że to absolutnie nie jest koniec! Jestem bardzo zadowolona, że to właśnie Marta stanęła na mojej drodze do rozwoju.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Katarzyna Pazdyka

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha