Marta Otawa

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Od dawna czułam, że moją misją jest budzenie ludzkiej świadomości i pomaganie ludziom w spojrzeniu na rzeczywistość, która ich otacza w szerszej perspektywie.

Moją nadrzędną wartością jest wolność i niezależność i dlatego uważam, że aby być szczęśliwym, oprócz poczucia harmonii w życiu, ważnym jest, aby umysły ludzi były wolne od barier, które najczęściej sami sobie nakładamy.

Jestem przekonana, że tylko rozwinięcie skrzydeł i wyjście z klatki utartych schematów pozwala w pełni cieszyć się każdą chwilą, doświadczać i osiągać więcej.
Moja ścieżka kariery zaczęła się w stajni w Irlandii, wiodła dość wyboistą drogą, przez sklepy, restauracje, hotele, biuro rachunkowe, aż w końcu zawiodła mnie na stanowisko managera ds. exportu w firmie poligraficznej.

W niespełna rok po objęciu stanowiska zdobyłam sporą część rynku francuskiego i stworzyłam siatkę powiązań biznesowych z agencjami reklamowymi we Francji. Usprawniłam i zracjonalizowałam procedury, skracając tym samym o godzinę dziennie mój czas w pracy i dając mi więcej przestrzeni na realizację moich pasji.

Następnie zostałam leaderem zespołu współpracującego z największymi targami międzynarodowymi i festiwalami muzycznymi na terenie całej Europy. Oprócz rekrutacji i szkoleń, byłam przede wszystkim odpowiedzialna za tworzenie i utrzymywanie dobrych, zdrowych relacji w grupie.

Współpraca z ludźmi oraz zarządzanie nimi były dla mnie ogromną lekcją relacji międzyludzkich i niesamowitą podrożą w zakamarki ludzkiej duszy. Dzięki temu doświadczeniu przekonałam się, jak niesamowicie ważnym czynnikiem sukcesu jest utrzymywanie dobrostanu, zarówno pracowników jak i swojego.

Zawiła ścieżka kariery, zrządzenie losu i tok wydarzeń mojego życia sprawiły, że zostałam doradcą rozwoju osobistego. Moje wszystkie dotychczasowe przeżycia przygotowały mnie do tej roli, a moja chęć zmian i dalszego samorozwoju utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że odnalazłam pracę, w której mogę łączyć moje wartości i marzenie o spełnieniu.

Wiem, z czym się mierzysz. Sama przeszłam tę drogę i cały czas zmagam się z wyzwaniami, lecz głęboko wierzę, że problemy są tylko po to, abyśmy nauczyli się skakać wyżej i wyżej.

Sięgnij po marzenia, sięgnij po swoje życie. Teraz.

Czuję w sobie ogromną moc i chęć pomocy ludziom w lepszym zarządzaniu ich życiem, na wielu płaszczyznach. Głęboko wierzę w to, że samodyscyplina to nie udręka, a bardzo cenna umiejętność, prowadząca do dobrostanu i jakości życia. Jestem przekonana, że każdy z nas może to osiągnąć, mamy to w sobie, mamy to na wyciągniecie ręki.

Jestem gotowa podać Ci pomocną dłoń i wskazać kierunek. Chcę Cię obudzić ze snu do Życia na jawie.

W czym mogę Ci pomóc?

Dla moich podopiecznych tworzę spersonalizowane Plany Rozwoju Osobistego. Są one starannie projektowane na podstawie wcześniejszej rozmowy i analizy sytuacji danej osoby.

Biorę pod uwagę każdy obszar Heksagonu Szczęścia (zdrowie, czas dla siebie, relacje, praca, finanse, rozwój) i szukam sposobu na zaprowadzenie równowagi w każdym z nich.

Realizacja Planu Rozwoju Osobistego to niesamowita przygoda i okazja do lepszego poznania siebie, a także praca nad realizacją swoich marzeń o spełnionym, obfitym życiu.

Będę obecna w tym procesie, gdyż będziesz przechodziła/ przechodził go w mojej asyście.

Zapraszam do wspólnej podróży!

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Jeśli czujesz, że Twoje życie toczy się bez konkretnego planu, a Ty powielasz utarte schematy i stare błędy, to najwyższa pora dać sobie szansę na zmianę.

To właśnie Ty na nią zasługujesz, a powtarzając każdego dnia rutynowe schematy, nie możesz oczekiwać, że coś w Twoim życiu się zmieni.

Zapraszam na bezpłatną konsultację, podczas której zapoznasz się ze mną, z moimi metodami i z warsztatem pracy.

Być może te 20 minut sprawi, że podejmiesz decyzję, dzięki której zaczniesz świadomie planować swoje wymarzone życie.

Brak Ci motywacji? Czas przecieka przez palce, a jedyne, co się zmienia, to data w kalendarzu? Nie trać więcej swojego cennego czasu. Pamiętaj, że masz jedno życie, i jeśli przeżyjesz je w pełni, to jedno w zupełności wystarczy!

Do dzieła!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Marto, zadzwoniłaś do mnie w najlepszym momencie, jaki mogłaś wybrać! Od pierwszej rozmowy miałam wrażenie, jakbyśmy się znały od zawsze, co pozytywnie wpłynęło na dalszą współpracę.

Idealnie opracowana diagnoza i szkolenia dobrane do moich potrzeb oraz stały kontakt telefoniczny mobilizujący mnie do pracy nad sobą. Szkolenie „Obudź się – zrób z życia arcydzieło” powinno być dodatkiem do dowodu osobistego!

Polecam je każdemu, a doradcę rozwoju osobistego w osobie Marty również!
Marto, dziękuję Ci za tak pozytywny wpływ na moje życie!

Lucyna Śliwczyńska

Wszystko zaczęło się od Klubu 555. Miałam nieodparte wrażenie, że życie przecieka mi przez palce i że nie radzę sobie z ogarniającym mnie chaosem. Należę do osób, które potrzebują wsparcia i taką osobą jest dla mnie Marta.

Marta, podczas 20 minut konsultacji, uświadomiła mi, jak bardzo potrzebuję rozpocząć Plan Rozwoju Osobistego. Plan ten uświadomił mi, jak ważny jest Heksagon Szczęścia. Potrzebowałam zmian, a Marta mi w tym pomaga. Jej diagnoza powaliła mnie na kolana, trafiła w najczulsze punkty, które teraz już to wiem – mogę świadomie poprawić.

„Życie jest niesamowitą historią. Niektórzy ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy, że są autorami i mogą napisać ją tak, jak chcą.” Do tego przekonała mnie Marta i za to jej bardzo dziękuję! Jestem w trakcie szkolenia, ale już wiem, że to, co dla mnie wybrała, to strzał w 10!

Hanna Gadomska

Zakupiłam kurs ZRÓB ZE SWOJEGO ŻYCIA ARCYDZIEŁO. Mając 61 lat, myślałam, że z mojego życia Arcydzieła nie da się już zrobić. Po dwóch lekcjach, których wysłuchałam, doszłam do wniosku, że to kurs nie dla mnie i trochę „zawarczałam” na moją promotorkę Martę Otawę. Ona jednak zachęciła mnie do tego, żebym spróbowała dalej słuchać i żebym połączyła się z nią po 7 lekcji. Zaufałam jej. Słuchajcie, po prostu EUREKA!

Super kurs, wspaniali prowadzący, dostałam takiej energii, że zaraz zapisałam się na kursy rozwijające mnie w tym, co chciałabym robić. A jeszcze tak niedawno myślałam, że jestem za stara na zmiany w swoim życiu.
Kurs jest super i powinien go przejść każdy, aby móc zrozumieć, jakimi wartościowymi ludźmi jesteśmy i ile jeszcze możemy zrobić, mając skończone 60 lat. ZRÓB ZE SWEGO ŻYCIA ARCYDZIEŁO polecam z całego serca, każdemu!

Promotorka Marta Otawa jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem. Po kilku słowach rozmowy ze mną wiedziała o mnie więcej niż ja sama. Wiedziała, co jest mi potrzebne NA JUŻ, analizując mnie w 100% trafnie. Jestem jej bardzo wdzięczna za rozmowę i za nakierowanie mnie na właściwe tory.

Lidia Jaworska

Marta to miła, ciepła i serdeczna kobieta. Jest z niej bardzo uważny słuchacz. Marta to osoba, przy której można się otworzyć i zaufać jej. Postawiona przez nią diagnoza sprawiła, że otworzyłam oczy na ważne aspekty w moim życiu. Dziękuję!

Kursy to dla mnie strzał w dziesiątkę! Dzięki nim, choć jestem na początku drogi, zrozumiałam, jak błędne jest moje myślenie. Teraz inaczej patrzę na świat. Widzę wiele sytuacji i zachowań z innej perspektywy. Zyskuję większą pewność siebie i odwagę. Uczę się być bardziej otwarta na nowe możliwości i na relacje międzyludzkie. Staję się bardziej asertywna.

Dorota Maslanka

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha