Marta Przybylska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Zanim stałam się Doradcą Rozwoju Osobistego, prowadziłam firmę związaną z branżą finansową, mając pod sobą kilkunastoosobowy zespół. Swoją karierę zawodową w tej branży zaczęłam już jako 18-latka, co nauczyło mnie przede wszystkim pokory i tego, że tylko ja mam wpływ na to, jak moje życie będzie wyglądało.

Rozwój osobisty pomógł mi zrozumieć wiele rzeczy, których wcześniej nie rozumiałam, popełniając tym samym wiele błędów. To właśnie dlatego, że je popełniłam, oraz dzięki mojemu doświadczeniu, mogę teraz tak skutecznie pomagać swoim klientom realizować ich cele. Pomagam zarówno osobom, które prowadzą własną firmę, jak również tym, którzy pracują na etacie czy działają w branży MLM, ponieważ każdy ten etap sama przeszłam.

Zawód Doradcy Rozwoju Osobistego wybrałam, ponieważ na pewnym etapie swojego życia odkryłam, że pomaganie innym w osiąganiu ważnych dla nich celów jest moim powołaniem. Rozwój osobisty zmienił moje życie, to właśnie dzięki niemu wyszłam z wielu opresji, w które wpadłam poprzez podejmowanie złych decyzji.

Teraz chcę dzielić się tą wartością z innymi, aby jak najwięcej osób, dzięki mojej pracy, odnalazło swoją życiową drogę i mogło realizować wszystkie swoje życiowe cele. 

W pracy z Klientami kieruję się przede wszystkim skutecznością i otwartością na drugiego człowieka, co sprawia, że celnie namierzam źródło problemów i pomagam w znalezieniu skutecznych rozwiązań. 

Tworzę odpowiednie warunki do rozwoju ludzi, pomagam w podniesieniu poczucia własnej wartości, a także w odnalezieniu swoich potencjałów i talentów, które są tak ważne, aby realizować swoje cele.

Najważniejsze dla mnie w pracy jest to, aby moi klienci w trakcie całego procesu wprowadzali realne zmiany w swoje życie, krok po kroku, dlatego też wspieram ich w całej tej drodze, by nie byli w tym osamotnieni, ponieważ z doświadczenia wiem, jak łatwo się poddać, nie mając odpowiedniego wsparcia.

Nieważne, jakie skończyło się studia, ile przeczytało książek, na ile pojechało się szkoleń, jeśli nie potrafi się wykorzystać zdobytej wiedzy w praktyce.

Prywatnie mogę o sobie powiedzieć, że jestem żoną, a także psią mamą bostonki, z którą uwielbiam trenować i spędzać aktywnie czas, ponieważ uważam, że od zwierząt można się wiele nauczyć, a pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Lubię czerpać z życia tyle, ile się da. Wierzę, że można dążyć do równowagi we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia, czując się tym samym spełnionym i szczęśliwym człowiekiem, a kluczem do tego jest odnalezienie swojego sensu istnienia.

W życiu kieruję się następującymi wartościami: niezależność, zdrowie, rozwój, praca i rodzina, które mogę realizować w 100%, pracując jako doradca rozwoju osobistego. Wcześniej żadna inna praca nie dawała mi tak wielkiej satysfakcji i radości.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. We współpracy ze mną nie uświadczysz żadnego planu na zasadzie kopiuj-wklej, będzie on dostosowany do konkretnie Twojej sytuacji i na miarę Twoich możliwości.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski, przy zachowaniu równowagi.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci między innymi określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. Projekt ten pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan na siebie we wszystkim obszarach Heksagonu, który oparty będzie o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Będziemy pracować nad podnoszeniem Twojej pewności siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Każdy z nas potrzebuje swojego anioła stróża, który będzie towarzyszył nam w takiej podróży, dlatego też, jeśli jesteś gotowy/a na takie zmiany w życiu, to ja będę Twoim.

Będę Cię wspierała w trudnych chwilach w realizacji Twojego planu, który dla Ciebie przygotuję, żebyś nigdy nie zwątpił/a we własne możliwości. Sprawię, żeby w Twoim życiu zaczęły dokonywać się realne zmiany, a nie tylko takie na papierze.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Marta jest niezwykłą osobą, która w bardzo subtelny sposób potrafiła zajrzeć w moje wnętrze i wydobyć potrzebne nam informacje, do celów współpracy. Nie jest to proste, natomiast Marta potrafiła mną pokierować w taki sposób, że przez cały proces czułam jej wsparcie.

Jest zawsze dostępna i przystępnie odpowiada na wszystkie moje pytania, ma bardzo ciepłą barwę głosu, co zawsze mnie uspokaja. Jest bardzo otwartą, pozytywną i przyjazna osobą, wszystkim zainteresowanym polecam współpracę z Martą.

Beata Bouzek

Martę przydzielono mi z zespołu doradców Fryderyka, kiedy zdecydowałem się na Plan Rozwoju Osobistego. Pierwsze spotkanie online było dla mnie bardzo stresujące, ale podczas rozmowy z Martą poczułem się swobodnie i opuściło mnie uczucie egzaminu, jakie opanowało mnie przed spotkaniem. Z odpowiedzi, których udzieliłem podczas spotkania, Marta trafnie wywnioskowała, jakie nawyki powinienem wypracować, jakie kompetencje zdobyć i udoskonalić i w jakiej kolejności powinienem pracować nad tym wszystkim.

Mając taką diagnozę, chętnie skorzystałem ze szkolenia, które Marta zaproponowała jako pierwsze. Po szkoleniu miałem jeszcze kilka spotkań z Martą, na których dostawałem konkretne zadania, które miałem wykonać, a Marta sprawdzała, czy zdobytą wiedzę wdrażam w życie. Uważam, że Marta jest świetnym, kompetentnym doradcą, który potrafi doradzić i zaproponować odpowiednie metody do konkretnych sytuacji. Szczerze polecam sympatyczną Martę Przybylską.

Robert Rost

Witam, mam na imię Kasia, mam 40 lat i jestem mamą dwóch wspaniałych maluchów. Od 5 lat nie pracuję, na rzecz wychowania swoich pociech. Po tak długim czasie spędzonym w domu, zapragnęłam zmiany… Zmiany, która pozwoliłaby mi ruszyć z miejsca, zadbać nie tylko o dzieci, ale również o siebie, na nowo wyznaczyć cele i marzenia. Miałam wiele pomysłów, ale tak naprawdę nie wiedziałam, od czego zacząć.

W odpowiednim momencie mojego życia pojawiła się Marta. Marta jest doradcą rozwoju osobistego. Niecałe 4 miesiące temu zadzwoniła do mnie i zaproponowała stworzenie dla mnie indywidualnego Planu Rozwoju Osobistego. Na podstawie przeprowadzonego ze mną wywiadu Marta postawiła bardzo trafną diagnozę, dotyczącą mojej osobowości, mocnych, ale i też tych słabszych stron. Pod kątem tej diagnozy ułożyła mój Plan Rozwoju Osobistego, który złożony był z odpowiednio dobranych szkoleń, kursów i sesji coachingowych.

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Uważam, że Marta jest przesympatyczną i kompetentną osobą, wykonującą swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Z cierpliwością dogląda moich postępów w odbywanych szkoleniach, wspiera i motywuje do dalszej pracy nad sobą. Z całego serca polecam Martę jako doradcę rozwoju osobistego!

Kasia Ligocka

Dziękuję za opracowany dla mnie Plan Rozwoju Osobistego, w Heksagon Group, przygotowany przez doradczynię Martę. Niezmiernie jestem wdzięczny za możliwość jego wdrażania i za realizację kolejnych etapów pod jej opieką i nadzorem.

Dziękuję pięknie za to, że trafiłem pod skrzydła Marty, bo nawet w momentach, w których czułem, że coś zawaliłem, to ona potrafiła podnieść na duchu i wesprzeć w chwilach niepewności i zwątpienia.
Z pewnością mogę powiedzieć, że Marta Przybylska ma profesjonalne podejście i personalne zaangażowanie. To właśnie to indywidualne podejście mnie urzekło. Mimo mojej niepewności i raczej dość trudnej osobowości, ekspert Marta potrafiła dobrać niesztampowe metody i zadania, które z czasem przynoszą rezultaty.
Ponadto, podczas rozmów i konsultacji poświęca swój czas ponad normę tak, by upewnić się co do rozwiązania problemu klienta.

Marta, pomagając mi przy budowaniu pewności siebie, potrafiła wykorzystać moje wartości i umiejętności, by pomóc innym, kontaktując mnie z fundacją.
Jestem ogromnie wdzięczny za ten Plan Rozwoju Osobistego i możliwość jego realizacji z udziałem Marty.
Mimo swoich 43 lat czuję, że jestem na początku swojej życiowej misji i tym samym staję się pewniejszy siebie, a dzięki już osiąganym zmianom staję się jeszcze lepszy dla świata.
Wierzę też, że moje zmienione nawyki, a tym samym mój sposób codziennego postępowania, znacząco zbliżą mnie do osiągnięcia założonych celów.

Dziękuję Marto, że jesteś!

Roman Giłka

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha