Agnieszka Konieczka

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem szczęśliwą kobietą, w pełni skomunikowaną z mocą, którą mam w sobie. Uważam, że każdy człowiek, którego spotykam na swojej drodze, ma w sobie potencjał, zasoby i talenty, które mogę i chcę w nim zobaczyć – nawet wtedy kiedy on sam ich nie widzi, nie jest ich świadomy.

Transformacja może dotyczyć spraw zawodowych, związanych z uporządkowaniem biznesu lub wzrostem zarobków, a także prywatnych – dotyczących polepszenia relacji z innymi i samym sobą – pokochaniem siebie na nowo, czy też ugruntowaniem swojej pewności siebie.

Rozwój osobisty odmienił moje życie, dlatego chcę dzielić się tą wartością z innymi.

Zawsze, w relacjach,  fascynował mnie Człowiek, jego ograniczenia i możliwości, talenty, charaktery i osobowości. Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi odkrywać człowieka w całej okazałości i z całym otaczającym go światem.

Prywatnie jestem dumną mamą cudownych chłopców Huberta i Wiktora. To właśnie oni są moją motywacją do realizacji celów.

Moimi najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są: niezależność, uważne słuchanie i indywidualne podejście do każdego człowieka, wspieranie innych i rozwój, a także efektywność i sukces, co powoduje, że od wielu lat jestem w procesie zmian w życiu. Zmian ku lepszemu, na wielu płaszczyznach, i inspiruję wiele osób do osiągania tego samego.

Częściej niż kiedykolwiek wybieram to, co chcę, a nie to, co powinnam. Jestem silnym człowiekiem, mogę Ci pomóc. Uważam, że mamy jedno życie, dlatego należy żyć tak, aby każdy dzień był wyjątkowy, żyć bez ograniczeń.

W czym mogę Ci pomóc?

Trudno widzieć obraz, siedząc w ramie. Dlatego pomogę Ci spojrzeć na siebie i swój biznes z innej perspektywy. 

Realizując swój Plan Rozwoju Osobistego, zaczniesz świadomie projektować życie i realizować własne cele. Jeśli nie wiesz, jakie kolejne życiowe kroki podjąć, ten plan będzie dla Ciebie wskazówką i przewodnikiem. 

Plan Rozwoju Osobistego pozwoli Ci określić, czy droga, którą podążasz, doprowadzi Cię do spełnionego życia. Jeśli nie, to na nowo określisz swoje wartości, misję życiową, a także cele we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia. 

Dowiesz się, jak zarządzać sześcioma obszarami, aby  w Twoim życiu zapanowała harmonia. Odkryjesz swoje  DLACZEGO, które będzie Twoją wewnętrzną motywacją, dzięki czemu, krok za krokiem, będziesz dążyć do celów. 

Aby Twoja droga rozwoju przebiegała sprawnie, sprawdzę czy umiejętności i kompetencje, które dzisiaj posiadasz, są wystarczające. Jeśli nie, to dostaniesz ode mnie gotowe narzędzia i wsparcie we wprowadzaniu pozytywnych zmian w swoje życie. 

Skorzystaj z mojej propozycji przygotowania dla Ciebie Planu Rozwoju Osobistego, dzięki któremu uzupełnisz swoje braki i uporządkujesz wiedzę o sobie. Jest to kompleksowy program, który zapewni Ci realne korzyści w postaci większych dochodów, osiągnięcia życiowych celów oraz realizacji marzeń. Cały proces będzie przebiegał w pozytywnej, pełnej wsparcia atmosferze. 

Nie wymyślaj koła na nowo. Pamiętaj, że sukces przychodzi do tych, którzy działają, więc nie czekaj aż pojawi się sam. 

Do zobaczenia!

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Nazywam się Agnieszka Kuciak. Na co dzień jestem mamą dwóch wspaniałych córeczek. Moje życie zawodowe, po urodzeniu dziewczynek, przestało mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie. Zawsze brakowało mi spełnienia w życiu zawodowym oraz pozazawodowym. Realizacja własnych planów była jednak pozostawiona na później.

Dzięki Agnieszce skorzystałam z profesjonalnego planu rozwoju osobistego, który zmienił i nadal zmienia moje życie. Wreszcie zaczęłam myśleć o sobie i o realizacji własnych celów i marzeń. Agnieszka wspiera mnie w codziennym rozwoju, jest cudowną osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Chciałabym bardzo podziękować jej za to, że jest i ciągle mnie wspiera.

Agnieszka Kuciak

Nazywam się Katarzyna Witkowska. Skończyłam studia na WSTiH w Gdańsku. Na co dzień pracuję na etacie w firmie produkcyjnej. Jestem osobą samotną. Nie mam jeszcze swojej rodziny. Zarówno moje życie zawodowe jak i osobiste nie jest powodem do zadowolenia i satysfakcji. Po trudnym dzieciństwie i wielu kłopotach rodzinnych i zdrowotnych, moje życie legło w gruzach, co spowodowało, że zatrzymałam się i upadłam na dno. Mimo tego nie poddawałam się i postanowiłam odbić się od dna, i ruszyć z miejsca, w którym tkwiłam.

Trafiłam na świetny webinar, z którego dowiedziałam się o doradcach rozwoju osobistego. Od razu wiedziałam, że to jest moja nowa droga do lepszego życia. Zakupiłam Plan Rozwoju Osobistego i poznałam wspaniałą osobę, jaką jest Agnieszka Konieczka.

To właśnie ona uświadomiła mi, jaką drogą mam podążać i co robić, aby stworzyć arcydzieło mojego życia. To dzięki Agnieszce zupełnie zmieniłam podejście do realizowania swoich planów, celów i marzeń, które wcześniej były zamrożone w mojej głowie. To ona pokazała mi właściwą drogę, pokazała, nad czym mam popracować i jak zwiększyć swoją wartość i samoocenę, z którą miałam zawsze problem.

Dzięki Agnieszce realizuję swoje skryte plany i marzenia. Teraz już wiem, że podążam właściwym torem, bo mam wspaniałego Anioła Stróża, który zawsze jest obok, motywuje i wspiera mnie na każdym kroku w moim codziennym rozwoju osobistym. Jej wielkie serce i zrozumienie daje mi siłę i chęć w dążeniu do realizacji założonych celów.

Cieszę się, że poznałam Agnieszkę, bo teraz wiem, że nareszcie idę dobrą drogą i że rozwijam się we właściwym kierunku. Moja droga życiowa staje się szczęśliwsza i realistyczna, bo mam wspaniałego nauczyciela i przewodnika życia. Teraz już wiem, że jest to odpowiedni moment i miejsce, aby podążać ku spełnieniu swoich marzeń, celów, a to wszystko po to, aby być szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Dziękuję Ci, Agnieszko – jesteś moim Aniołem Życia.

Katarzyna Witkowska

Od zawsze jestem handlowcem. Dokładnie, od zawsze. Już w szkole podstawowej zajmowałem się sprzedażą i organizowałem swój pierwszy zespół handlowców. Relacje biznesowe staram się budować na podstawowych wartościach, takich jak: uczciwość, zaangażowanie i zrozumienie.

Uwielbiam też uczyć się i poznawać nowe perspektywy oraz możliwości. Wytrwale idę przez życie, osiągając kolejne cele. W pewnym momencie to przestało mi wystarczać i los skierował mnie na Fryderyka i jego Klub 555. Dzięki temu poznałem Agnieszkę, osobę, która wspiera mnie w rozwoju i mobilizuje do działania. Plan rozwoju osobistego, który dla mnie przygotowała, pozwala mi od tego momentu biec do celu, zatrzymując się tylko na odpowiednich przystankach, aby uzupełnić niezbędną wiedzę.

Rola Agnieszki nie skończyła się, gdy tylko otrzymałem Plan Rozwoju Osobistego, wręcz przeciwnie! Pilnuje ona, żebym nie zmienił trasy, a jak zdarzy mi się dłużej zatrzymać na jakimś przystanku, to skutecznie mobilizuje mnie do większego wysiłku. Dziękuję, bo teraz mam wrażenie, że nie ma ograniczeń, poza czasem, którego nie chcę już więcej marnować.

Łukasz Kryle

Dziękuję Agnieszko za Twoje pokłady cierpliwości, za wyrozumiałość i chęć niesienia pomocy. Dobrze, że jesteś i że mi nie odpuszczasz. Jesteś moim opiekunem, ale też wyrzutem sumienia – gdy się z czegoś nie wywiąże, Ty mobilizujesz mnie do pracy. Życzę nam, Tobie i sobie, wielu sukcesów, łatwego podnoszenia się z porażek, dużo pracy, radości i zdrowia.

Anna Stachowicz

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha