Agnieszka Piątkowska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Mam na imię Agnieszka. Doradcą Rozwoju Osobistego Heksagon PRO zostałam z pasji do nauki i z miłości do ludzi. Moją misją jest motywacja do małych zmian w życiu, które na przestrzeni czasu dają spektakularne wyniki.

Od najmłodszych lat zawsze otaczałam się ludźmi, angażowałam się w wielu projektach społecznych, organizowałam eventy, udzielałam korepetycji, organizowałam szkolenia i pracowałam głównie z kobietami. Pokazywałam na co dzień, że niemożliwe nie istnieje, a bariery są tylko w naszych głowach. Z ogromną ciekawością poznaję nowe osoby i pomagam im rozwinąć skrzydła, oraz pokonać bariery na drodze do szczęścia i spełnienia.

Moja kariera zawodowa to praca głownie na stanowiskach menadżerskich, gdzie zarządzałam zespołami sprzedażowymi i kierowniczymi. Wiele lat doświadczenia w korporacji dało mi kluczowe umiejętności pracy na wysokim poziomie wydajności przy jednoczesnym wykorzystaniu potencjału współpracowników. Pozwoliło mi to w każdej firmie osiągać spektakularne wyniki, dzięki czemu zwiedziłam wiele zakątków świata na wyjazdach gratyfikacyjnych, a dziś z powodzeniem dzielę się doświadczeniem jako doradca rozwoju osobistego.

Jedną z moich wartości życiowych jest rozwój, kocham czytać książki i lubię posiadać je na własność. Cały czas się uczę korzystam ze szkoleń i kończę kolejne kierunki studiów zgodnie z własną ścieżką rozwoju. Prowadzę szkołę językową w Bydgoszczy oferując możliwość nauki języka angielskiego i hiszpańskiego.

W pracy stawiam zawsze na szczerość i otwartość. Stwarzam warunki, w których każda osoba czuje się dobrze, otwiera się i zaczyna znajdować rozwiązania. Daję innym wiele motywacji i iskry do działania.

Prywatnie jestem mamą Filipa i Mai oraz żoną Tomasza. Kochamy wspólnie spędzać każdą chwilę rozwijając swoje pasje i potencjały. Uwielbiamy taniec i muzykę. Chętnie spacerujemy, jeździmy rowerami, pływamy i zawsze dobrze się bawimy.

„Każdego ranka musisz wstawać z determinacją, jeśli chcesz iść do łóżka z satysfakcją”

George Horace Lorimer

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek pomogę Ci przygotować spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, który pokaże Ci kierunek działania z nałożeniem Twojego „filtra osobowościowego”, czyli mocnych stron, zasobów i talentów skonfrontowanych z celami, które często nie są jeszcze dokładnie określone.

Plan Rozwoju Osobistego skróci Twoją drogę, pozwoli zaoszczędzić czas i szybciej doprowadzi Cię do oczekiwanych rezultatów. Wyznaczysz wartości, role życiowe i talenty, określisz misję i odpowiesz na pytanie: „po co jestem na tym świecie?”. Skupisz się na 6 obszarach w Heksagonie Szczęścia, tak by czuć pełną satysfakcję z życia i mieć pewność, że wspinasz się po drabinie opartej o właściwą ścianę.

Pomogę Ci uwierzyć we własne możliwości, wzmocnić pewność siebie, pokonać bariery i śmiało robić kroki na przód, dzięki czemu Twoje życie nabierze prędkości i dynamiki.

Wspólnie poszukamy najlepszych narzędzi, które pomogą Ci wywalić blokujące przekonania, wykorzystać w pełni Twój potencjał, zwiększyć poczucie własnej wartości, po to by łatwiej było Ci realizować cele i marzenia. Otrzymasz gotowe narzędzia, by wdrożyć je w życie.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

 

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

„Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania, można jedynie stworzyć warunki pozwalające na to, aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości.”
Carl Rogers

Agnieszka jest osobą ciepłą, życzliwą i zawsze pomocną. Z dużą uważnością i wrażliwością wsłuchuje się w potrzeby drugiego człowieka. Zdecydowanie zaraża uśmiechem i pozytywną energią. 

Rozwój osobisty był obecny w moim życiu. Czytałam książki, uczestniczyłam w szkoleniach, zdobywałam wiedzę i umiejętności, jednak nie zawsze potrafiłam wdrożyć je do swojego życia. Przygotowany przez Agnieszkę plan rozwoju osobistego oraz dobrane indywidualnie szkolenia wyznaczyły konkretny kierunek działań, aby życie sprawiało radość i satysfakcję z osiągniętych celów.  

Agnieszka stworzyła mi warunki do rozwoju, dzięki czemu mogę każdego dnia rozkwitać, pokonywać trudności i być lepszą wersją siebie. Jestem wdzięczna, za to że dostaje dużo motywacji i odwagi do działania, pokonywania trudności. 

Każdemu życzę, aby spotkał na swojej drodze Agnieszkę, a rozwój osobisty i praca nad sobą będą przyjemnością. 

Magdalena Ajdakowska

Mówią, że głupi wszystko wie, a mądry cały czas się uczy.

Jestem wdzięczna, że na mojej drodze rozwoju osobistego stanęła Agnieszka. Pomogła mi zrozumieć, że to ja jestem najważniejsza, poleciła szkolenia szyte na miarę, szyte dla mnie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, uważności, szczerości Agnieszki. Cechuje ją ogromna empatia, niesamowity entuzjazm i wiara w lepsze jutro. Dla mnie i dla Ciebie! 

Jeśli trafiłeś/ trafiłaś na Agnieszkę to już jesteś szczęściarzem/ szczęściara.

Powodzenia 

Karolina Kamińska

Agnieszka jest przecudowną osobą, która z pełnym zaangażowaniem, starannością, ciepłem i miłością wysłuchała moich potrzeb. Mogłam się poczuć przy niej bezpiecznie, zaopiekowana, ważna i bez zawstydzenia opowiadać o sobie, o problemach z jakimi się zmagam. Czułam od początku, że mogę jej zaufać i że moje potrzeby są dla niej ważne.

Aga dobrała dla mnie kilka zestawów spersonalizowanych szkoleń i bez nacisku, tylko ze szczerym sercem opowiadała o tym, które szkolenie jakie może mi dać korzyści. Wybrałam pełną opcję.

Jestem szczęśliwa, że spotkałam ją na swojej drodze. Gorąco polecam kontakt z Agą, bo dla niej liczy się człowiek.

Iwona Babińczak

Wszystko zaczęło się od mojego męża, który pod koniec 2021 r. pokazał mi Klub 555 prowadzony przez Fryderyka Karzełka.

Z czasem polubiłam te poranne spotkania, które przynosiły mi ciekawe inspiracje, aby małymi krokami starać się robić z życia arcydzieło. To była wiosna. Pamiętam, jak zadzwoniła do mnie Agnieszka, przedstawiając się jako Doradca Rozwoju Osobistego firmy Heksagon. Byłam kompletnie zaskoczona, ale i podekscytowana tym faktem i od razu poczułam, że to naturalna i uśmiechnięta osoba i wtedy nie wiedziałam jeszcze, że będę miała przyjemność pracować z Agą 🙂

Agnieszko, dziękuje Ci bardzo, że to Ty mnie wybrałaś i akurat w takim czasie pojawiałaś się w moim życiu. Pomogłaś mi zrozumieć, na jakim etapie drogi zawodowej się znajduję, gdzie chciałabym dojść i czy obrana ścieżka zaprowadzi mnie do celu. Pokazałaś mi, że zawsze należy dbać o siebie i że mogę żyć tak, jak ja tego chcę, a nie według scenariusza innych. Agnieszka to bardzo ciepła, życzliwa, szczera i wspierająca mentorka. Potrafi słuchać, ale i zadawać trafne pytania, czasem nawet niewygodne, aby uporządkować niektóre rozdziały z życia – tak było u mnie. To właśnie dzięki kompetencjom i olbrzymiej wiedzy Agnieszki przepracowałam niewspierające przekonania, a z czasem nawet nauczyłam się je zamieniać na wspierające.

Dzięki pracy z Agą zrozumiałam, że najważniejszą osobą w moim życiu jestem ja i że warto spełniać swoje marzenia. Choć na początku pojawiały się wątpliwości, czy przygotowany przez Agę plan rozwoju osobistego jest mi jest naprawdę potrzebny, to cieszę się, że się na niego zdecydowałam, bo były to jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy – inwestycja w siebie, w swój rozwój osobisty.

Z całego serducha polecam pracę z Agnieszką ponieważ to gwarancja efektywności działania na każdej płaszczyźnie. W jasny i zrozumiały sposób pomoże ona osiągnąć świadomość swoich celów i wartości, które przecież dają równowagę w życiu i w relacjach z bliskimi czy z otoczeniem. Praca z Agnieszką pomaga w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: czego naprawdę chcę od życia i jaką rolę chcę w nim pełnić? Trzeba jej tylko zaufać, a naprawdę warto. Gorąco polecam!

Lidia Koprowska-Orzeł

Agnieszka Piątkowska jest doradcą rozwoju osobistego, z którym miałam wielką przyjemność pracować nad swoim rozwojem osobistym oraz zawodowym. Jest osobą niezwykle profesjonalną i doskonale przygotowaną do spotkań. Perspektywa osoby patrzącej z zewnątrz w połączeniu z indywidualnym podejściem, pomoże Wam odkryć siebie, spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do własnych, unikatowych rozwiązań (tak było w moim przypadku).

Atmosfera podczas spotkań była bardzo przyjazna i ciepła, dzięki czemu z wielką łatwością przychodziła mi szczera rozmowa. Miałam również okazję skorzystać z podpowiedzi Agnieszki w jakim kierunku powinna podjąć szkolenia MLM. Z czystym sumieniem polecam Agnieszkę każdemu, kto chce poznać lepiej samego siebie lub stoi na zawodowym rozdrożu. 

Agnieszka to nie tylko wspaniały fachowiec, to przede wszystkim niesamowita i ciepła osoba, która wykonuje swój zawód z ogromną pasją. Można być pewnym, że zawsze stawi się na umówionym spotkaniu i pomoże Wam rozwinąć skrzydła.

Bogusia Grabowska

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha