Aldona Danielska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Doradcą rozwoju osobistego zostałam po to, by pomagać ludziom. Rozwój osobisty odmienił moje życie, dlatego chcę dzielić się tą wartością z innymi.

Już w 1 roku działania jako doradca rozwoju osobistego osiągnęłam tytuł doradcy roku. Pomogłam wielu osobom osiągnąć ich cele osobiste i biznesowe. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. W pracy z klientami celnie namierzam źródło problemów i znajduję rozwiązania. Tworzę warunki do rozwoju ludzi, pomagam w odzyskiwaniu pewności siebie, podniesieniu poziomu własnej wartości, zaufania do swoich myśli, uczuć i działań.

Zanim zostałam doradcą prowadziłam sklep odzieżowy. Wiem jak to jest prowadzić firmę. Popełniłam wiele błędów. Rozwój osobisty pomógł mi wyjść z długów, postawił na nogi mój biznes i relacje z ludźmi. Dzięki temu bazując na moim doświadczeniu jestem w stanie pomóc zarówno osobom, które planują założyć działalność, jak i przedsiębiorcom, którzy szukają rozwiązań jak swoją działalność rozwijać. Oprócz tego, że jestem doradcą prowadzę biznes w branży MLM.

W ciągu 1,5 roku współpracy z firmą MLM, będąc świeżo upieczoną mamą karmiącą naturalnie osiągnęłam poziom który wypłacał mi kilkanaście tysięcy złotych miesięczne, odebrałam auto klasy premium i zostałam laureatem wszystkich programów motywacyjnych dostępnych w firmie. Stworzyłam swój system działania online i wzorując się na wiedzy dostępnej w planie rozwoju prowadzę zespół kilkuset osób, w którym ludzie w krótkim czasie osiągają sukcesy w tej branży.

Mogę o sobie powiedzieć, że jestem spełnioną kobietą, dumną mamą Miłosza i Marceliny. Jestem zwolenniczką podejścia, że „Dziecko może być albo powodem do rozwoju, albo wymówką do jego braku”.

Moimi najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi jest niezależność, wspieranie innych i rozwój, a także efektywność i sukces, co powoduje, że od wielu lat osiągam sukcesy na wielu płaszczyznach i inspiruję wiele osób do osiągania tego samego.

Wierzę, że szczęście to równowaga w 6 obszarach heksagonu szczęścia, szczęściem nie jest jednak cel, ale droga sama w sobie.

Dziecko może być albo powodem do rozwoju, albo wymówką do jego braku…

Pomogę Ci w zaprojektowaniu Twojego życia, jak również Twojej ścieżki zawodowej od podstaw, ale zanim to zrobimy przyjrzymy się temu, co chcesz w swoim życiu osiągnąć, a jeśli jeszcze tego nie wiesz, pomogę Ci poprzez Plan Rozwoju Osobistego wyznaczyć kierunek działania. Niestety wielu ludzi nie ma wyznaczonych celów, nie wie dokąd zmierza, nie zna celu i sensu życia.

W czym mogę Ci pomóc?

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, wyznaczyć swoją misję. Pomoże Ci powiązać to z Twoimi mocnymi stronami i na tej podstawie wyznaczyć cele we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia. Na tej podstawie nauczysz się wyznaczać plan działania. Określisz działania krótko i długoterminowe.

Często słyszę…”Potrzebuję zmiany, tylko nie wiem jak to zrobić i jak wykonać pierwszy krok”. Plan Rozwoju Osobistego właśnie w tym Ci pomoże. Pomoże Ci odkryć swoje dlaczego, dzięki czemu poznasz przyczyny swoich działań – dokładne rozpisanie marzeń i celów pozwoli zaplanować konkretne kroki, które będą zapoczątkowaniem życiowych zmian. Wiedząc, co chcesz osiągnąć i dlaczego, łatwiej Ci będzie określić plan działania i sposób, jak zrealizujesz swoje cele. Skupimy się także na odkryciu barier, które powstrzymują Cię w dążeniu do celu.

Będziemy pracować nad przekonaniami, które blokują Twój potencjał, jak również Twoją pewnością siebie i zwiększeniem poczucia własnej wartości, jeśli uznam, że jest to potrzebne. Pomogę Ci określić także jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę je wdrożyć w Twoje życie.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

 

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Na co dzień oprócz pracy etatowej zajmuję się diet coachingiem oraz jestem partnerem marki Prouve. Rozwój osobisty towarzyszy mi od dawna. Jednak wcześniej był od dość swobodny – trochę tego, trochę tamtego. Dopiero po spotkaniu z doradcą rozwoju osobistego – Aldoną Danielską – mój rozwój osobisty został zaplanowany zgodnie z moimi aktualnymi potrzebami. Szkolenia, które realizuję pomagają mi iść do przodu, w sferach, w których nieco utknęłam. Lepsze rozumienie siebie i drugiego człowieka przekłada się na lepsze relacje zarówno w sferze rodzinnej jak i zawodowej. Bardzo ważne jest dla mnie także wsparcie, jakie otrzymuję od innych osób, które także są na drodze rozwoju osobistego jak i wsparcie od samej Aldony. To zawsze mobilizuje do zrobienie kolejnego kroku naprzód. Nawet jeśli często jest to droga pod prąd.

Iwona Kucharska

Jestem terapeutą od duszy, ciała, psyche, a od niedawna zafascynował mnie nowy projekt, w którym wiek nie gra roli. Wydawało mi się, że dużo wiem o sobie, o swoich emocjach, marzeniach, że zostałam już wyszlifowana przez świat, życie i ludzi … Miałam rację wydawało mi się. Wszystko zmieniło się, gdy poznałam Plan Rozwoju Osobistego i rozpoczęłam pracę z doradcą. Aldona pokazała mi drogę do spełnienia marzeń, nauczyła mnie jak skutecznie planować. Pokazała mi inne spojrzenie na samą siebie, pomogła odkryć to co wiedziałam, że mam, lecz to ukrywałam. Jestem szczęśliwa że stanęła na mojej drodze…bo droga jest ciekawsza niż sam cel…Dziękuję…

Joanna Franaszek-Kolasa

Nazywam się Rafał Nowak, jestem przedsiębiorcą, obecnie ze wspólnikiem prowadzę spółkę. Dzięki pracy z planem rozwoju i Aldoną zweryfikowałem swoje dotychczasowe działania, życie, sytuację. Pewne zdarzenia niby „przypadkiem” zbiegły się z decyzją o skorzystaniu z usług Aldony i w związku z tym otworzyła się spółka pod nazwą „ODSZKODOWANIA HELP4YOU Sp z o. o.”, w której jestem jednym ze wspólników. Zrozumiałem jakie wartości są dla mnie ważne i w jakich obszarach mam braki i dzięki temu wiem, w którą stronę powinienem iść.

Rafał Nowak

Jestem fizjoterapeutką, która uwielbia pracę z pacjentem, ale w pewnym momencie zauważyłam, że największą przyjemność sprawia mi łączenia paru zawodów w jedną całość, co sprawia, że człowiek się nie nudzi i nie zniechęca!

Od 8m-cy prowadzę fanpage z mężem, w którym z Wami ćwiczę, zwracając uwagę na wzmacnianie najważniejszych funkcji ciała, tak aby to ruch był naszym lekarstwem na dolegliwości. Mój mąż z kolei prowadzi wykłady w tematyce zdrowia i przekazuje wiele cennych informacji związanych z dietą i czynnikami środowiskowymi, które wpływają na jakość naszego zdrowia

Plan rozwoju pozwolił mi najpierw poprzez Arcydzieło, które mój Doradca wyznaczył u mnie jako nr 1 odbudować fundamenty, przestać osądzać i oceniać i już to sprawiło, że w krótkim czasie, na obczyźnie poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi. Potem doradca motywował mnie do rozpromowania naszego Fanpage i prowadzenia LIVE- co sprawiało, że było mi słabo i na początku szukałam drogi na skróty, lecz w końcu również po jej namowie przekonałam się i myślę, że praktyka czyni mistrza próbuje, działam i idzie mi coraz lepiej. Na bieżąco wykonuje kolejne etapy szkolenia i jestem wdzięczna Tobie za to, że uwierzyłam, że jestem CUDEM. Teraz etap szlifowania.

Klaudyna Janowska

Cześć, nazywam się Artur Krużołek. Po latach poszukiwań odkryłem, że moja pasja i tym w czym spełniam się z radością jest pomoc w budowaniu marek osobistych. Tworzę też proste narzędzia, które pomagają odnaleźć się w świecie mediów społecznościowych. Plan rozwoju pomógł mi strategicznie ułożyć ścieżkę edukacji dzięki czemu skuteczność moich działań skoczyła o kilkaset procent. Dzięki prowadzeniu i pomocy mojego doradcy – Aldony mogłem znacznie skuteczniej wdrażać w życie wszystkie plany. Dzięki tej współpracy czuje jeszcze większe spełnienie, poczucie celu i życiowy spokój.

Artur Krużołek

Nazywam się Marzena Walkowska. Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim a od kwietnia 2020 r zaczęłam pracę w network marketingu.

Kiedy w marcu 2019 r. będąc w ciąży, otrzymałam wypowiedzenie z mojej poprzedniej pracy byłam zmuszona pomyśleć o mojej przyszłości, i tak trafiłam na Plan Rozwoju Osobistego. Co dał mi plan i kontakt z doradcą? Powiedziałabym, że wszystko, a przede wszystkim plan otworzył mi oczy na to, o czym wiedziałam a o czym zapomniałam. Dzięki doradcy wyobraziłam sobie jak będzie wyglądać moje życie, za 3 lata. Odpowiedziałam sobie na pytania, co sprawia, że czuje się szczęśliwa i spełniona, jakie wartości są dla mnie najważniejsze, co napełnia mnie pozytywną energią, a co męczy. Uświadomiłam sobie czego chce się nauczyć, jakie chcę mieć związki międzyludzkie, jakie mam cele duchowe, a przede wszystkim plan ukierunkował mnie na nowe przedsięwzięcia związane z moją sferą zawodową.

Marzena Walkowska

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha