Aneta
Miłosz

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Wyobraź sobie, że każda historia zaczyna się od pierwszego kroku. Moja rozpoczęła się w dniu, kiedy ukończyłam dwadzieścia lat i opuściłam rodzinny dom. Rok później założyłam własną firmę, niewiele jeszcze wiedząc o prowadzeniu biznesu. Przez kolejne lata popełniłam wszystkie możliwe błędy, jakie tylko mogłam popełnić. Dziś wspominam je z uśmiechem, bo to one ukształtowały moją determinację i cierpliwość.

Mam na imię Aneta. Jestem doradcą rozwoju osobistego i założycielką marki „Po drugiej stronie strachu”. Od trzech lat wspieram i motywuję kobiety do zmiany swojego życia na lepsze.

To, jak wygląda Twoje samopoczucie, Twoja sytuacja finansowa czy Twoje życie, jest sumą decyzji, które podejmujesz każdego dnia. Moje decyzje doprowadziły mnie pięć lat temu do miejsca, gdzie zatraciłam siebie. Przestałam być dla siebie ważna. Ja. Słowo klucz. Zgubiłam po drodze wszystkie swoje marzenia i pasje.

Czasem życie stawia przed nami wyzwania i decyzje, które wydają się trudne do podjęcia. To wtedy warto mieć kogoś obok, kto poprowadzi Cię właściwą drogą, by pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Najważniejsze, co możesz zrobić, to działać. To niesamowite, jak małe kroki prowadzą do ogromnych wyników.

Oprah Winfrey

Dziś, jako doradca rozwoju osobistego, dzielę się swoim doświadczeniem i wspieram innych w ich działaniach, mając świadomość, jak trudno jest czasem wyjść ze strefy komfortu.

W czym mogę Ci pomóc?

Moim celem jest dostarczyć Ci narzędzi i wsparcia, abyś mogła przekraczać własne granice i osiągać cele, o których zawsze marzyłaś. Razem opracujemy konkretny plan, który będzie Twoim przewodnikiem w drodze do osobistej transformacji.

Dlaczego zmiana jest tak ważna? Bo to ona nas kształtuje, uczy i inspiruje. To w zmianie tkwią nasze największe możliwości i potencjał. Niezależnie od tego, czy to jest zmiana w życiu zawodowym czy osobistym, jestem tutaj, aby Cię wspierać na każdym etapie tej podróży.

Jeśli jesteś gotowy na to, by przejąć kontrolę nad swoim życiem, dokonać pozytywnych zmian i odkryć swoją prawdziwą siłę, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli razem ruszyć naprzód w stronę Twoich celów i marzeń.

Porozmawiajmy o rzeczach dla Ciebie ważnych.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Aneta jest wspaniałą Kobietą, pełną pasji, podającą pomocną dłoń wszystkim, którzy nie wiedzą, po co tu są i dlaczego. 🔥 Wspólne rozmowy będą niezwykłą podróżą w pozbyciu się ograniczeń, złych nawyków oraz odkrywaniu siebie na nowo. 💪 Aneta wydobędzie z Ciebie całą moc, która jest w Tobie ukryta, drzemie i czeka na spotkanie z Nią. 💪

Możesz WSZYSTKO, gdy zrozumiesz, jaką masz MOC i zaczniesz marzyć. ❤️❤️❤️
Gorąco polecam Anetę.😘

Marta Sobczak-Pajewska – pielęgniarka, liderka biznesu online

Aneta Miłosz to nie tylko doradca, to przede wszystkim Człowiek. Jej życzliwe podejście do drugiej osoby sprawia, że na spotkaniu z nią czułam się naprawdę ważna. Pomogła mi skutecznie w wyznaczeniu konkretnych celów oraz w pozbyciu się trudności, które mocno mnie ograniczały. Wspaniała, merytoryczna rozmowa pomogła mi zrozumieć, nad czym powinnam pracować. Plan rozwoju osobistego dopasowany do moich potrzeb stał początkiem wielu zmian.

Gorąco polecam Panią Anetę.

Joanna Kamińska – przedsiębiorca

Spotykając na swojej drodze Anetę, nie wiedziałam, co mnie czeka. Zamknięta w swoim kokonie, szukająca nowej drogi w życiu, nie miałam pojęcia, co ze sobą zrobić. Godzina rozmowy z Anetą przewróciła mój świat się do góry nogami. Niesamowite, jak spotkanie z obcym człowiekiem może zdziałać takie cuda. Szukałam pomocy u lekarzy, psychologów i innych cudotwórców. Teraz już wiem, że nie potrzebowałam tak bardzo lekarza, jak tylko bycia wysłuchaną. Potrzebowałam obiektywnego spojrzenia na moją osobę. Dostałam narzędzia i wskazówki do pracy nad sobą i „rozprucia” mojego kokonu. Dzięki Anecie nauczyłam się walczyć o swoje i przede wszystkim słuchać siebie. Nie wszystkim się to podoba, ale ja w końcu robię to, co chcę a nie tylko to, co muszę! Widzę i rozumiem więcej. Wchodziłam na wysoką, stromą górę. Teraz zjeżdżam z niej z zawrotną prędkością, zbierając nowe, świadome doświadczenia.

Basia Kempiak

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha