Anna Kałuska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

„Dziękuję , że jesteś” – od tych słów zaczynam każdy dzień, kierując je najpierw do siebie.

Dziś głośno o tym mówię, że praca nad sobą, która najpierw była moją nieświadomą, a potem świadomą decyzją, wyciągnęła mnie z choroby. Następnie, koncentrując się na szeroko pojętym rozwoju, w podejściu bardzo holistycznym, i głęboko skupiając się na sobie, przyciągnęłam do swojego życia branżę Network Marketingu.

Wiem, że aby coś osiągnąć i pomagać innym, należy zaczynać od siebie. Uważam, że to, co osiągnęłam w MLM (sukcesy finansowe), miało swoje korzenie w rozwoju i pracy mentalnej. Poprzez pracę wewnętrzną, przy jednoczesnym połączeniu tego ze wzrostem kompetencji i zaangażowaniem, można dotrzeć do wytyczonego celu.

Moje motto w pracy w MLM płynęło z czystej intencji:

MLM robię po to, bo wiem, że życie jest kruche i trzeba robić wszystko, żeby coś po sobie zostawić

Doświadczenie w networku, zarówno to z sukcesami, jak i to z porażkami, doprowadziło mnie do kolejnego etapu – i teraz mogę pomagać innym w tej branży na szeroką skalę, jako Doradca Rozwoju Osobistego. To z kolei, skierowało mnie do miejsca, w którym przekazuję swoją wiedzę, pracując jako ekspert i trener MLM.

Moje mocne strony i pasje łączą się z pracą z podświadomością oraz kreatywnością. Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym, i to doświadczenie również wykorzystuję w nauczaniu innych.

Jestem promotorką Rytuałów Tybetańskich i zdrowego stylu życia z holistycznym podejściem.

Prywatnie żona i mama. 🙂 Moja młodsza córka nazwała mnie „Rozwoistką”, a starsza „Wiedźmą”, czyli ta, co ma wiedzę. Łączę swoje zdolności, talenty, umiejętności i realizuję swoją misję życiową, wspierając i ucząc innych.

Moje życiowe wartości, to: RODZINA, AUTENTYCZNOSĆ, ODWAGA, POMAGANIE I ROZWÓJ

W czym mogę Ci pomóc?

Moją misją jest pomóc innym w osiąganiu ich celów, zarówno biznesowych, zdrowotnych, jak i rozwojowych, ORAZ WPROWADZIĆ W ICH ŻYCIE RÓWNOWAGĘ. Rozwinąć im skrzydła i przypomnieć do czego służą, jeżeli kiedyś o tym zapomnieli, albo ktoś im je podciął.

Poprzez rozwój pomagam ludziom uwierzyć w siebie. Chcę, żeby się realizowali, dlatego pokazuję im, że warto podejmować odważne decyzje i zgodnie z własnymi wartościami, konsekwentnie je realizować.

Moje motto: „Każda decyzja, którą podejmujesz, jest najlepsza dla Ciebie w danym momencie”.

Moja afirmacja: „Zawsze wszystko działa na moją korzyść”.

A mój „patent” na życie: Tak po prostu: DBAJ O SIEBIE, ABYŚ POTEM MOGŁA /MÓGŁ ZADBAĆ O INNYCH!!!

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jeśli życie postawiło przed Tobą trudność z którą nie umiesz sobie poradzić, to z Ani pomocą będzie to dużo prostsze! Ania to niezwykle empatyczna osoba, która swoją diagnozą trafia prosto do celu. Dzięki niej poznałam te obszary rozwoju osobistego, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Zaproponowane szkolenia już wniosły w moje życie bardzo dużo, a jeszcze nie skończyłam etapu edukacji. Jestem wdzięczna Ani za wprowadzenie mnie w strefę mentalną i możliwość uzupełnienia wiedzy z zakresu Network Marketingu. Podczas godzinnej konsultacji dowiedziałam się o sobie więcej niż przez ostatnie dziesięć lat życia. Jeśli więc tak, jak ja jesteś osobą mocno stąpającą po ziemi, to polecam współpracę z Anią, od której otrzymasz praktyczne wskazówki, a nie górnolotne wywody filozoficzne. 😉 Ania wnikliwie analizuje potrzeby odbiorcy Jest po prostu profesjonalistką!

Dorota Banaszek – liderka MLM, przedsiębiorca

Aniu, dziękuje za ogrom zaufania, piękną energię, zaangażowanie i cierpliwość  – jakie dałaś mi podczas naszych wspólnych sesji mentoringu .;-)  To dzięki Tobie nabrałam sił, aby zawalczyć o siebie, swoje marzenia i pasję, zdrowie… Mam odwagę, by mówić o tym głośno i dalej wciąż to robię. 😉 To dzięki Tobie rozpoczęłam moją podróż z Heksagonem.

Joanna Zarębska – przedsiębiorca

Ania to cudowna i ciepła, a zarazem bardzo konkretna osoba, która swoim spokojem i zrozumieniem potrafi wesprzeć drugiego człowieka. Bezbłędnie rozszyfruje potrzeby innych i znajdzie takie rozwiązanie, które pomoże w realizacji celu.

W pewnym momencie swojego życia wiedziałam, że stanęłam w miejscu, dlatego szukałam pomocy. Ania idealnie znalazła się w najwłaściwszym dla mnie momencie. Plan rozwoju, który dla mnie przygotowała, w punkt określił moje potrzeby. Działam starannie, krok po kroku, aby odnieść sukces. Już dziś zauważyłam spore zmiany w sobie, w moim postępowaniu. Dzięki Ani i rozwojowi łatwiej było mi zamknąć jedne drzwi, aby otworzyć kolejne. Szkolenia, w których uczestniczę, pomagają mi zrozumieć nie tylko biznes, ale i potrzeby drugiego człowieka. Jeśli czujesz, że stoisz, nie czekaj, tylko umów się na konsultację z Anią, a na pewno Twoje potrzeby zostaną zrozumiane. Aniu, dziękuję Ci.

Karina Szwarc – liderka MLM

Ania pojawiła się na mojej drodze w idealnym momencie. Byłam na życiowym zakręcie, a ona zaproponowała mi plan rozwoju osobistego, który zawierał dokładnie to, czego potrzebowałam w tym trudnym dla mnie czasie. Idealnie postawiła diagnozę, uświadomiła mi, od czego muszę zacząć, żeby ruszyć do przodu. Przez cały czas wspiera mnie swoją wiedzą i ogromną empatią. Wiem, że mogę jej powiedzieć o wszystkim, co mnie męczy i trapi, nie bojąc się odrzucenia. Jest nie tylko profesjonalnym doradcą rozwoju osobistego, ale także fantastyczną, bogatą wewnętrznie osobą, która swoją pozytywną energią motywuje do zmian w życiu. Pomogła mi stanąć na nogi, poznać swoją wartość i zrozumieć, że wszystko w życiu zdarza się po coś. Dziś jestem wdzięczna, że to właśnie ona stanęła na mojej drodze.

Natalia Winnik – śpiewaczka operowa, solistka orkiestry koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, diagnosta, przedsiębiorca, liderka MLM

Aniu, współpraca z Tobą zainspirowała mnie do ogromnej pracy nad sobą, a także (a jakże!) zrodziła marzenie, aby kiedyś też zostać doradcą rozwoju osobistego . Plan Rozwoju Osobistego to bardzo specyficzne i wymagające narzędzie do pracy nad sobą – kto już raz wejdzie na tę ścieżkę, nie chce z niej zejść, choć nie jest łatwo nią podążać. Nauka latania zakłada wiele nieudanych prób, mnóstwa wysiłku, walki z własnymi słabościami. Ale – uwierzcie mi, warto – czuję wiatr zmian, ja już chcę lecieć. Dziękuję Aniu, że jesteś obok, wspierasz, doradzasz, motywujesz.

Magdalena Zuba

Wiem, że nie ma przypadków, a zatem nieprzypadkowo na mojej ścieżce życiowego rozwoju stanęła Ania. Już podczas naszego pierwszego spotkania poczułam jej dobrą energię i to, że nadajemy na tych samych falach. Nawet nie wiem, kiedy minął czas naszej konsultacji, a ja wiedziałam, że chcę i potrzebuję więcej. W zasadzie bez wahania zdecydowałam się na plan rozwoju osobistego, podczas opracowywania którego były – i łzy, i wzruszenie, i śmiech, i wdzięczność – cała paleta uczuć. Poczułam wielką ulgę. Ania przygotowała i omówiła moją 'diagnozę’, dobrała indywidualny plan działania, dopasowany do moich potrzeb. Postawa Ani: „Zawsze znajdzie się rozwiązanie” ujęła mnie, dodała skrzydeł i wiary, że  z taką nawigacją osiągnę wyznaczone cele i spełnię marzenia. Dziękuję Aniu.

Iwona Jóźwik -przedsiębiorca, prowadzi własną markę modową

„…kto się nie rozwija, ten się zwija”. Aniu, współpraca z Tobą, jako doradcą Rozwoju Osobistego to cudowne doświadczenie. Cieszę się, że podjęłam tę decyzję i zdecydowałam się na konsultację z Tobą.

Z całego serca dziękuję Ci za Twoje indywidualne podejście, zrozumienie, otwartość oraz partnerski styl. Chociaż jeszcze sama dużo rzeczy muszę sobie „poukładać”, to wiem, że jestem na dobrej drodze.

Aneta Mazurkiewicz – liderka MLM, przedsiębiorca

Godzina rozmowy… I potrafisz powiedzieć o drugiej osobie samą prawdę, którą każdy tak bardzo chce usłyszeć. Byłam i jestem pod wrażeniem. Zresztą po każdym szkoleniu jestem pełna podziwu i chęci do bycia po prostu sobą. Wszyscy powinn przejść przez taką edukację. Dziękuję za każdą rozmowę.

Monika Zielińska – przedsiębiorca


Mój plan rozwoju został stworzony dokładnie pod moje potrzeby i wyzwania. Korzystając z narzędzi, które mi zaproponowałaś, Aniu, widzę więcej, rozumiem więcej i stresuję się mniej. Lepsze zrozumienie samego siebie, wykorzystanie moich mocnych stron i praca nad wsszystkimi obszarami Heksagonu Szczęścia – doskonale procentuje w życiu prywatnym i zawodowym.

Piotr Kałuski – kierownik w międzynarodowej firmie transportowej, zarządzający zespołem

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha