Anna Norman

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Bycie Doradcą Rozwoju Osobistego to dla mnie sposób na realizację zamiłowania do pomagania innym ludziom. Rozwój osobisty pomógł mi rozwinąć moje życie na każdej płaszczyźnie, dlatego swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się, wspierając teraz kolejne osoby na drodze do zmian.

Zanim zostałam doradcą, zajmowałam się marketingiem sieciowym, gdzie stworzyłam ponad pięciusetosobowy zespół i odniosłam wiele sukcesów.

Mogę o sobie powiedzieć, że jestem szczęśliwą osobą, która spełnia się także w roli żony i mamy. Rodzina to dla mnie jedna z najważniejszych wartości i uważam, że wspólnie spędzany czas powinien być powodem i motorem napędowym do ciągłej pracy nad sobą i wprowadzania zmian w życie.

W mojej pracy, jako doradca rozwoju osobistego, pomagam wyznaczyć drogę i wspieram moich podopiecznych w ich podróży, wiedząc, jakie to dla nich ważne, gdyż sama kiedyś potrzebowałam kogoś z boku, kto korygowałby moje kroki. 

Mam za sobą wiele doświadczeń i cieszę się, że mogę moją wieloletnią pracę nad sobą wykorzystać, by pomóc innym skrócić ich drogę do szczęśliwego i spokojnego życia, w każdym jego obszarze.

Uwielbiam odkrywać potencjał, jaki drzemie w osobach, z którymi współpracuję. Jako doradca skutecznie znajduję wyzwania i pomagam znaleźć rozwiązania oraz najlepszą do nich drogę.

Efektem końcowym jest poprawa sytuacji finansowej, osobistej, wzrost poczucia pewności siebie, własnej wartości, zaufania do samego siebie oraz wzrost ilości wolnego czasu.

Wierzę i widzę, że dbanie o harmonię Heksagonu Szczęścia odmienia życie wielu ludzi, z pewnością odmieni i Twoje.

Życie jest zbyt piękne, by czekać na idealny moment, dlatego polecam Ci korzystać z każdego ofiarowanego Ci dnia. Punkt wyjścia to decyzja, że chcesz zmian. Jedno z moich ulubionych powiedzeń głosi, że:

Wszystko, co najpiękniejsze, leży po drugiej stronie strachu…

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. We współpracy ze mną nie uświadczysz żadnego planu na zasadzie kopiuj-wklej, będzie on dostosowany do konkretnie Twojej sytuacji i na miarę Twoich możliwości.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski, przy zachowaniu równowagi.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci między innymi określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. Projekt ten pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan na siebie we wszystkim obszarach Heksagonu, który oparty będzie o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Będziemy pracować nad podnoszeniem Twojej pewności siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Każdy z nas potrzebuje swojego anioła stróża, który będzie towarzyszył nam w takiej podróży, dlatego też, jeśli jesteś gotowy/a na takie zmiany w życiu, to ja będę Twoim.

Będę Cię wspierała w trudnych chwilach w realizacji Twojego planu, który dla Ciebie przygotuję, żebyś nigdy nie zwątpił/a we własne możliwości. Sprawię, żeby w Twoim życiu zaczęły dokonywać się realne zmiany, a nie tylko takie na papierze.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Praca z Anią to czysta przyjemność. Mimo tego, że znamy się dobrze, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.

Kontakt jest bardzo łatwy i przyjemny, cenię sobie szybkość rozwiązywania problemów i przekazywania informacji. Dzięki analizie, którą Ania mi wykonała, moje życie obraca się o 180 stopni!

Tomasz Goc

Jestem bardzo zadowolona z kontaktów i współpracy z moim doradcą Anną Norman. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości uzyskałam satysfakcjonującą odpowiedź.

Szkolenia, w których uczestniczyłam, również były później poparte głęboką analizą i wyciągnięciem wniosków. Otrzymałam także propozycję dalszych szkoleń. Bardzo dziękuje, będę polecać i zachęcać do korzystania z Państwa programu.

Jolanta Telus

Ania to mój Anioł Stróż, to lustro, w którym mogę się przejrzeć. Gdy czasem, w trudach życia, zapominam, kim jestem – ona mi to przypomina. Daje praktyczne rady i wskazówki, czuwa nad moim rozwojem zawsze w odniesieniu do moich celów i misji.

Spokojna, uważna, zaangażowana. Pełna pokory, szacunku i profesjonalizmu nawet w sytuacjach kryzysowych.
Dziękuję

Joanna Pawlik
Wokalistka, trener wokalny

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha