Anna Pacanowska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Od 10 lat mieszkam w Norwegii, gdzie, paradoksalnie, wyjechałam zarobić pieniądze (wraz z moim obecnym mężem) na nasz ślub. Zmieniliśmy zdanie i postanowiliśmy spróbować naszych sił za granicą. Ponieważ zawsze brakowało nam pieniędzy, to w Norwegii zachłysnęliśmy się finansami, które w ostateczności nie dały nam szczęścia.

Dziś już wiem, że pieniądze dają ogrom radości i satysfakcji, ale do tego potrzeba balansu w każdym z obszarów heksagonu. Odkąd obudziłam się na nowo do życia i zakochałam się w rozwoju osobistym, moje życie zaczęło zmieniać się z miesiąca na miesiąc.

Zapytasz: co takiego się stało? Sama skorzystałam z Doradcy Rozwoju Osobistego, który wysłuchał mnie i pomógł dobrać taką ścieżkę, która będzie spójna ze mną, moimi wartościami i marzeniami.

Jestem w procesie, wiem, co to znaczy być w dołku psychicznym, finansowym, zawodowym. Ale wiem też, co należy zrobić, żeby z niego wyjść.

Empatia jest moją mocną stroną, kocham pomagać ludziom i odkrywać w nich to, czego oni sami nie widzą – ich własny potencjał.

Obecnie buduję swój zespół w branży MLM i łączę to z pracą jako Doradca Rozwoju Osobistego. Jestem szczęśliwą żoną i mamą 3 wspaniałych urwisów.

Poprzez rozwój osobisty rozwijam się na każdej płaszczyźnie mojego życia i wiem, że jest to proces, który nigdy się nie skończy. Daje on ogrom satysfakcji i możliwość odkrywania siebie każdego dnia, jest jednak jeden warunek – zacznij to robić!

Kocham być Kobietą zadbaną i niezależną, co nie przeszkadza mi w byciu żoną, mamą a nawet „kurą domową”. Wszystko to kwestia wyboru i decyzji. W Norwegii nauczyłam się być aktywną fizycznie i spędzać wolny czas poza domem, jednak przyznam Ci się do czegoś – mam słabość do słodyczy…

Jak widzisz, jestem zwykłym człowiekiem, który może pomóc Ci osiągnąć niezwykłe rezultaty!

Rozwój osobisty daje ogrom satysfakcji i możliwość odkrywania siebie każdego dnia, jest jednak jeden warunek – zacznij to robić!

Prywatnie mogę o sobie powiedzieć, że jestem żoną, a także psią mamą bostonki, z którą uwielbiam trenować i spędzać aktywnie czas, ponieważ uważam, że od zwierząt można się wiele nauczyć, a pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Lubię czerpać z życia tyle, ile się da. Wierzę, że można dążyć do równowagi we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia, czując się tym samym spełnionym i szczęśliwym człowiekiem, a kluczem do tego jest odnalezienie swojego sensu istnienia.

W życiu kieruję się następującymi wartościami: niezależność, zdrowie, rozwój, praca i rodzina, które mogę realizować w 100%, pracując jako doradca rozwoju osobistego. Wcześniej żadna inna praca nie dawała mi tak wielkiej satysfakcji i radości.

W czym mogę Ci pomóc?

Rozwój Osobisty to proces, który nigdy się nie skończy. Daje on ogrom satysfakcji i możliwość odkrywania siebie każdego dnia, jest jednak jeden warunek – zacznij to robić!

Jestem zwykłym człowiekiem, który może pomóc Ci osiągnąć niezwykłe rezultaty!

 

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego
to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

DOŁĄCZ DO PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Pani Anna jest bardzo sympatyczną i pogodną osobą, z którą się bardzo przyjemnie rozmawia. Po rozmowie zostały wyznaczone obszary, nad którymi należy pracować, oraz ustalona kolejność podejmowanych działań. Dla każdego obszaru zostały zaproponowane metody, wspierające rozwój. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i jestem na dobrej drodze w podjęciu decyzji o jej kontynuacji. Polecam z całego serca.

Dmitrij Kuzmenko

Rozwój osobisty towarzyszy mi od 2017 roku. Wtedy tez po raz pierwszy, na początku sierpnia natrafiłam na Fryderyka Karzełka i przystąpiłam do Klubu 555. To była wspaniała podróż, dzięki której każdego dnia zaczynałam odkrywać siebie i tak jest do dnia dzisiejszego!

Na mojej drodze stanął PRO, kiedy zadzwoniła do mnie doradca Fryderyka Karzełka- Pani Anna Pacanowska. Po krótkiej i sympatycznej rozmowie podjęłam decyzję by wykonać taką analizę, aby dokładnie zdiagnozować swój heksagon szczęścia i dokładnie sprecyzować nad jakimi jego częściami muszę się skupić i solidnie popracować!
I to był strzał w dziesiątkę.

Po pierwszej analizie, którą przeprowadzał mój doradca, pani Ania Pacanowska, dotarło do mnie, że dużo pracy przede mną odnośnie zbudowania solidnego fundamentu jakim są cele w życiu, wartości abym mogła w dalszych etapach „budować” prawdziwą i szczęśliwą siebie!
Pani Annia podeszła do mojej osoby bardzo ciepło i swoim profesjonalnym podejściem sprawiła, że czułam iż jestem w odpowiednich rekach! Po przeprowadzonej analizie, otrzymałam dokładną diagnozę dzięki której dzisiaj wiem dokładnie- jakim częścią swojego heksagonu muszę poświęcić uwagę i nad czym muszę popracować!

Pani Ania dobrała mi indywidualnie pakiet szkoleń, które już wykupiłam i z pełną odpowiedzialnością i pokora przystępuję do ich studiowania.
Osobiście polecam każdej osobie PRO, ponieważ dzięki temu mamy jasno nadany kierunek i dokładnie wiemy co musimy udoskonalić aby zachować równowagę w Naszym życiu!
Dziękuję Pani Ani za uśmiech, ciepłe słowo, za każdą radę, za opiekę oraz cierpliwość i muszę powiedzieć, że miałam, szczęście, że trafiłam pod jej skrzydła.

Teraz przede mną etap nauki, pracy nad sobą i z pełną świadomością dzisiaj już wiem, że Najlepszą inwestycja w życiu- jest inwestycja w samego siebie!

Iwona Tomasz

Skontaktuj się ze mną

Nie jesteś przekonan(a)y czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie?

A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha