Anna Sądel

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem szczęśliwą kobietą, w pełni skomunikowaną z mocą, którą mam w sobie. Uważam, że każdy człowiek, którego spotykam na swojej drodze, ma w sobie potencjał, zasoby i talenty, które mogę i chcę w nim zobaczyć – nawet wtedy kiedy on sam ich nie widzi, nie jest ich świadomy.

Jestem uważna i odkrywam to, co zakryte pod warstwą przekonań, strategii i schematów działania, czy wewnętrznych ograniczeń. Zawsze znajduję coś, co można docenić i wesprzeć. Jest dla mnie naturalne, żeby zachęcać jednostki do zmian, dodawać odwagi i rysować potencjalne możliwości. Uświadamiam tym, którzy są już na to gotowi, aby brali odpowiedzialność za własne życie, nie oddając mocy żadnym warunkom zewnętrznym.Moje motto to:

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”

Peter Drucker

Wiem, że najpierw musiałam zatroszczyć się o siebie, dać sobie uwagę i czas, bo dzięki temu, teraz mogę odkrywać zasoby u innych. Zawsze widzę nowe możliwości i rozwiązania. Wierzę, że wszystko jest możliwe, a ograniczenia są tylko wytworem naszych założeń i przekonań, które w każdej chwili, kiedy tylko pojawi się gotowość i decyzja, możemy zmienić. Bardzo ważny jest dla mnie balans i życie w zgodzie ze sobą. Lubienie siebie, bycie dla siebie najlepszym przyjacielem, aktywności sportowa i umysłowa, są dla mnie sposobem na życie. Nie boję się wyzwań, jestem osobą ambitną, odważną, empatyczną, potrafię zrozumieć drugiego człowieka, mam talent do stawiania bardzo trafnej diagnozy.

Z wykształcenia jestem ekonomistką, coachem biznesu i trenerem mentalnym.

Doświadczyłam pracy na różnych stanowiskach, zarówno w warunkach korporacyjnych jak i prowadząc czy współprowadząc własne biznesy. Przyciągam do rozwoju osobistego głownie przedsiębiorców, ale też managerów prowadzących różnej wielkości firmy bądź zespoły, gdyż doskonale rozumiem ich potrzeby i bolączki, związane między innymi z warunkami prawno-podatkowo-środowiskowymi. Sama również prowadzę firmę w polskich realiach. Skupiamy się wspólnie na tym, na co mamy realny wpływ. Zapraszam wszystkich, którzy chcą odkryć siebie.

W czym mogę Ci pomóc?

W pracy z człowiekiem bazuję na łączeniu różnych szkół, nurtów i stylów wpływania na indywidualny potencjał każdej osoby. Fascynuje mnie praca zarówno ze świadomością; na poziomie podejmowania decyzji, jak i z podświadomością, która jak pokazują najnowsze badania, jest w głównej mierze odpowiedzialna za sposoby naszego funkcjonowania.

Zostałam doradcą rozwoju osobistego, ponieważ lubię ludzi i chcę pomagać im zauważać i odkrywać ich potencjały. To nieprawdopodobne, jak często spotykam się z tym, że osoba z którą współpracuję nie docenia siebie i widzi tylko niewielką część pełnego zakresu swoich możliwości.

To niesamowite, jak wielu z nas jest pozornie bardzo daleko i głęboko w rozwoju osobistym. Mamy dużo teoretycznej wiedzy, czytamy książki, słuchamy webinarów, jednak nie zawsze potrafimy tę wiedzę wykorzystywać w praktyce i poukładać ją tak, by móc bardziej efektywnie osiągać swoje cele. Lepsze staje się wrogiem dobrego. Ciągłe poszukiwanie wiedzy, bez praktyki powoduje, że czujemy się pogubieni, zasmuceni, a nawet sfrustrowani.

Często, głęboko i skrycie zmagamy się z trudnościami, blokadami i przekonaniami, które powstrzymują nas przed pełnym i szczęśliwym życiem w balansie. Rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważny, chcę propagować tę wartość i pomagać ludziom stawać się coraz lepszą wersją siebie każdego dnia. Jestem pewna, że spersonalizowany rozwój osobisty, to perfekcyjne narzędzie do zmiany na lepsze.

Jako doradca przeprowadzam ludzi przez proces podjęcia decyzji do zmiany i zadbania o lepsze jutro. Jestem mocno zaangażowana i wspieram osoby, z którymi współpracuję. Jest to dla mnie wspaniałe, nieprawdopodobne uczucie, kiedy widzę, ile dobra możemy dać innym. 

Mam w sobie dużo wdzięczności, ciągle się uczę i rozwijam, aby móc jeszcze lepiej pomagać innym. Wierzę, że każdy człowiek urodził się, aby być szczęśliwym, jednak nie zawsze jest w stanie sam przejść przez tę drogę, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się i pozwolić sobie na szczęście. Właśnie dlatego powstał zawód doradcy rozwoju osobistego, z którym w pełni się utożsamiam.

Tak jak w każdym projekcie, wszystko powstaje w 3 krokach: decyzja, plan, działanie. Jeżeli Ty podejmiesz decyzję o naszej wspólnej podróży, ja zajmę się obszarem planowania, na podstawie analizy Twojej obecnej sytuacji.

Na początku naszej wspólnej drogi przyjrzymy się 6 obszarom Twojego życia, tak aby zdefiniować Twoje zasoby i mocne strony oraz określić wyzwania, z którymi się mierzysz.

Na dalszym etapie, analizie poddamy Twoje potencjały i talenty oraz skupimy się na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Na podstawie powyższego przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, który pomoże Ci uporządkować Twój rozwój, pomoże wyznaczyć cele na przyszłość i krok po kroku wskaże, jak dążyć do ich realizacji.

Podczas całego procesu będę Ci towarzyszyć, wspierać i motywować do zmiany nawyków.Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jeżeli na swojej drodze życiowej nie jesteś jeszcze w tym miejscu, w którym chcesz być, to znaczy, że potrzebujesz pomocy Ani! Jako doradca rozwoju osobistego, Ania szybko postawiła trafną diagnozę. Uświadomiła mi moje największe wyzwania i trafnie dobrała szkolenia, które pomogły mi je zwyciężyć. Ania jest niezwykle miłą i kontaktową osobą, która wspierała mnie i nadal wspiera w rozwoju osobistym. Moje życie staje się lepsze każdego dnia!

Dawid Uryga

Ania jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Szczególnie ważna była dla mnie pierwsza rozmowa, podczas której poczułam, że jest ona osobą, przed którą mogę się otworzyć bez lęku przed odrzuceniem czy oceną. Nie radziłam sobie z niską samooceną i brakiem wartości siebie. Ania bardzo profesjonalnie i wnikliwie przeanalizowała moje potrzeby, przedstawiła diagnozę i dobrała mi plan rozwoju osobistego. Jestem jej niezmiernie wdzięczna za wsparcie jakiego mi udzieliła. Była moim towarzyszem w drodze do zmiany. Dzięki Ani poczułam, że jestem tak samo wartościowym człowiekiem jak inni. Zachęcam do poświęcenia godziny swojego czasu na konsultację z Anią, a gwarantuję, że nie będzie to zmarnowana godzina, więcej jestem pewna, że ten czas odmieni Twoje życie.

Bożena

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha