Dariusz Kucharski

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Rozwój osobisty pasjonuje mnie od kilku lat. Dzięki rozwojowi zmieniłem swoje życie o 180º. Lubię pomagać ludziom, to jest moja misja. Połączenie możliwości pomagania ludziom z rozwojem osobistym to dla mnie duet wręcz idealny.

Dlatego kiedy usłyszałem, że Fryderyk Karzełek poszukuje ludzi do współpracy w swoim nowym projekcie nie wahałem się ani sekundy. Doradcą Rozwoju Osobistego jestem od  samego początku istnienia projektu Planu Rozwoju Osobistego.

W tym czasie pomogłem  wielu osobom osiągnąć ich cele , pokonać ich  własne ograniczenia.

Prowadziłem w życiu kilka biznesów z różnym skutkiem, czułem, że brakuje mi wiedzy i kompetencji aby odnieść prawdziwy sukces. Tak trafiłem na rozwój osobisty.

Zacząłem czytać mnóstwo książek, uczestniczyć w szkoleniach bywać na eventach rozwojowych. Krótko mówiąc wpadłem w wir rozwoju chłonąłem wszystko jak gąbka, czułem ciągły niedosyt chciałem wiedzieć więcej i więcej.

Dosyć szybko poczułem się zmęczony ilością przeczytanych książek, odbytych szkoleń, zdobytej wiedzy ale przede wszystkim brakiem natychmiastowych efektów.

Często pojawiały się chwile zwątpienia,miałem ochotę tym rzucić, czułem chaos i zniecierpliwienie. Po chwilach odpoczynku wracałem jednak do edukacji, poszukiwałem nowych inspiracji.

Dziś z perspektywy czasu wiem, że brakowało mi trenera, kogoś kto z boku, na chłodno, bez emocji przyjrzy się temu co się u mnie dzieje, co się zmienia, co wymaga poprawy a co powinienem wzmacniać, znajdzie to coś co mnie blokuje, co przeszkadza w codziennej pracy, pomoże uporządkować zdobytą wiedzę i przekuć ją w działanie.

Szczerze zazdroszczę dziś ludziom, którzy mogą zrobić sobie Plan Rozwoju Osobistego i współpracować z doradcą rozwoju, który znajdzie i podpowie im, czasem jedną lub dwie małe rzeczy, które zmieniają życie na lepsze na zawsze.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci uporządkować Twój rozwój, pomoże Ci wyznaczyć cele na przyszłość, wskaże Ci krok po kroku co musisz wykonać aby osiągnąć to co sobie założyłeś, pomoże Ci radzić sobie tym z czym sobie obecnie nie radzisz.

Prywatnie jestem ojcem samodzielnie wychowującym dwójkę nastolatków, które co dziennie stawiają przede mną nowe wyzwania, które motywują mnie do ciągłej intensywnej pracy nad sobą, uczą pokory i konsekwencji ale pozwalają mi również cieszyć się ich codziennymi mniejszymi lub większym sukcesami zmuszają mnie do tego żeby zawsze być na czasie.

W czym mogę Ci pomóc?

Podobnie jak najlepsi sportowcy pracują ze swoimi trenerami tak ja przyjrzę się i obiektywnie przeanalizuje to co się dzieje w Twoim życiu zawodowym i prywatnym, wskażę Ci te obszary Twojego życia, które należy wzmacniać ale również te, nad którymi należy pracować abyś osiągnął swoje cele.

W mojej pracy skupiam się na przyczynach a nie na skutkach, staram się dociec i pomagam usunąć to dlaczego Ci coś w życiu nie wychodzi. Pomogę Ci zaprojektować Twoją przyszłość zawodową lub prywatną ale najpierw odnajdziemy Twoje wartości i cele tak aby nadchodzące zmiany były w zgodzie z Tobą.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci uporządkować Twój rozwój, pomoże Ci wyznaczyć cele na przyszłość, wskaże Ci krok po kroku co musisz wykonać aby osiągnąć to co sobie założyłeś, pomoże Ci radzić sobie tym z czym sobie obecnie nie radzisz.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Witam serdecznie, trafiłam do Pana Darka z polecenia mojej koleżanki. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i tego w jaki sposób jest ona mi przedstawiana. Każdego dnia mogę polegać na wsparciu Pana Darka, który doradza mi i pomaga stać się lepszą wersją siebie. Pracujemy nad moim heksagon szczęścia i odkrywamy moje mocne strony, jak również otrzymuje cenne w wskazówki w związku z moja praca w Network marketingu. Szczerze polecam współpracę. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu zacznij od siebie i znajdź osobę która Ci w tym pomoże. Ja już znalazłam.

Justyna Kołodziej

Rozwój osobisty – temat szeroki i mi wcześniej troszkę znany… Ale to co nastąpiło po mojej pierwszej rozmowie z moim osobistym doradcą od rozwoju,który okazał się cierpliwym , bardzo sympatycznym, konkretnie wyszkolonym człowiekiem, który zdobył moje zaufanie już w pierwszych minutach naszej rozmowy przerosło mnie samą -cuda? Nie… to praca na sobą z odpowiednimi ludźmi i narzędziami. 23.10.2019 otrzymałam wsparcie i konkretną wiedzę. To były pierwsze kroki które, zapoczątkowały w mojej głowie i sercu zmiany jakie dziś są niewyobrażalnie wielkie. To były moje najbardziej i najlepiej zainwestowane pieniądze mojego życia.

DARIUSZ po ponad godzinnej rozmowie (mega wyzwanie dla mnie ) dobrał mi odpowiednie szkolenia, które pokazały mi inne spojrzenie na rzeczywistość. Dotychczasowe życie, które przeleciało mi między palcami specjalnie się w niczym i z niczym się nie wyróżniało. Kiedy poznajemy ludzi,którzy są w stanie pomóc nam i pokazać że nie ma sytuacji bez wyjścia nie zdajemy sobie sprawę że już na zawsze zostaną pozytywną cząstka w naszym życiu. Moje życie zmieniło się na lepsze chociaż było bardzo ciężko ale wiedziałam dlaczego to robię i już nikt mnie nie powstrzyma.

Odkryłam kim jestem,dlaczego nie mam tego o czym ciągle marzę, dowiedziałam się dlaczego nie dogaduje się sama ze sobą, zmieniłam nawyki, poznałam nowe wzorce zachowań itd…… A więc mogę śmiało powiedzieć, że jesteś w dobrych rękach, więc weź głęboki oddech i nie czekaj z podjęciem decyzji. Zaufaj i pozwól zadbać o siebie. Zaufaj swojej intuicji ♥. Dziękuję Dariuszu za czas poświęcony i wiarę, że nasze starania doprowadziły mnie tu gdzie jestem. Bardzo dobrze mi dziś z tą świadomością i działaniem, że wtedy podjęłam taką mądrą decyzję, która zapoczątkowała coś wyjątkowego i pięknego. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze.

Agnieszka Szczerba

Jeśli chcesz odkryć wspaniałe strony swojego życia i starać się zrobić z niego Arcydzieło na miarę własnych możliwości, to z pewnością Darek Kucharski pomoże Tobie odnaleźć właściwą drogę. Ten doradca pokieruje Tobą osobiście. Odpowiednio zmotywuje i skrupulatnie dopilnuje byś szedł do celu i nie stracił go z oczu. Serdecznie polecam!

Joanna Szelwach

Polubiłam Darka niemal od razu. Wprowadza dużo spokoju, ale też cechuje go uważność na drugiego człowieka, co jest bardzo wspierające. Dba o osoby mu powierzone, utrzymując regularny kontakt, stymulując do podążania obraną ścieżką.

Natalia Leśniak

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha