Emilia Łakus

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Uwielbiam swoją pracę! W zawodzie doradcy rozwoju osobistego mogę łączyć swoje naturalne talenty oraz pomysłowość z nadrzędną wartością, jaką jest dla mnie pomoc drugiemu człowiekowi. Z doświadczenia wiem, że odpowiednie wsparcie i narzędzia pozwalają wprowadzić w życiu każdego człowieka trwałe i potrzebne zmiany. 

Transformacja może dotyczyć spraw zawodowych, związanych z uporządkowaniem biznesu lub wzrostem zarobków, a także prywatnych – dotyczących polepszenia relacji z innymi i samym sobą – pokochaniem siebie na nowo, czy też ugruntowaniem swojej pewności siebie.

Nie obawiaj się porażki, bój się tego, że za rok będziesz dokładnie w tym samym miejscu, co teraz.

Dlaczego uważam, że każdy jest w stanie zadecydować, jakie chce mieć życie i zacząć je prowadzić?

Wynika to z moich osobistych doświadczeń. Wiele lat pracy nad sobą, rozwoju duchowego, biznesowego oraz ogromna determinacja do zawalczenia o siebie w kryzysowym momencie mojego życia, utwierdziły mnie w przekonaniu, że zawsze mamy wybór. Wybór, jak ma wyglądać nasze życie. Prywatnie jestem mamą córeczki i bardzo poważnie chorego synka. Kiedyś pracowałam w firmie informatycznej, wdrażającej systemy ERP typu Oracle do dużych polskich firm. Byłam zadowolona, ale czy szczęśliwa?

Odkryłam swoją drogę – to praca z drugim człowiekiem, na jego zasobach, pomoc w podjęciu decyzji, która uczyni życie lepszym oraz wspieranie na każdym etapie tej drogi. 

Uwielbiam sport i zdrowe jedzenie. Działam charytatywnie. Jako coach pracuję z kobietami, wspierając je na drodze zmiany, przebranżowienia się, aktywizacji zawodowej.  

W czym mogę Ci pomóc?

Trudno widzieć obraz, siedząc w ramie. Dlatego pomogę Ci spojrzeć na siebie i swój biznes z innej perspektywy. 

Realizując swój Plan Rozwoju Osobistego, zaczniesz świadomie projektować życie i realizować własne cele. Jeśli nie wiesz, jakie kolejne życiowe kroki podjąć, ten plan będzie dla Ciebie wskazówką i przewodnikiem. 

Plan Rozwoju Osobistego pozwoli Ci określić, czy droga, którą podążasz, doprowadzi Cię do spełnionego życia. Jeśli nie, to na nowo określisz swoje wartości, misję życiową, a także cele we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia. 

Dowiesz się, jak zarządzać sześcioma obszarami, aby  w Twoim życiu zapanowała harmonia. Odkryjesz swoje  DLACZEGO, które będzie Twoją wewnętrzną motywacją, dzięki czemu, krok za krokiem, będziesz dążyć do celów. 

Aby Twoja droga rozwoju przebiegała sprawnie, sprawdzę czy umiejętności i kompetencje, które dzisiaj posiadasz, są wystarczające. Jeśli nie, to dostaniesz ode mnie gotowe narzędzia i wsparcie we wprowadzaniu pozytywnych zmian w swoje życie. 

Skorzystaj z mojej propozycji przygotowania dla Ciebie Planu Rozwoju Osobistego, dzięki któremu uzupełnisz swoje braki i uporządkujesz wiedzę o sobie. Jest to kompleksowy program, który zapewni Ci realne korzyści w postaci większych dochodów, osiągnięcia życiowych celów oraz realizacji marzeń. Cały proces będzie przebiegał w pozytywnej, pełnej wsparcia atmosferze. 

Nie wymyślaj koła na nowo. Pamiętaj, że sukces przychodzi do tych, którzy działają, więc nie czekaj aż pojawi się sam. 

Do zobaczenia!

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

O szkoleniach Heksagonu dowiedziałam się od Emilii. Postrzegam ją jako świetną specjalistkę,

która dba zarówno o staranne przygotowanie szkoleń, jak i o to, żeby czuć się zaopiekowanym podczas każdego etapu ścieżki rozwojowej. Dzięki niej mogłam się nauczyć, w jaki sposób przekładać pozyskane umiejętności na praktykę. Emila jest jedną z tych osób, dla których praca jest życiową misją. Po odbytej z nią konsultacji i analizie, bardzo zaciekawił mnie program szkoleniowy, który dla mnie ułożyła. Ponieważ aktualnie jestem na etapie zmian w swoim życiu zawodowym, postanowiłam wykupić opcję VIP. Jestem w trakcie realizacji planu Akademii i mam wrażenie, że już dawno tak dobrze nie zainwestowałam swoich pieniędzy . Szkolenia dają mi nie tylko skondensowaną wiedzę, którą od razu mogę wdrażać w życie, ale przede wszystkim stałą opiekę doradcy, który krok po kroku, prowadzi mnie ścieżką rozwoju.  

Monika Adamus

Emilia jest cudowną kobietą, pełną zapału, pasji i wewnętrznej motywacji. Doskonale dobrała dla mnie szkolenia, jest wsparciem w procesie zmiany, a także zachętą w momentach spadku mojej formy. Uważam, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu! Przyciąga do siebie ludzi, bo jest autentyczna i uśmiechnięta. Świat potrzebuje takich osób – kochających to, co robią, dodatkowo pomagającym innym uwolnić się od ograniczeń.

Anna Ruszczyk

Emilio, dziękuję za dociekliwe pytania, które pozwoliły mi zajrzeć w głąb siebie. Pomogłaś mi precyzyjnie dostrzec własne słabości, z którymi mogę walczyć. Pokazałaś mi drogę rozwoju, którą mogę teraz kroczyć. Powiedziałaś, jak zmieniać MÓJ świat, zgodnie z wartościami, które mam. Teraz jesteś ze mną. Dziękuję, że mogę liczyć na Twoją pomoc i wsparcie w kryzysowych sytuacjach.  Każdemu polecam Emilię, jako doradcę rozwoju osobistego.

Paulina Pawluczyk 

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha