Ewa Bugaj

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Praca w zawodzie doradcy rozwoju osobistego to moja misja, realizacja własnej pasji i wykorzystania głównych potencjałów, jakie posiadam, czyli zdolność do inspiracji, motywacji, rozwoju innych i zjednywania sobie ludzi.

Już od najmłodszych lat aktywnie poszukiwałam swojej drogi, byłam zawsze energiczną, gotową do działań osobą, z intuicją, że czeka na mnie gdzieś w przyszłości niesamowita misja. Mimo niełatwego startu w życie, w niepełnej rodzinie, w której mama dała mi to, co mogła, zostałam nauczona wytrwałości w dążeniach, wysokiej ambicji, ale też kultury osobistej i przecudownych wartości, realizowanych przeze mnie każdego dnia.

Pierwsze kroki zawodowe, jakie podjęłam w swoim życiu, koncentrowały się na pomocy innym i edukacji. Rozpoczęłam wówczas staż w przedszkolu niemieckim, używając własnego potencjału do nauki języków i radości bycia z innymi.

Wkrótce otrzymałam swoją pierwszą poważną propozycję pracy na stanowisku kierowniczym, również w zagranicznej firmie. Kontynuowałam naukę języka i nabierałam doświadczenia jako lider zespołu.

Czytając te słowa, można byłoby stwierdzić, że mówię tutaj o bardzo dojrzałym życiu, a ja skończyłam wtedy zaledwie dwadzieścia lat.

Doświadczenia dzieciństwa zachęciły mnie do odkrywania nowego, nieznanego horyzontu. Tak więc po dwóch latach prowadzenia swojego pierwszego zespołu, postanowiłam wyjechać do Anglii. Na początek wykonywałam najprostsze prace w restauracji, a w ostateczności zostałam wykwalifikowanym liderem pozytywnej dyscypliny w Angielskim Centrum Pomocy Dzieciom oraz instruktorem fitness/zumby.

Po ponad dziesięcioletniej emigracji nadszedł jednak moment chęci powrotu do Polski, co też uczyniłam. Zaczęłam pracę jako specjalista brytyjskiego i amerykańskiego klienta w branży kosmetycznej, która od zawsze była mi bliska. Od tego czasu mój świat wirował szybko i intensywnie.

Pierwsze stanowisko po powrocie do Polski dało mi możliwość poznania firmy Notino, w której podjęłam kolejną pracę. Pięłam się po szczeblach kariery – od pozycji zastępcy kierownika sklepu, poprzez kierownika, junior managera, managera regionalnego na region Polski – aż po najwyższy możliwy poziom managera regionalnego trzech krajów: Polski, Rumunii i Bułgarii. Wszystko to osiągnęłam bezkompromisowo – poprzez rozwój kompetencji zawodowych, wysoką ambicję, zaangażowanie oraz pasję bycia silnym liderem, który bacznie rozwija swój zespół. W swojej ponad pięcioletniej karierze w Notino przeszkoliłam bazę silnych kierowników i kilkuset sukcesywnych sprzedawców. Do moich zadań należało: rekrutacja nowych zespołów, otwieranie nowych sklepów stacjonarnych, dbałość o wiele różnorodnych procesów między wieloma departamentami, rozwój pracowników, wystawianie opinii pracowniczych i raportów oraz dbałość o wzrost sprzedaży. Jestem osobą, która jako pierwsza wprowadziła stacjonarne sklepy Notino w Polsce, Bułgarii i Rumunii. Dzięki temu jako firma osiągnęliśmy niesamowite rezultaty.

Oprócz satysfakcji pojawiły się też trudności, ponieważ w którymś momencie nakład zbyt wielu obowiązków stał się pewnego rodzaju obciążeniem. Zaczęło mi brakować indywidualnego podejścia do każdego pracownika, na czym bardzo mi zależało. Ponadto ciągłe wyjazdy utrudniały moje życie rodzinne. Zaczęłam poszukiwać rozwiązań, w których byłoby możliwe połączenie roli matki, dla mojej przecudownej córki, z pracą w branży rozwojowej.

Chciałam pomagać innym odkrywać potencjały, których sami nie dostrzegają.

„Ciężar pogoni za sukcesem można zastąpić nieoczekiwaną lekkością, którą poczujesz, uświadomiwszy sobie, że jedyne reguły i ograniczenia to te, które sami dla siebie ustalamy”.

W czym mogę Ci pomóc?

Jako doradca rozwoju osobistego ofiaruję Ci moje bogate doświadczenie życiowe i konsekwencję w dążeniu do realizacji celów.

Stworzę dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, który będzie skrojony na miarę Twoich potrzeb. Jego fundamentem będzie dogłębna analiza Twoich przekonań, pewności siebie, wszelkich umiejętności miękkich oraz zawodowych, które są bazą sukcesu.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Słynne powiedzenie głosi, że „Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz” Dla mnie tym mistrzem, który pojawił się w najodpowiedniejszym momencie mojego życia jest Ewa. Już podczas konsultacji poczułam, jakbym ją znała wieki, a właściwie jakby to ona znała mnie tak długo.

Od kilku lat pracuję nad rozwojem osobistym. Czytałam książki, brałam udział w różnych szkoleniach – i tych online, i tych, gdzie spotykało się kilkaset osób. Miałam również osobistego coacha. Postępy były, ale wciąż miałam w sobie blokady. Czułam, że brakuje tu jakiegoś elementu.

Ewa przygotowała dla mnie spersonalizowany zestaw szkoleń, w odpowiedniej kolejności ,według
moich potrzeb. Prowadziła mnie przez nie i pomogła zrozumieć trudniejsze tematy. Dzięki niej nie
byłam sama z moimi wnioskami. Wszystko, czego uczyłam się do tej pory, było w chaosie. Ewa w
moim planie rozwoju uporządkowała to, co ważne. Dzięki niej pogodziłam się z przeszłością i znam swoją wartość. A co najważniejsze, mam własne cele. Wiem, jaką drogą chcę zmierzać do przyszłości. Dziękuję, Ewo.

Anna Leśniewska

Ewa jest niezawodną towarzyszką rozwoju. Otwarta, ciepła, życzliwa, uważna, cierpliwa i zawsze pomocna. Posiada wszystkie cechy i umiejętności, które powinien mieć profesjonalny doradca rozwoju osobistego. Jest również doskonałą słuchaczką, co w połączeniu z autentycznym zainteresowaniem drugim człowiekiem i jego historią, ogromną wrażliwością, empatią oraz rzadko spotykaną intuicją, sprawia, że nie tylko potrafi dobrać odpowiednie narzędzia rozwojowe czy doradzić, ale również pomóc przy podejmowaniu trudnych życiowych decyzji.

Ewę poznałem na jednym ze szkoleń i od razu bardzo ją polubiłem. Na początku nie była moim doradcą, ale kiedy nadszedł dla mnie czas zmiany, nie zastanawiałem się długo, bo wiedziałem, że właśnie Ewa będzie najlepszym wyborem. Oczywiście się nie zawiodłem .

Jeżeli zatem szukasz doradcy, który w sposób świadomy, odpowiedzialny i kompetentny, a zarazem z pełnym zrozumieniem i empatią będzie towarzyszył na Twojej drodze rozwoju, to nie zastanawiaj się, tylko skontaktuj się z Ewą. Jestem przekonany, że nawiązanie z nią relacji będzie początkiem dobrych zmian w Twoim życiu, a najlepszą towarzyszką tych zmian będzie właśnie Ewa! Serdecznie polecam!

Ewa – to mój drogowskaz w labiryncie rozwoju osobistego. Przewodniczka, która tworząc odpowiednią dla mnie ścieżkę rozwoju, pomogła odnaleźć w gąszczu informacji drogę do celu, na który składają radości dnia codziennego, świadomość własnych możliwości oraz życie w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Ewa – to ciepła, serdeczna osoba, która służy pomocą w chwilach zwątpienia, niemocy i bezradności. Także cudowna uczestniczka mojego rozkwitu, mojej przemiany – z szarej, zagubionej, niezadowolonej, niepewnej i schowanej w codziennych obowiązkach osoby – w świadomą, pewną siebie, radosną i pełną planów na przyszłość kobietę.

Ewo, plan rozwoju osobistego, który dla mnie przygotowałaś, wraz z Twoim prowadzeniem, zmienił moje życie na lepsze.

Z wdzięcznością – Twoja imienniczka

Ewa Sikorska

Droga do zmiany nie zawsze jest prosta. Z reguły pojawia się na niej szereg wyzwań, wątpliwości, trudnych momentów, a nawet niewspierających osób. Warto więc w tej drodze mieć obok siebie kogoś, kto pomoże przez nią przejść i udzieli wsparcia, gdy przy pojawi się kryzys.

Moim towarzyszem podróży jest Ewa Bugaj – zaangażowana, ciepła, spokojna, uważna, wspierająca i przede wszystkim szczera. Potrafi słuchać i zadawać trafne, choć momentami wymagające pytania. Dzięki temu pomaga odkrywać wewnętrzny potencjał i spojrzeć prawdzie w oczy. Czasem ta prawda o sobie, o swoich wyborach i wymówkach jest trudna, ale dzięki wsparciu Ewy, łatwiej stawić jej czoła i zrobić krok w przód.

Przygotowany dla mnie plan był przez Ewę dosłownie uszyty na miarę. Co ciekawe – przy niektórych zaproponowanych szkoleniach pojawił się u mnie lekki opór i pytanie: „Czy to na pewno dla mnie?”. A jednak! W rezultacie okazało się, że właśnie te szkolenia były mi najbardziej potrzebne i pozwoliły mi zrobić największy progres.

Jestem bardzo wdzięczna Ewie za to, że podczas konsultacji dostrzegła więcej, niż sama byłam gotowa przed nią i przed sobą wyznać. Nieocenione było również jej wsparcie podczas całego procesu szkoleniowego. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i otwartości pomogła mi wdrożyć nabyte kompetencje oraz pozamykać niektóre drzwi, dodam nie swoje.

Świadomość, że zawsze możesz liczyć na swojego towarzysza w podróży pozwala z odwagą pokonywać kolejne przeszkody i trzymać się wyznaczonego kierunku. Życzę każdemu, aby spotkał na swojej drodze taką osobę jak Ewa.

Jadwiga Kopeć-Jakimiec

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha