Ewa
Herrmann

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem młodą mamą, która przed laty była zatrudniona na etacie (praca fizyczna) i zarządzała ludźmi na produkcji. Niestety, w wieku 26 lat straciłam męża i znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Obok wysokich długów do spłacenia, na moim utrzymaniu pozostało dwoje dzieci. Łatwo nie było! Na szczęście z determinacją i wiarą w siebie udało mi się pokonać przeciwności losu.

Moja praca zawodowa nie ograniczała się wyłącznie do standardowego czasu dnia roboczego, często brałam nadgodziny, o systemie trzyzmianowym nie wspominając. Aby zapewnić swojej rodzinie lepsze życie, nie zważałam na wysiłek i ponoszone trudy. Mimo wszystko zawsze starałam się zachować balans między życiem prywatnym a zawodowym. Wraz z odkryciem marketingu wielopoziomowego (MLM), dostałam szansę na odzyskanie finansowej stabilności. W moim życiu na stałe zagościł rozwój osobisty. Przekonałam się, że kiedy gubię swoje wymówki, znajduję swoje rezultaty.

,,Kiedy zgubisz swoje wymówki, znajdziesz swoje rezultaty"

Zrozumiałam, że najważniejsze dla mnie są moje wartości, wśród których priorytetem jest zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dzięki niemu mogę najlepiej, jak to możliwe, dbać o siebie, swoją rodzinę oraz osiągać wytyczone cele. Równie kluczowe dla mnie są niezależność i poczucie bezpieczeństwa. Pragnę zapewnić swojej rodzinie godne życie, bo ona daje mi siłę i motywację do działania. Wolność zarówno osobista, jak i finansowa, pozwala mi realizować pasje i spełniać marzenia, wśród których zawsze są podróże karawaningowe.

W wieku 37 lat po raz drugi wyszłam za mąż. Mój wspaniały partner i przyjaciel zarazem, zawsze wspiera mnie w dążeniu do sukcesu. Jestem najlepszym przykładem na to, że nie istnieją ograniczenia wiekowe w osiąganiu własnych celów. Jako trzydziestosiedmioletnia kobieta ukończyłam kurs trenera personalnego i instruktora siłowni. Poszerzając swoje umiejętności, zyskałam pasję do zdrowego stylu życia. Teraz pomagam innym w osiąganiu celów treningowych i poprawie kondycji fizycznej.

Odkąd poznałam możliwości rozwoju osobistego, poprzez pracę w MLM, uważam, że jest on kluczem do sukcesu. Obecnie pracuję jako doradca rozwoju osobistego i spełniam się w tym, co robię. Nieustannie dążę do doskonałości.

W czym mogę Ci pomóc?

Inspiruję ludzi do tego, by odkrywali swoje potencjały, pokonywali własne ograniczenia i osiągali sukcesy. Zaufanie, empatia, szacunek i ciągły rozwój – stanowią dla mnie fundament w pracy z klientami.

Moją misją jest pomaganie innym w poszukiwaniu właściwego kierunku działania, budowaniu pewności siebie i zachowywaniu równowagi między życiem osobistym a zawodowym. Motywuję ludzi do zdrowego i satysfakcjonującego życia.

Jeśli pragniesz odkryć swoje możliwości, osiągnąć sukces i znaleźć życiowy balans, jestem tu, aby Ci pomóc. Mam bogate doświadczenie w pracy z ludźmi. Chętnie poznam Twoją sytuację życiową, dam Ci odpowiednie narzędzia i mocno Cię zmotywuję do działania. Razem możemy więcej! Pomogę Ci dojść do celu. Pamiętaj, że możesz to zrobić w każdym wieku i na każdym etapie życia.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Spotkanie z Ewą Herrmann było dla mnie cennym doświadczeniem. Ewa zaskoczyła mnie trafnością swoich spostrzeżeń na temat mojej osobowości oraz dostrzegła, z czym mam problem. Poleciła mi, jak mam zacząć wdrażać małymi krokami zmiany. Ewa jest kompetentną, bystrą i ciepłą osobą. Jestem jej bardzo wdzięczna za profesjonalizm i właściwe podejście do mnie. Polecam z całego serca rozmowę z Ewą.

Aga Pieleń

Pewnego popołudnia zadzwonił mój telefon. Wyświetlił się nieznany mi numer. Pewnie jakieś reklamy – pomyślałem. Odebrałem, odezwał się miły głos Ewy Herrrmann – DRO grupy Heksagon. Tę firmę poznałem przez Klub 555, prowadzony przez Fryderyka Karzełka, natomiast Fryderyka usłyszałem pierwszy raz kilka lat temu, gdy wygłaszał słowo wstępne do audiobooka „Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie”.

Kilkuminutowa rozmowa z Ewą spowodowała, że umówiłem się na dwudziestominutową, bezpłatną konsultację. Jej następstwem był plan rozwoju osobistego. Ewa świetnie sobie ze mną poradziła, postawiła właściwą diagnozę i zaproponowała trzy możliwości działania, spośród których wybraliśmy i dopasowaliśmy jedną, myślę, tę właściwą. Jestem w trakcie jej realizacji, w sumie na początku, ale widzę już zmiany, i to na lepsze. Jestem przekonany, że PRO z Heksagonem, to był mój dobry wybór. Ewa Herrmann okazała się dobrym Doradcą RO i opiekunem.

Dziękuję 🙂

Marek Niesobski

Polecam PRO, jak i polecam zrealizować go z EWĄ HERRMANN.

Ewa jest osobą, która pokazała mi, że chcieć to móc. Jest osobą wyjątkowo sympatyczną i pełną pozytywnej energii. Od razu można poczuć flow. Ewę poznałem po konferencji w Katowicach, jest opiekunem mojej grupy. Dodała mi niesamowitego wiatru w skrzydła. Pokazała różne narzędzia pracy ze sobą. Jestem przeszczęśliwy, że to akurat na nią trafiłem. Dzięki osobom z Heksagonu poczułem, że jestem w stanie zrobić wszystko i wszystko jest możliwe. Nie ma rzeczy niemożliwych, są rzeczy, których w danym momencie nie jesteśmy w stanie wykonać, ale systematyczna praca i samodyscyplina powodują że osiągamy sukces. Sukces to decyzja. Ja już to sobie uświadomiłem. Życzę każdemu, żeby to zrozumiał. Polecam Ewę, bo mam z nią niesamowity kontakt, który być może przerodzi się w przyjaźń na całe życie, Polecam również firmę HEKSAGON. Nie ma tu ludzi z przypadku, każdy profesjonalnie podchodzi do konkretnego tematu. Moim zdaniem, firma jest godna zaufania. Pozdrawiam.

Patryk Paraszkiewicz

Swoją opinię chcę wyrazić prosto z serca, tak jak to czuję. Rozwój osobisty to najlepsza decyzja, która podjęłam w życiu. Zawdzięczam ją Ewie Herrrmann!

Ewie zaufałam już po pierwszej rozmowie. Poczułam się swobodnie, mówiąc o problemach, z którymi nie dawałam sobie rady w życiu codziennym. Czułam, że rozmawiam z odpowiednią osobą.

Ewa stworzyła dla mnie piękny plan działania, który dopasowała do moich potrzeb. Plan rozwoju osobistego wdrożyłam w codzienne życie. Minęło zaledwie parę miesięcy, a efekty są zdumiewające. Czuję radość, widzę sens życia według wartości, których wcześniej nie miałam. Robię z życia arcydzieło i zostaję z Heksagonem na zawsze.

Zmień swoje życie na życie swoich marzeń! Polecam rozmowę i przygotowanie planu działania z doradcą rozwoju osobistego Ewą Herrmann!

Marzena Kędzior

Mój doradca rozwoju osobistego, to Ewa Herrmann. Dla mnie to dopiero początek. Spotkania z Ewą pozwoliły mi otworzyć się na coś dobrego. Zostałam wysłuchana bez pośpiechu i oceniania (a emocji było sporo). Ewa zaproponowała mi, od czego powinnam zacząć swoją zmianę. Ma profesjonalne podejście do człowieka, Jest zaangażowana w swoją pracę. Widać, że kocha to, co robi.🥰

Agnieszka Ręgiel

Swoją przygodę z rozwojem rozpoczęłam z Ewą Herrmann. Pierwsza darmowa konsultacja uświadomiła mi, że aby zacząć zarabiać i rozwijać sie w biznesie, potrzebuje być poprowadzona przez doświadczone osoby, które wiedzą jak to zrobić dobrze.

To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.

Ewa dobrała plan rozwoju idealnie pod moje potrzeby.

“REKRUTER MULTILEVEL” – Otworzył mi oczy jak ważne są detale oraz budowanie swojej marki osobistej. W biznesie nic nie powinno być przypadkiem, tylko zaplanowanym działaniem do osiągnięcia sukcesu.

“Lider Multilevel “, “Obudź się ” i “Zrób z życia Arcydzieło”, który lada dzień będę przerabiała, ale już słyszałam o nim dużo dobrego. Jestem w trakcie rocznego szkolenia, które ma pomoc mi w postrzeganiu budowaniu Swojego świadomego biznesu.

Każdemu życzę, takiego doradcy jak Ewa Herrmann. Wspiera mnie i zawsze ma dla mnie czas. Polecam Ewę z całego serca i szkolenia w firmie Heksagon

Anna Maciąg

Wszystko miało swój początek na wyzwaniu “Bój się i Rób”, gdzie trafiłam do niesamowitej grupy prowadzonej przez Ewę Herrmann. Aktywne uczestnictwo i dzielenie się z innymi moimi rezultatami dało mi niesamowitą wartość. Po rozmowie telefonicznej z Ewą wdziedziałam, że chcę i potrzebuję czegoś więcej.

Każdy z nas na pewnym etapie swojego życia czuje, że znajduję się w martwym punkcie. Ja byłam dokładnie w tym miejscu. Dlatego podjęłam decyzję i zaufałam Ewie. Dostałam przejrzystą diagnozę wraz z kompleksowym planem rozwoju. Potrzebowałam poukładania i je otrzymałam. Potrzebowałam narzędzi i je otrzymałam. Ewa pięknie zdiagnozowała moje potrzeby i rozwiała wszelkie wątpliwości mojego analitycznego umysłu. Już nie mogę się doczekać naszej dalszej współpracy. Polecam i dziękuję z całego serca.

Aneta Flak

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha