Joanna Grys

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem szczęśliwą kobietą. Żoną i mamą Zosi, Hani i Czarka. Uważam, że aby dać innym radość i szczęście, trzeba w pierwszej kolejności zatroszczyć się o to, aby to mieć, by później dzielić się tym z innymi. Bardzo ważny jest dla mnie balans i życie w zgodzie ze sobą. Lubię sport, szczególnie bieganie po lesie o 5 rano. Moim marzeniem jest zwiedzić każdy kontynent i być we wszystkich krajach na świecie.

Z wykształcenia jestem psychologiem, swoją pracę zaczynałam w diagnozie i terapii dzieci i ich rodzin w oparciu o nurt psychologii systemowej. Jestem również przedsiębiorcą, od kilku lat prowadzę pracownię badań psychotechnicznych i medycyny pracy.

W ostatnich latach zbudowałam zespół ludzi w branży MLM. W krótkim czasie osiągnęłam sukces. W ciągu 2 lat współpracy z firmą MLM, będąc w ciąży z Czarkiem, a później jako świeżo upieczona mama osiągnęłam poziom, który wypłacał mi kilkanaście tysięcy złotych miesięczne, odebrałam auto klasy premium i zostałam laureatem wszystkich programów motywacyjnych dostępnych w firmie.

Zostałam doradcą rozwoju osobistego, ponieważ uwielbiam ludzi i chcę pomagać im zauważać i odkrywać ich potencjały. To nieprawdopodobne, jak często spotykam się z tym, że osoba z którą współpracuję nie docenia siebie, widzi tylko niewielką część pełnego zakresu swoich możliwości.

To niesamowite, jak wielu z nas jest pozornie bardzo daleko w rozwoju osobistym, mamy dużo wiedzy, czytamy książki, słuchamy nagrań, jednak nie zawsze potrafimy tę wiedzę efektywnie wykorzystywać nie mamy jej odpowiednio poukładanej. Często jest jej za dużo i nie jesteśmy w stanie się z nią utożsamić, co powoduje, że czujemy się pogubieni, zasmuceni, a nawet sfrustrowani.

Często głęboko i skrycie zmagamy się z trudnościami, blokadami i przekonaniami, które powstrzymują nas przed pełnym i szczęśliwym życiem w balansie. Rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważny, chcę propagować tę wartość i pomagać ludziom stawać się coraz lepszą wersją siebie każdego dnia. Jestem pewna, że spersonalizowany rozwój osobisty to perfekcyjne narzędzie do zmiany na lepsze.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu – Konfucjusz.

Nie boję się wyzwań, jestem osobą ambitną, empatyczną, potrafię zrozumieć drugiego człowieka, mam talent do stawiania bardzo trafnej diagnozy.

Jako doradca przeprowadzam ludzi przez cały proces zmiany. Jestem mocno zaangażowana w proces zmiany, która zachodzi u osób, z którymi współpracuję. Jest to dla mnie wspaniałe, nieprawdopodobne uczucie, kiedy widzę, ile dobra, my jako doradcy, dajemy innym. Pracuję w oparciu o zasadę win-win, która zawsze działa.

Mam w sobie dużo pokory i wdzięczności, ciągle się uczę i rozwijam, aby móc jeszcze lepiej pomagać innym.
Wierzę, że każdy człowiek urodził się, aby być szczęśliwym, jednak nie zawsze jest w stanie sam przejść przez tę drogę, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się i pozwolić sobie na szczęście. Właśnie dlatego powstał zawód doradcy rozwoju osobistego, z którym w pełni się utożsamiam.

W czym mogę Ci pomóc?

Tak jak w każdym projekcie, wszystko powstaje w 3 krokach: decyzja, plan, działanie. Jeżeli Ty podejmiesz decyzję o naszej wspólnej podróży, ja zajmę się obszarem planowania na podstawie analizy Twojej obecnej sytuacji.

Na początku naszej wspólnej drogi przyjrzymy się 6 obszarom Twojego życia, tak aby zdefiniować Twoje zasoby i mocne strony oraz określić wyzwania, z którymi się mierzysz.

Na dalszym etapie analizie poddamy Twoje potencjały i talenty oraz skupimy się na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Na podstawie powyższego przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, który pomoże Ci uporządkować Twój rozwój, pomoże wyznaczyć cele na przyszłość i krok po kroku wskaże, jak dążyć do ich realizacji.

Podczas całego procesu będę Ci towarzyszyć, wspierać i motywować do zmiany nawyków.

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Asia jest osobą ciepłą, miłą i zawsze pomocną. Kontakt z nią jest bardzo dobry. Odpowiada na wszystkie zapytania i problemy szybko i rzetelnie.

Proces przebiega wspaniale. Już widzę u siebie postępy i drobne zmiany w funkcjonowaniu mojej firmy.

Katarzyna Nowak

Moim doradcą rozwoju osobistego jest Joanna Grys. Może ktoś pomyśleć: “W Twoim wieku?” – Tak, w moim wieku, kiedy jestem na emeryturze, korzystam z pomocy Joanny.

Zadała mi ona na spotkaniu kilka pytań i sporządziła bardzo trafną diagnozę. Byłam zaskoczona, ponieważ powiedziała mi wiele o mnie i wskazała drogę i kierunek, w którym powinnam iść, i jak dalej się rozwijać.

Usystematyzowała moją wiedzę. Wskazała, co mam jeszcze zrobić, aby mój biznes rozwijał się szybko i skutecznie. Joanna czuwa nad moim rozwojem i zawsze udziela mi informacji, gdy poproszę.
Dziękuję, Joanno, że jesteś.

Danuta M. Gaszewska

Po raz pierwszy pozwoliłam spojrzeć osobie, która się na tym zna, na moją drogę rozwoju. Od 20 lat pracuję nad sobą i czułam, że potrzebuję teraz wsparcia.

Czuję, że jestem w dobrych rękach i cieszę się na proces, który mnie czeka. Joanna, po dokonaniu diagnozy mojego rozwoju, trafnie wskazała obszary, nad którymi powinnam popracować, i ułożyła plan działania.

Dziękuję i cieszę się na współpracę.

Monika Skalecka

Joasia pojawiła się w moim życiu w najodpowiedniejszym momencie, teraz myślę, że przyciągnęłam sobie takiego swojego Anioła. Jest cudowną, uśmiechniętą osobą, dzięki czemu nie krępowałam się opowiadać jej o moim życiu.

Przygotowany przez Asię plan rozwoju osobistego pozwolił mi zrozumieć, w którym kierunku mam ruszyć i do czego dążyć.

Dzięki niej mam motywację, wsparcie i pomoc na każdym etapie mojego PRO.

Monika Baran

Z Asią pracujemy nad moją ścieżką rozwoju od niedawna, ale widzę świetną jakość naszej współpracy. Daje mi to poczucie, że mój dość chaotyczny jak dotąd rozwój wkroczył na właściwe tory. Jestem w tym zakresie „kierowany” teraz przez profesjonalistkę i wszystko odbywa się w bardzo dobrej atmosferze.

Ogromną zaletą jest komunikacja z Asią, jej zrozumienie i wyważony, adekwatny do potrzeby chwili klimat naszych rozmów. Z dużymi nadziejami czekam na nadchodzące miesiące naszej współpracy.

Marek Joachimiak

Asia to wspaniały doradca rozwoju osobistego. Bardzo się cieszę, że mogę z nią pracować.

Zawsze wysłucha i w odpowiedni sposób pomoże. Praca z nią to istna przyjemność, która mogłaby trwać w nieskończoność. Swoją energią potrafi mnie zarazić do działania i poszerzania swojej strefy komfortu.

Anna Bachniak

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha