Joanna
Warchoł

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Odkryj Swoje Możliwości we współpracy ze mną!

Witam serdecznie! Nazywam się Joanna i od 2021 roku pracuję jako Doradca Rozwoju Osobistego Heksagon PRO oraz Manager Sprzedaży Naturalnej  w firmie Heksagon. Jestem również certyfikowanym Mistrzem Profilu Reisse. Wspieram jednostki w przedziale wiekowym od 18 do 65 lat w realizacji ich indywidualnych i biznesowych aspiracji. Pracuję z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi

Kim Jestem?

Jestem entuzjastycznie nastawiona do życia i fascynuje mnie praca z ludźmi. Profesjonalnie identyfikuję rdzeń problemów i proponuję skuteczne strategie ich rozwiązania. Tworzę warunki sprzyjające rozwojowi osobistemu, wspieram w odzyskiwaniu pewności siebie oraz w podnoszeniu samooceny i zaufania do własnych decyzji, uczuć i działań. Moje wartości to zdrowie, miłość (rodzina), odpowiedzialność, rozwój, niezależność, szczęście i estetyka.

Moja Misja

Moją pasją jest pobudzanie w innych ukrytych pokładów motywacji i wspieranie ich w dążeniu do wyznaczonych celów. Jestem głęboko przekonana, że każdy z nas posiada unikalne talenty i piękno, które mogą zostać odkryte i rozwinięte, by mienić się jak prawdziwy diament. Dzięki Planowi Rozwoju Osobistego każdy z nas może stać się brylantem w swojej dziedzinie i osiągnąć mistrzowski poziom w życiu.

Moje Podejście

Wierzę, że możliwe jest harmonijne łączenie rozwoju osobistego, zdrowia, estetyki i osiągania sukcesów finansowych. Stale rozwijam się, dążąc do bycia szczęśliwą i zdrową, a także do realizacji osobistych ambicji, dbając jednocześnie o stabilność finansową. Jestem osobą zdecydowaną i wymagającą, zarówno wobec innych, jak i siebie samej. Codziennie staram się być lepszą wersją siebie niż dzień wcześniej. Moje podejście cenione jest przez moich podopiecznych, którzy doceniają moje zaangażowanie.

Twój świat zewnętrzny jest tylko odbiciem świata wewnętrznego, dlatego jedyne na co masz wpływ to to, co tkwi wewnątrz Ciebie 🙂

W czym mogę Ci pomóc?

Jako Konsultant Rozwoju Osobistego wspieram Cię w realizacji Twoich celów życiowych. Pomagam w przełamywaniu lęków związanych z sukcesem i projektowaniu życia zgodnie z ideą Heksagonu Szczęścia. Razem stworzymy plan działania, który pozwoli Ci krok po kroku tworzyć arcydzieło z Twojego życia, osiągając mistrzowski poziom w kluczowych obszarach.

Pierwszy Krok

Podczas naszego pierwszego spotkania pomogę Ci się zatrzymać i skoncentrować na sobie. To będzie moment, który pozwoli Ci na nowo odkryć siebie i rozpocząć niezwykłą przygodę, jaką jest rozwój osobisty. Przygotuj się na wykonanie pierwszego i najważniejszego kroku.

Pomogę Ci również określić, jakie kompetencje są Ci potrzebne – jaką wiedzę musisz zdobyć, jakie umiejętności rozwijać oraz jakie cechy charakteru rozwijać, by osiągnąć wyznaczone cele. Otrzymasz od mnie gotowy plan działania, niezbędne narzędzia oraz wsparcie, który pomoże Ci odnaleźć wewnętrzną motywację do działania i wytrwać w podejmowaniu trudnych decyzji.

Plan Rozwoju Osobistego

Poprzez Plan Rozwoju Osobistego określisz swoje wartości, talenty i potencjały. Zdefiniujesz role życiowe, jakie chcesz pełnić, napiszesz własną misję życiową i zastanowisz się nad głębszym sensowaniem swojego istnienia. Odkryjesz swoje „DLACZEGO?”, co pomoże Ci znaleźć wewnętrzną motywację do działania i wytrwać w podjętych decyzjach.

Nauczysz się doceniać siebie, co wzmocni Twoją pewność siebie i poczucie własnej wartości. Będziemy pracować nad przezwyciężaniem przekonań, które blokują Cię przed osiągnięciem pełni możliwości. Poprzez Plan Rozwoju Osobistego podniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom.

Wsparcie na Każdym Kroku

Będę obok Ciebie na każdym etapie tej drogi, wspierając Cię w procesie rzeczywistej zmiany. Podobnie jak sportowiec czy muzyk mają swoich trenerów, tak i Ty możesz mieć konsultanta, który będzie wspierał Cię na każdym kroku Twojej podróży.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży ku odkrywaniu siebie i realizacji Twoich marzeń. Razem stworzymy plan, który pozwoli Ci osiągnąć sukces i szczęście, zachowując równowagę między pracą a życiem osobistym.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

 

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Praca z Joanną jest naprawdę niezwykła – uważam, że jest fenomenalnym fachowcem.

Uważnie słucha, zadaje kluczowe pytania, pobudza, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Od momentu kiedy podjęłam z nią współpracę, moje życie zaczęło się bardzo zmieniać. Zaczęłam pracę nad sobą w obszarach, nad którymi nigdy wcześniej się nie zastanawiałam, albo po prostu nie chciałam ich widzieć, bo tak mi chyba było wygodniej…

Joanna wiele rzeczy mi uświadomiła. Pytania, które zadawała, nie zawsze były łatwe i przyjemne – ale pozwoliły mi spojrzeć „prawdzie w oczy”.

Indywidualnie i w pełni spersonalizowanie pokierowała mnie na szkolenia i warsztaty rozwojowe, które były dla mnie niezbędne i kluczowe dla mojego rozwoju.

Dzięki procesowi, który wspólnie z nią, w dalszym ciągu, przechodzę, naprawdę bardzo się rozwijam.

Początki nie były łatwe… co więcej… nawet nie były przyjemne… ale gdybym nie wyszła ze swojego „pudełeczka” nie sądzę, żebym aż tak zaczęła się rozwijać.

Rozwój osobisty to najlepsze co mnie w życiu spotkało, a gdyby nie Joanna nie zaczęłabym tego procesu.

Poza sferą zawodową, poprawiło i uporządkowało się również moje życie osobiste.

Rozwijam się zawodowo, dbam o siebie, pielęgnuję moje ognisko domowe… jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą.

Polecam Joannę jako doradcę rozwoju osobistego- jest prawdziwą petardą w tym co robi i jak pomaga ludziom.

Karolina Chruściel

Dzień, w którym zadzwoniła do mnie Asia, był dla mnie przełomowy. Rozpoczął proces zmian, które mają realny wpływ na jakość mojego życia. Dzieje się magia! Ale jej twórcą jestem ja. Bo mam już świadomość ponoszenia całkowitej odpowiedzialności za moje życie.

Jestem pewna, że to dzięki Asi. Jej ciepło, otwartość na drugiego człowieka i empatia sprawiły, że jej zaufałam. I to była świetna decyzja!

Paulina Łabuzek- Więcek

Mieć spełnione życie to nie tylko mieć dobrą pracę. Niestety mimo młodego wieku bardzo szybko się o tym przekonałem. O ile praca sprawiała mi frajdę o tyle po powrocie do domu mój czas przemijał, nawet nie zauważałem kiedy. Kiedy za coś się zabierałem rzucałem to w kąt po paru dniach co napawało mnie niepokojem. Ukojenia szukałem w mediach społecznościowych lecz potęgowało to we mnie poczucie bezsilności lecz nie potrafiłem tego przerwać. Nie potrafiłem znaleźć swojego miejsca. Do czasu…

Do czasu kiedy spotkałem Joannę.

Mówi się, że dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Joanna genialnie je wykorzystała. Jest energiczna i empatyczna co bardzo szybko sprawiło, że nie miałem wątpliwości, że chcę zmian w moim życiu. Zaczęła być moim przewodnikiem po tym wyboistym życiu. Pokazała mi drogę, że można żyć inaczej i jak to osiągnąć. Zawsze chętnie wysłuchała z czym się borykam i miała gotowe rady, który wystarczyło wprowadzić do swojego życia. Dzisiaj czuję, że to spotkanie było punktem zwrotnym w moim życiu. Joanno. Mogę tylko powiedzieć DZIĘKUJĘ.

Cezary Fąfara

Asia, spotkanie z tobą zdecydowanie mogę opisać zdaniem „Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz” 🙂 Jesteś osobą, która wspiera i zdecydowanie dąży do celu, co pomogło mi w podjęciu decyzji o rozpoczęciu PRO i pomagało, kiedy po ćwiczeniach z kursów miałam mętlik w głowie co dalej. Rozmowy z tobą pomagały mi wyklarować tę najważniejszą myśl z ich gąszczu.

Moja przygoda zaczęła się od niezobowiązującej rozmowy z Tobą, dalej były pytania z poszczególnych obszarów heksagonu. Pomyślałam sobie, jak bardzo taki teścik, kilka pytań może uzewnętrznić moje problemy, zmagania i przekonania, które chowam głęboko przed światem za fasadą uśmiechu i słów „Jest dobrze, dziękuję.”. Okazuje się, że zarówno test, jak i Twoja umiejętność aktywnego słuchania i zadawania trafnych pytań obnażyła to, od czego tak bardzo uciekałam – mnie. Pokazałaś mi obszary, w których radzę sobie świetnie, ale też te, nad którymi warto popracować. Dostałam Plan Rozwoju Osobistego skupiający się przede wszystkim na obszarach, które wzmacniając, pozwolą mi utrzymać równowagę w życiu.

Jak sama nazwa wskazuje „Plan Rozwoju Osobistego” jest szyty na miarę. Tak jak nie każde ubranie do nas pasuje krojem lub rozmiarem, tak nie każdy kurs jest nam potrzebny. Dzięki PRO skupiłam się na obszarach, które potrzebowałam wzmocnić, a nawet zbudować od nowa. Dodatkowo ustaliłaś odpowiednią kolejność wybranych dla mnie kursów tak, żebym nie zaczynała od … złej strony 🙂

Uczestniczyłam zarówno w kursach online, jak i stacjonarnych. Dużo wiedzy, dużo ćwiczeń, dużo doświadczeń innych uczestników, ale największa praca zaczynała się po każdym kursie kiedy wprowadzałam ćwiczenia w życie i okazywało się, że nie wychodzi od razu jak na szkoleniu, że ćwiczenia wymagają cierpliwości i wytrwałości. A potem przychodzą efekty i ten moment kiedy czujesz, że zaczyna się układać, że puzzle zaczynają się łączyć, że wszystko ma sens, tylko potrzeba czasu.

Mija rok odkąd rozpoczęłam PRO i kwartał odkąd ukończyłam. Czuję się jakbym znalazła kompas w życiu. Wcześniej myśląc o przyszłości widziałam pustkę, biel. Teraz przyszłość ma kolory takie, jakie jej nadaję. Mam cele, mam marzenia, mam plany. Jestem bardziej wytrwała. Wiem nad czym mam pracować, np. że odpoczynek też jest ważny i nie jest stratą czasu :). Jestem uważna na poszczególne obszary heksagonu tak, żeby każdego dnia zrobić chociaż jedną małą rzecz w każdym z nich, bo widzę że to ma sens i przynosi efekty.

Zmiany w życiu nie są ani łatwe ani nie przychodzą szybko. To prawda, że na krótką metę wprowadzanie zmian wydaje się być zbędne, bo przecież w sumie jest ok, w sumie to nie ma na co narzekać, w sumie…Za parę lat możesz pomyśleć „trzeba było wtedy zmieniać, bo teraz jest już za późno, już nie te lata, już nie ta energia”. Kiedy nachodzą mnie takie myśli, przychodzi też cytat Earl Nightingale’a, który usłyszałam na szkoleniu „Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, porady, rozmowy!

Kasia Jagiełło 

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha