Joanna
Zjawin-Kenc

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Nazywam się Joanna Zjawin-Kenc, dzięki mnie zrozumiesz, że niemożliwe to tylko termin w słowniku.

Jestem doradcą rozwoju osobistego i… uwielbiam swoją pracę.
Uczę, jak w świadomy sposób kreować swoją rzeczywistość.

„Jeśli potrafisz w coś uwierzyć, to też potrafisz tego dokonać”.

W przeciągu ostatniego roku zrealizowałam swoje trzy cele typu C, czyli niemożliwe: osiągnęłam wymarzony dochód, zaczęłam wymarzoną pracę i pracuję z ludźmi, których znałam tylko z TV lub internetu.

W swojej profesji łączę dwie największe pasje: rozwój osobisty i pomoc innym, co pozwala zarówno mnie, jak i moim podopiecznym osiągać spektakularne efekty. Od zawsze wierzyłam, że można żyć pełnią życia, zarabiać satysfakcjonujące pieniądze, spełniać marzenia, realizować cele, stawiać na produktywność i konkretne, mierzalne efekty.

W swojej pracy wykorzystuję naturalne zdolności do wyszukiwania rozwiązań, pomysłowość oraz empatię. Mam OGROMNĄ WIARĘ w drugiego człowieka. Z doświadczenia wiem, że odpowiednie wsparcie i narzędzia pozwalają wprowadzić potrzebne zmiany w życie, czy to będzie wzrost zarobków, uporządkowanie biznesu czy posiadanej wiedzy, polepszenie relacji, pokochanie siebie na nowo, czy też ugruntowanie swojej pewności siebie.

A może masz zupełnie inne wyzwania? Znajdziemy na nie odpowiednie rozwiązania.

Skąd ta wiara i pewność, że to TY jesteś w stanie zadecydować, jakie chcesz mieć życie i zacząć je prowadzić?

Z moich doświadczeń. Osoba, którą teraz jestem, nie pojawiła się z przypadku, to efekt wielu lat pracy nad sobą, rozwoju duchowego i biznesowego, odnoszenia spektakularnych sukcesów biznesowych, a także pouczających porażek. Jeżeli ja to zrobiłam, to TY też możesz!

Prywatnie jestem mamą dwojki dzieci: 9-letniej Tamary i 13-letniego Borysa. Uwielbiam sport i podróże. Mam ogromne pokłady energii, którymi chętnie się dzielę z ludźmi.

Cenię zdrowy tryb życia, sport i odpowiednie żywienie. Moimi głównymi wartościami życiowymi są: niezależność (finansowa, czasowa, osobista), rodzina, nieustający rozwój i pomoc innym.

Pamiętaj, że sam idziesz szybciej, a z kimś dojdziesz dalej!

Nie czekaj, zrób ze swojego życia arcydzieło!

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci spojrzeć na siebie i swój biznes, czy pracę z innej perspektywy. Z Planem Rozwoju Osobistego, z większą świadomością zaczniesz świadomie projektować życie i realizować cele. A jeśli nie wiesz, jakie kolejne życiowe kroki podjąć, to plan będzie dla Ciebie wskazówką i przewodnikiem.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci określić, czy droga, którą podążasz, pozwoli cieszyć się szczęśliwym życiem. Jeżeli nie, to na nowo wytyczysz swoje wartości, misję życiową, a także cele we wszystkich sześciu obszarach Heksagonu Szczęścia.

Dowiesz się, jak zarządzać sześcioma najważniejszymi obszarami życia, tak by pojawiła się harmonia i poczucie spełnienia. Znajdziesz też swoje DLACZEGO, które stanie się wewnętrzną motywacją, dzięki czemu krok za krokiem będziesz dążyć do celów.

Aby Twoja droga przebiegała sprawnie, to skonfrontuję, czy umiejętności i kompetencje, które dzisiaj posiadasz, są wystarczające. Jeśli nie, to dostaniesz ode mnie gotowe narzędzia i wsparcie we wprowadzaniu pozytywnych zmian w Twoje życie.

Skorzystaj z indywidualnego, skrojonego na miarę, Planu Rozwoju Osobistego, dzięki któremu uzupełnisz swoje braki, uporządkujesz wiedzę. Wszystko to będzie przebiegać w pozytywnej, pełnej wsparcia atmosferze.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Joanna Zjawin-Kenc to wspaniała i wartosciowa kobieta. Prezentuje pełen profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie w to, co robi. Słucha uważnie… Ma niezwykle trafne spostrzeżenia, wykazuje ogromne zrozumienie i empatię. Z życzliwością podchodzi do problemów ludzi. Potrafi zadawać wiele trafnych pytań ,dzięki którym można spojrzeć na własne życie z nowej perspektywy. I to jest piękne.❤️

Cieszę się ogromnie, że mogłam Cię poznać. Jesteś wielkim wsparciem i inspiracją. Serdecznie polecam!!!🤗❤️🌷🍀

Katarzyna Karczewska

Joanna to wyjątkowa osoba, która posiada niezwykłą zdolność prowadzenia innych w rozwoju osobistym. Jej empatia, pomoc i profesjonalizm sprawiają, że każdy jej klient czuje się w pełni wysłuchany i zrozumiany. Joanna jest ekspertem w swojej dziedzinie i potrafi skutecznie pomóc swoim klientom w ich pomiarach oraz wynikach związanych z samorozwojem. Jest bardzo pomocna i cierpliwa, co czyni ją wyjątkowym partnerem w procesie rozwoju osobistego, a jej rady są zawsze przemyślane i trafne. Jestem pełen uznania dla jej pracy i gorąco polecam jako doradcę rozwoju osobistego.

Piotr Sowiński

Joanno, jestem bardzo wdzięczny za Twoją pomoc w moim rozwoju osobistym. W ciągu naszych spotkań zawsze czuję się słuchany i zrozumiany, a Twoja życzliwość i cierpliwość, i przede wszystkim uważność, pozwoliły mi otworzyć się i poruszać trudne tematy.

Twoja wiedza i doświadczenie w dziedzinie rozwoju osobistego były nieocenione, a Twoje rady i ćwiczenia pomogły mi zrozumieć siebie i moje cele lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki Tobie uwierzyłem w siebie i swoje możliwości, co pozwala mi osiągać sukcesy i realizować swoje marzenia.

Jesteś wspaniałym doradcą i czuję się szczęśliwy, że mam okazję współpracować właśnie z Tobą. Chcę Ci podziękować za wszystko, co zrobiłaś dla mnie, i życzę Ci wszystkiego najlepszego w przyszłości. Jestem pewny, że będziesz nadal pomagać ludziom rozwijać się i osiągać swoje cele, tak jak to zrobiłaś dla mnie. Marzenia są po nic, są tylko po to, aby je spełniać!!! Śnieżka 2023 🙂

Marek Tulin

Doradztwo przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Joanna jest osobą otwartą na dyskusję, bardzo komunikatywną, kompetentną, z ogromnym doświadczeniem. Jestem usatysfakcjonowana jakością i podejściem do klienta. BRAWO!

Bardzo polecam Asię jako doradcę rozwoju osobistego. 😊

Paulina Sowińska

Mam na imię Przemek, niebawem skończę 44 lata, czyli zgodnie z zasadą planowania długowieczności prezentowaną przez Fryderyka Karzełka, akurat jestem na półmetku swojej przygody życia – podwójnej nieskończoności – rzecz jasna, teraz już z górki, i będzie to najwspanialszy czas… 😊

Osoba, o której chciałbym tu napisać, przekonuje mnie podczas każdej rozmowy, że nic nie dzieje się przypadkiem, więc tak właśnie było mi pisane, mianowicie w 2022 roku w konsekwencji poszukiwania swojego dlaczego, zacząłem imać się różnych aktywności, celem wzmocnienia kompetencji i ugruntowania dotychczasowej wiedzy. Kuszącym wydawał się być rynek nieruchomości i prawie już podjąłem decyzję co do otwarcia filii franczyzowej międzynarodowych biur nieruchomości, kiedy wyhamowałem i odpowiedziałem sobie, że mimo że jest to bardzo interesujące, nie posiadam ani wiedzy, ani planu, aby to mogło się udać, czyli cytując założyciela grupy HEKSAGON – mam zaplanowaną porażkę. Odwiesiłem pomysł na liście celów – które być może, z perspektywy czasu nie będą już takie ważne i może znikną w otchłani innych projektów. Poprzez mojego byłego Szefa-mentora zostałem wzmacniany tą tematyką oraz pokierowany ku Wojtkowi Orzechowskiemu, do którego programu szkoleniowego z rynku i inwestowania w nieruchomości dołączyłem, aby wylać swoje fundamenty, na których w przyszłości zbuduję stabilną konstrukcję biznesową. Jako welcome-pack otrzymałem wówczas książkę Wojciecha, którą połknąłem w jeden wieczór, a pomiędzy ostatnimi kartkami znalazłem bilecik zachęcający do odbycia bezpłatnej konsultacji z Doradcą Rozwoju Osobistego, który być może doprecyzuje moje oczekiwania, podpowie w kierunku działania, da feedback, którego ostatnimi czasy brakuje nawet na etapie procesów rekrutacyjnych, a co dopiero w projekcie – życie…

I tu pojawia się Ona – Joanna Zjawin-Kenc. W najmniej spodziewanym momencie i okolicznościach odebrałem telefon. Zjechałem na boczną drogę, aby poświęcić czas na podświadomie wyczekiwaną rozmowę, co w innej sytuacji mogłoby spowodować nieproszone postaci pod kołami lub co najmniej urwanie koła w jednej z popularnych łódzkich wyrw w jezdni.

Zostałem zachęcony do odbycia bardziej szczegółowej konsultacji, która miała na celu przeanalizowanie stanu mojego indywidualnego heksagonu, czemu poddałem się bez reszty, jak nigdy i z pełną satysfakcją, że pierwszy raz trafiłem na osobę po drugiej stronie ekranu, która jest na drugim końcu internetu, nie zna mnie, nie ocenia, słucha, nie przerywa i obserwuje wewnętrzną walkę skrytego introwertyka.

Dużo pracy przede mną, ale z takim Wsparciem, które chce mi pomóc dźwignąć moje sfery życia na wyższy level, wszystko wydaje się takie proste.

Dużo już się zmieniło, na co poza Planem Rozwoju Osobistego przygotowanym przez Asię ma sam fakt zbudowanej relacji i kumpelskiego podejścia, które skutkuje tym, że często radzimy się siebie w różnych sprawach związanych z obszarami rozwoju, jak i możliwości pomagania innym w projektach, w które się zaangażowałem w ostatnim czasie. Ona patrzy daleko dalej niż ja potrafię sięgnąć duszą.

Gdybym był Fryderykiem, mógłbym sobie pogratulować, że stworzyłem takiego „potwora”.

Bardzo mocno polecam współpracą z Joanną.

Przemek

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha