Kamila Kaliszuk

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jako Doradca Rozwoju Osobistego wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie coacha i trenera windykacji. Od prawie 15 lat, wraz z zespołem, pomagam osobom zadłużonym odmienić ich życie, poprzez wyjście z kłopotów finansowych.

Dzięki temu nauczyłam się aktywnego słuchania, empatii i zro- zumienia drugiego człowieka.

Połączenie rozwoju osobistego z pomaganiem ludziom jest doskonałym rozwiązaniem, aby realizować siebie, a tym samy towarzyszyć innym w drodze do osiągnięcia ich celów i marzeń.

Balans w życiu od zawsze był dla mnie dużą wartością. Ta umiejętność zachowania równowagi między sześcioma obszarami: pracą, relacjami, czasem dla siebie, finansami, zdrowiem i permanentnym rozwojem osobistym jest niewątpliwie moją definicją szczęścia.

Kocham życie i ludzi, moim mottem życiowym jest „carpe diem”. Jestem uczestnikiem różnych akcji i projektów społecznych dotyczących mojej małej ojczyzny. Lubię pracować z dziećmi i młodzieżą, zwłaszcza w ich drodze do odkrywania siebie, swoich mocnych stron i talentów.

Kocham życie i ludzi – moim mottem życiowym jest „carpe diem”!

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 5-letniego Natana i 12-letniej Blanki, których poprzez własny przykład i działanie, inspiruję do prowadzenia aktywnego i optymistycznego życia. Uwielbiam podróże i aktywność fizyczną, uprawiam nordic walking.

Wiem, że życie nie zawsze obfituje w sukcesy i dostatki, ale wierzę i doświadczam, że poprzez rozwój osobisty, pracę nad sobą i rozbudzoną ciekawość jestem w stanie przygotować się na różne okoliczności i nieprzewidziane sploty wydarzeń.

W czym mogę Ci pomóc?

Tak jak w każdym projekcie, wszystko powstaje w 3 krokach: decyzja, plan, działanie. Jeżeli Ty podejmiesz decyzję o naszej wspólnej podróży, ja zajmę się obszarem planowania na podstawie analizy Twojej obecnej sytuacji.

Na początku naszej wspólnej drogi przyjrzymy się 6 obszarom Twojego życia, tak aby zdefiniować Twoje zasoby i mocne strony oraz określić wyzwania, z którymi się mierzysz.

Na dalszym etapie analizie poddamy Twoje potencjały i talenty oraz skupimy się na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Na podstawie powyższego przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, który pomoże Ci uporządkować Twój rozwój, pomoże wyznaczyć cele na przyszłość i krok po kroku wskaże, jak dążyć do ich realizacji.

Podczas całego procesu będę Ci towarzyszyć, wspierać i motywować do zmiany nawyków.

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jestem Architektem Wnętrz – twórczo realizuję się w swojej Pracowni Projektowej DG Projekty. Prowadzę również firmę zajmująca się kwaterunkiem długoterminowym, głównie dla firm. Prywatnie jestem mamą dwóch przeuroczych dziewczynek.

By rozwijać swoją pasję i uczynić z niej również źródło dochodu, musiałam przejść niełatwą drogę. 10 lat w korporacji odbiło się dość mocno na moim życiu rodzinnym, osobistym, a ostatecznie na zdrowiu i zakończyło depresją. Bywa. Kiedy człowiek osiągnie emocjonalne dno, ma 2 wyjścia: zagrzebać się w mule i płakać nad swoim nędznym losem lub odbić od niego jak najmocniej i poszybować w górę ku słońcu. Wybrałam opcję nr 2.

Wiedziałam, czego nie chcę. W poszukiwaniu kompasu trafiłam na Klub 5:55 i odezwała się do mnie Kamila Kaliszuk, która zaproponowała mi Plan Rozwoju Osobistego, skrojony na moje aktualne potrzeby – wyznaczający odpowiednie dla mnie szkolenia. To był strzał w dziesiątkę!

Szkolenia, które pomogły mi złapać odpowiedni kierunek, odblokować potencjał, pokochać siebie i cieszyć się życiem. Kamila opiekowała się mną w trakcie szkoleń, przypominała i motywowała w chwilach zwątpienia. Za co, Kamilo, jestem Ci bardzo wdzięczna.

Rozwój osobisty to niekończąca się droga, dlatego coś czuję, że nasza współpraca będzie długa i owocna.

Dobrosława Gazicka

Rozwojem osobistym interesuję się już od pewnego czasu, ale czułam, że wciąż mnie coś powstrzymuje, tylko nie potrafiłam zdiagnozować, co to jest. W styczniu trafiłam na „Noworoczny trening samodyscypliny” prowadzony przez Fryderyka Karzełka. Tam dowiedziałam się o doradcach rozwoju osobistego. Stwierdziłam, że jak nie teraz, to już chyba nigdy.

Zrobiłam zgłoszenie i odezwała się do mnie Kamila, bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Od pierwszej chwili poczułam, że jest bratnią duszą, która z empatią i wielką cierpliwością potrafi słuchać. Jej ciepły i stonowany głos wzbudził moje zaufanie, przez co potrafiłam szczerze rozmawiać. Po naszym spotkaniu przygotowała diagnozę, która opisywała dokładnie mnie, nie mniej jednak była dla mnie zaskakująca. Plan rozwoju, który otrzymałam od Kamili, jest przygotowany i dostosowany do moich potrzeb.

Dzięki wsparciu, jakie otrzymuję od Kamili i jej niesamowitej uważności na drugiego człowieka, systematycznie pracuję nad sobą i idę coraz odważniej do przodu. Jeszcze dużo przede mną i wiem, że ta droga nie zawsze będzie łatwa, ale mam swojego Doradcę – Kamilę i dam radę. Dziękuję, że jesteś.

Agnieszka Siekierska

Los darował mi przez otwarcie linka i zostawienie kontaktu do siebie możliwość poznania absolutnie wyjątkowej dziewczyny. Kamila Kaliszuk jest ze mną od pierwszego momentu, kiedy podjęłam decyzję, aby się rozwijać. A Akademia Heksagon Group stała się moją pierwszą uczelnią w Polsce.

Kamila przygotowała diagnozę i mój plan rozwoju osobistego, a jak go mi czytała, to leciały mi łzy, ponieważ zupełnie nowy człowiek w moim życiu napisał tak dużo o mnie, o moich mocnych stronach i obszarach do rozwoju. Kamila dała mi poczucie, że wierzy we mnie, w mój potencjał i od tego momentu cały czas jest ze mną. Wiem, że wiara Kamili we mnie pomoże mi poradzić sobie z lękiem przed wypowiedzią, przed wystąpieniem na scenie, strachem, że jeszcze tyle się mam nauczyć. Z Kamilą wiem, że dam sobie radę. Daje mi poczucie, że jestem jej partnerem do współpracy.

Wsparcie i poczucie wiary, życzliwość i profesjonalizm, jakim mnie obdarowuje mój doradca rozwoju osobistego, daje mi poczucie wdzięczności, zaufania i radości z powodu nauki nowych rzeczy. Otaczam się nowymi osobami z kursów, mamy grupę na FB, rozmawiamy otwarcie i się lubimy, mamy wspólne marzenia.
Kamila jest słoneczną dziewczyną: empatyczną, inteligentną, mądrą, a jednocześnie postępuje metodą lasera, jest dla mnie przykładem ukierunkowanym na świadome życie: razem skupiamy się na tym, co jest ważne, planujemy i realizujemy -> skoncentrowana moc skupienia i działania.

Każdy, mówię z ręką na sercu, naprawdę, człowiek w moim otoczeniu zauważył zmianę we mnie. A mój mentor w pracy powiedział kilka tygodni temu, że od jakiegoś czasu jestem zupełnie innym człowiekiem. Jestem pozytywna, inspirująca, działam ?

Oksana Lipińska

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha