Karolina Wieczorek

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Przez całe swoje życie szłam szlakiem wytyczonym przez innych. Wydawało mi się, że decyzje, które podejmuję, są moje, lecz tak naprawdę nic nie zrobiłam po swojemu. Szkoła, studia, praca, mąż, dzieci… wszyscy podążali tą samą drogą i jeśli ktoś z niej zboczył, to przypinano mu określoną „łatkę” – nie chciałam tego.

Nie zdawałam sobie sprawy, że to tylko utarte schematy, opinie innych ludzi i przekonania, o tym, jak powinno wyglądać moje życie. Spędzałam czas z dziećmi, zajmowałam się domem i zniknęłam w tym wszystkim jako ja.

W pewnym momencie poczułam, że chcę zrobić coś dla siebie, ale nie wiedziałam, od czego powinnam zacząć. Wtedy na mojej drodze pojawił się doradca rozwoju osobistego i wskazał odpowiednią ścieżkę.

Od tego czasu  rozpoczęła się moja przygoda z rozwojem. Wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że aż tak będzie to dla mnie ważne. A już w ogóle nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo będę chciała wspierać w tym innych.

Po pewnym czasie zostałam doradcą rozwoju osobistego. To praca, która daje mi niesamowitą satysfakcję, ponieważ nie tylko wspieram w rozwoju swoich podopiecznych, ale sama cały czas się uczę i nabywam nowe kompetencje. Z dnia na dzień staję się coraz lepszą wersją siebie.

Od zawsze lubiłam obserwować ludzi, ich zachowania, sposób bycia. W pracy doradcy nie tylko obserwuję, ale mam wpływ na to, jaką ścieżkę obierają inni. Dzielę się swoim doświadczeniem, wspieram i podpowiadam. Pracuję z sercem, zaangażowaniem i uważnością na drugiego człowieka, ponieważ każdy potrzebuje uwagi i wysłuchania.

Rozwój osobisty stał się moją pasją. Nabyłam większej pewności siebie, odwagi w wyrażaniu swoich uczuć i emocji, a przede wszystkim odkryłam swoje talenty i potencjały, o których kiedyś nie miałam pojęcia.

Dzięki tej pracy odnalazłam swoją misję – pokazuję ludziom, że są wyjątkowi i mają ogromny potencjał, który tylko czeka, żeby go odkryć.

Twój los zależy od Ciebie. Możesz osiągnąć wszystko, jeśli będziesz wierzyć, że Ci się uda!

Najczęstszą przyczyną, dla której nie inwestujemy w siebie jest strach. Strach przed oceną innych, przed odrzuceniem.

Tkwimy w utartych schematach latami i boimy się zrobić ten pierwszy krok w inną stronę – w stronę swoich marzeń. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji – zapraszam.

Opowiesz mi o tym – ja uważnie wysłucham, a potem rozłożymy na części pierwsze Twoje przekonania, lęki i obawy. Razem zmierzymy się z Twoimi wyzwaniami, które bardzo często wydają się zbyt skomplikowane, aby sobie samemu z nimi poradzić.

W czym mogę Ci pomóc?

Rozpoczniemy wspólną podróż, podczas której zatrzymasz się oraz skupisz tylko i wyłącznie na sobie. Zajrzysz w głąb siebie – odkryjesz SIEBIE na nowo. Wtedy podejmiesz decyzję, czy jesteś gotowy do rozpoczęcia niezwykłej przygody, jaką jest rozwój osobisty. Przygody, która będzie trwała już całe życie. Ja będę obok i pomogę Ci wykonać ten pierwszy, najważniejszy krok.

Poprzez Plan Rozwoju Osobistego określisz swoje wartości, talenty, potencjały. Zdecydujesz, jakie role życiowe chcesz pełnić. Napiszesz swoją misję życiową i zastanowisz się nad sensem istnienia.

Odkryjesz swoje DLACZEGO, dzięki któremu będziesz czuł wewnętrzną motywację do działania i dużo prościej będzie Ci wytrwać w podjętej decyzji i działaniu. Wiedząc, CO chcesz osiągnąć i DLACZEGO to jest dla Ciebie tak ważne, określenie JAK to zrobić, jest dużo prostsze.

Pomogę Ci również określić, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągać wytyczone cele. Otrzymasz ode mnie gotowy plan działania, niezbędne narzędzia i moje wparcie – ponieważ kolejną bardzo ważną rzeczą w Twoim procesie rozwoju będzie konsekwencja.

Każdy świetny muzyk czy sportowiec ma swojego trenera, nauczyciela, który go wspiera i nie pozwala zejść z raz obranej drogi. Jako Twój doradca, będę czuwać nad tym, żebyś powoli, krok za krokiem zmierzał do celu i w końcu sięgnął po swoje marzenia.

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i wielką satysfakcję ze współpracy z doradcą osobistym Karoliną Wieczorek.

Dzięki Karolinie zmieniło się moje nastawienie do samej siebie, ludzi mnie otaczających i świata. Codziennie uczę się jak być lepszą wersją siebie i że to ja jestem najważniejsza.

Zupełnie inaczej teraz patrzę na świat i otaczających mnie ludzi. Jestem szczęśliwa, że Karolina stanęła na mojej drodze i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny!!! Chociaż to początek mojej drogi i mojej zmiany, to już widzę dużą różnicę! 🙂

Basia

Network marketing

Polecam wszystkim współpracę z Karoliną. Przed pierwszym spotkaniem towarzyszył mi strach, ale zaraz po rozpoczęciu rozmowy, to uczucie zniknęło. Nawet podczas spotkania online bije od niej energia, radość i sympatia. Jest osobą, która potrafi słuchać i pomaga spojrzeć na sytuację z zupełnie innej perspektywy.

Czekam na więcej.

Dominika

Własny biznes

Dzięki Tobie poznałem szkolenie „Zrób z życia Arcydzieło”, a to okazało się być kluczem do zrobienia pierwszego kroku w stronę zrozumienia samego siebie.

To drogowskaz, który zaprowadził mnie w najgłębsze otchłanie własnego serca i głowy. Przebudzenie to początek. A każdy dzień po tym szkoleniu jest początkiem odkrywania tajemnicy o sobie samym, o wiedzy przed którą często sami się bronimy.

Jeżeli bardzo się chce, zmiana perspektywy na świat, bliskich, pracę, codzienność jest w zasięgu ręki. Już nie budzę się z myślą: „kolejny dzień do odhaczenia”, a z myślą: „zrobię dziś coś wspaniałego”, „będę dziś najlepszą wersją samego siebie”.

Mnóstwo pracy przede mną, ale jestem pewien, że teraz jestem w stanie przejść przez życie z uśmiechem na twarzy i zarażać nim wszystkich dookoła.

Michał

Logistyk

Swoją przygodę z rozwojem osobistym zaczęłam dość subtelnie i trochę przypadkiem. Wpadł mi link do spotkań Klubu 555. Z ciekawości pojawiłam się na jednym spotkaniu, potem następnym.

Po jakimś czasie odezwała się do mnie Pani Karolina. Minęło trochę czasu od naszej rozmowy i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że bardzo się cieszę, że zgodziłam się na nią i że trafiłam właśnie na Panią Karolinę Wieczorek. Jest to osoba, od której bije pozytywna energia i miałam poczucie, że jest to ktoś godny zaufania.

Pomimo że jestem osobą, która ma spory problem z nawiązywaniem kontaktów, to już na pierwszym spotkaniu czułam się swobodnie i dość mocno się rozgadałam. Rozpoczęłam proces zmian, w którym jestem wspierana i nie czuję żadnego nacisku na to, że powinnam zrobić coś w tym czy w innym terminie, bo to już czas.

Czuję, że ta droga jest dla mnie i to ja decyduję ile czasu potrzebuję na przeprocesowanie danego zagadnienia, a Pani Karolina to osoba, która, trochę jak anioł stróż, towarzyszy w poszukiwaniu i pokochaniu samego siebie.

Pomimo że jestem na początku tej drogi już widzę pozytywne zmiany w swoim życiu i z ciekawością dziecka nie mogę się doczekać co będzie dalej

Marta

Pracownik biurowy

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha