Katarzyna Skorupska

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Praca doradcy rozwoju osobistego to połączenie mojej pasji, doświadczenia i zaangażowania w rozwój osobisty. Rozwój dał mi niesamowitą zmianę w życiu i teraz chcę dzielić się tym doświadczeniem z innymi.

Jako doradca rozwoju pomagam w zmianie postrzegania samego siebie, w dążeniu do realizacji celów i spełniania marzeń. Jednym z moim talentów jest indywidualizacja, co oznacza, że w każdym człowieku widzę jego wyjątkowy potencjał i moc.

Pomagam w tym, aby je w sobie odkryć i z pełną odwagą i determinacją zacząć wykorzystywać je w życiu codziennym. Potrafię uważnie słuchać i mam wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną. Uwielbiam rozmawiać z drugim człowiekiem.

Moimi wartościami są: harmonia, szczęście, zdrowie, wolność i sukces. Wierzę, że da się zbudować życie marzeń bez utraty balansu i spokoju.

Uważam, że samoświadomość to klucz do sukcesu w każdym obszarze życia.

Mam doświadczenie w byciu przedsiębiorcą (prowadziłam 3 firmy), etatowcem, a także liderem MLM (2 lata). Jestem praktykiem, tego, czego uczę, doświadczyłam na własnej skórze.

Kiedyś myślałam, że moje bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte w różnych branżach, jest moją słabą stroną, teraz wiem, że lepiej moje życie nie mogło się potoczyć. To była droga do zdobywania kompetencji, umiejętności i szerokiego spojrzenia na obszar zawodowy i finansowy.

Dzięki temu jestem w stanie zrozumieć dylematy i wyzwania wielu osób oraz wejść w ich sytuację ze zrozumieniem i empatią, a w efekcie – znaleźć rozwiązania szyte na miarę.

Moimi wartościami są: harmonia, szczęście, zdrowie, wolnośc i sukces.

Rozwój osobisty najbardziej cenię za możliwość przekraczania granic własnego umysłu i możliwości oraz za to, że daje możliwość stuprocentowego bycia sobą, ale w tym najlepszym wariancie.

Prywatnie jestem żoną świetnego męża, mamą dwóch córek i miłośniczką naturalnych kosmetyków.

W czym mogę Ci pomóc?

Podczas konsultacji i planu rozwoju porozmawiamy o Twoich wyzwaniach, planach i marzeniach. Popatrzę na Twoją sytuację z różnych perspektyw, biorąc pod uwagę Twoją pewność siebie, wiarę we własne możliwości, mocne strony i możliwości rozwojowe.

Pomogę Ci wzmocnić siebie, począwszy od fundamentów, na bazie których zbudujemy potrzebne Ci kompetencje i umiejętności.

Wchodząc w proces rozwoju, staniesz się osobą bardziej świadomą i z większą wiarą i pewnością będziesz realizować swoje cele. Będę osobą wspierającą Twój proces rozwoju.

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jeśli po sukces i życie na maksimum swoich możliwości, to tylko z Kasią. Jest niesamowitą Osobą. Niezwykle empatyczna, kompetentna, umiejąca bardzo uważnie słuchać i trafiająca słowami do najgłębszych uczuć.

Doskonale potrafi „czytać” z drugiego człowieka, niczym z otwartej książki. Czuć, że jej pasją jest rozwój osobisty i pomaganie w odkrywaniu potencjału.

Doskonale namierza źródło problemów i podsuwa przemawiające rozwiązania. Pomaga w podniesieniu poczucia własnej wartości, w nabraniu zaufania do siebie i w odzyskiwaniu pewności siebie.

Przygotowany przez Kasię, bardzo konkretny plan rozwoju i dobrane do moich potrzeb szkolenia, dodają mi codziennie ciepłego wiatru w skrzydła. Z nią zmieniam nawyki, poznaję nowe wzorce zachowań, realizuję zaplanowane cele z większą skutecznością.

Mam w niej ogromne wsparcie. Dzięki Kasi i jej prowadzeniu poznaję, które obszary w moim życiu należy wzmocnić działaniem w pierwszej kolejności. Pomaga mi w odkrywaniu mojego potencjału i w realizowaniu zaplanowanych celów.

Kasia skutecznie „przeprogramowuje mnie” w przekuwaniu teorii w faktyczne działania. Prowadzi przez cały proces jak czuły przyjaciel od serca. Czuję ogromną wdzięczność za to, że nasze drogi skrzyżowały się. Polecam ją każdemu! Wsparcie, zaangażowanie i wiedza Kasi są absolutnie bezcenne.

Justyna Muzyczuk

Prawnik

Jestem na fantastycznym etapie mojego życia – rozpoczynam wszystko od nowa. Nagle ta sama sytuacja zyskała inne barwy, bo przecież problemy są dobre. Jakiś GOŚĆ powiedział: „Wyjmij ten kij z dupy i uśmiechnij się”. Posłuchałam.

To taka prosta czynność – unieść kąciki ust w górę. Pomyślałam, że może warto czasami kogoś posłuchać. Potem odebrałam telefon od miłej, kompetentnej osoby. Po kilku spotkaniach zdecydowałam się na plan rozwoju osobistego. Kiedy go otrzymałam, nie wierzyłam własnym oczom.

Katarzyna Skorupska zobaczyła to, co tak skrzętnie ukrywałam przed okiem psychologa przez prawie dwa lata (skutecznie). Obnażyła słabości, które skrywałam przed samą sobą. Wykupiłam pakiet szkoleń zgodny z moim planem rozwoju, zakładam własną działalność. Katarzyna Skorupska ma dar i cieszę się, że mogę z niego skorzystać.

Ogrom wiedzy, kompetencji, kultury osobistej, uważność i szacunek do drugiego człowieka, i to wszystko w pięknej kobiecie. Udowodniłaś swoją osobą, że jest to możliwe. Też to zrobię.

Edyta Klimek

Agent Ubezpieczeniowy

Mam niewątpliwą przyjemność i szczęście współpracować z Katarzyną Skorupską. Jest Ona doradcą z ogromną wiedzą i imponującym doświadczeniem.

Współpraca z Katarzyną pozwoliła mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy i otworzyć w głowie kilka szufladek, z istnienia których nie zdawałem sobie dotąd sprawy. Katarzyna Skorupska kieruje się tak rzadkim dzisiaj profesjonalizmem, a przy tym ogromną empatią, dzięki czemu współpraca z nią jest nie tylko czystą przyjemnością, ale przede wszystkim przynosi niebywałe efekty.
Z całego serca polecam ją każdemu, kto chce popracować nad sobą!!!

Karol Pepłowski

Inżynier - właściciel biura projektowego

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha