Katarzyna Szafarczyk

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem Projektantką Świadomego Życia. Moją misją jest „Inspirowanie do zdrowszego i bardziej świadomego życia”. Pomagam innym przeżyć życie w pełni i bardziej świadomie oraz wyprodukować endorfiny. Sprawiam, że ludzie zaczynają inaczej patrzeć nie tylko na swoje życie, ale również na swoje marzenia.

To, jaka jestem teraz, to efekt 9-letniej podróży w głąb siebie, którą przechodziłam samodzielnie, bez mentora, doradcy, coacha. Być może trwało to dłużej, jednak dzięki tej drodze odkryłam to, w jaki sposób chcę zostawiać ślad w życiu innych.

Zapalnikiem do zmian w moim życiu było macierzyństwo. Rola matki uruchomiła lawinę przemyśleń, pytań, niewiadomych. Sprawiła, że rozpoczęłam poszukiwania, które w niedługim czasie zaowocowały nowymi umiejętnościami, zainteresowaniami i dziś można już powiedzieć – pasjami.

To dzięki procesowi tych zmian zostałam instruktorem jogi śmiechu, pomagając innym odkrywać źródło prawdziwej radości i doświadczać magii śmiechu.

 

Pasjonuje mnie wszystko, co naturalne i dobre dla zdrowia, samopoczucia i urody. Pragnę „zarażać” zdrowymi nawykami jak największe grono ludzi.

Rola Doradcy Rozwoju Osobistego sprawia, że mogę realizować moją misję w pełni. Dopiero teraz inspiruję i pomagam zaprojektować świadome życie w każdym obszarze, nie tylko zdrowia.

Wierzę, że żyjąc w zgodzie z własnymi wartościami, jesteśmy w stanie osiągnąć stan życiowej harmonii i wewnętrznego spokoju, a tym samym sukces, rozumiany jako spełnienie w całym życiu.

Moją misją jest inspirowanie do zdrowszego i bardziej świadomego życia…

Prywatnie jestem mamą Niny i Dominika, od których uczę się, zgodnie ze słowami Paulo Coelho, jak „cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego się pragnie”.

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę zaprojektować Twoje świadome życie. Dobry projekt to już 50% sukcesu. Ze mną skupisz się na pozostałych 50% – jego skutecznej realizacji. Nieważne jest, czym się teraz zajmujesz. Nieważne jest, z jakiego miejsca startujesz.

Ważne jest to, by Twoim działaniom nadać odpowiednie tempo i kierunek zmian. Tak, by po pewnym czasie ścieżka Twojego rozwoju doprowadziła do konkretnych rezultatów, które przybliżą Cię do Twoich celów.

Pomogę Ci uniknąć rozwoju tylko dla samej idei rozwoju. Z takiego działania wynika chaos i ogólne rozproszenie, które zamiast przybliżać do celów – oddala.

Skupimy się wyłącznie na kwestiach dla Ciebie priorytetowych, które są niezbędne do tego, byś mógł żyć życiem, jakiego pragniesz, a nie życiem, jakie Ci się przydarza. Przygotuję dla Ciebie plan działania, który wytyczy drogę do udoskonalenia lub zdobycia niezbędnych kompetencji i umiejętności.

Będę wsparciem, przewodnikiem, a jeśli zajdzie taka potrzeba – motywatorem do działania, przypominając Ci, po co to wszystko robisz.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Katarzyna pojawiła się w moim życiu wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Już w pierwszej rozmowie urzekła mnie swoim podejściem. Z jednej strony pełen profesjonalizm, z drugiej atmosfera pełna zrozumienia i życzliwości. Trafnie zdiagnozowała moje potrzeby i ustaliła plan działania. Dzięki współpracy w kilka miesięcy osiągnęłam rezultaty, o których nieśmiało myślałam w perspektywie 3-5 lat. Katarzyna opiekuje się mną na każdym etapie i wspiera swoim doświadczeniem, niespodziewanie przyśle mi cytat, którego akurat potrzebuję w danym dniu.

Jestem wdzięczna, że trafiłam właśnie na Nią.

Paulina Chodzińska

W kwietniu tego roku korzystałam z pomocy Pani Kasi, co było dla mnie początkiem pozytywnych zmian w moim nastawieniu do zmiany. Kasia, dzięki swojemu zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu i niezwykłej empatii, ciepłej atmosferze doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem. Przedstawiła mi diagnozę mojej osoby bardzo trafnie, czytając ją, miałam wrażenie, że zna mnie od lat. Zdecydowanie stwierdzam, że posiada ona wszelkie predyspozycje i umiejętności, by pomagać ludziom, ukierunkowywać ich, by stawali się lepsi i osiągali zamierzone cele. Ja nie zamierzam się poddać, chcę działać. Jestem wdzięczna za to, że dzięki stworzonemu przez Kasię, specjalnie dla mnie, planowi rozwoju wiem, jaką drogą mam iść. Wybierz Kasię, ona poukłada Twoje myśli i nada im kierunek.

Małgorzata Rottau

Katarzyna jest w dechę! Jestem osobą, która wszystko wie najlepiej (pracuję, żeby to zmienić), więc sam pomysł, aby ktoś mógł mi pomóc w moim samorozwoju, był dla mnie co najmniej odległy. Jak każdy wie, życie lubi płatać nam figle, więc i mnie zaczęło narzucać na barki coraz to nowe wyzwania i obowiązki. Było ich już tak dużo, że całkiem zapomniałem o moich planach, życiowym celu i marzeniach… stałem się jak maszyna, bez duszy i chęci na zmianę. Wtedy los się do mnie uśmiechnął i moja partnerka sprezentowała mi PRO ! Teraz dzieje się magia! Poprawiam się we wszystkich dziedzinach heksagonu, potrafię pogodzić bycie przedsiębiorcą, związek jak i wygospodarować czas na sport, rozwój i relaks. A za doskonały plan rozwoju, regularne wsparcie motywacyjne, fachowy kontakt, bardzo, bardzo dziękuję!

Norbert G.

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha