Krzysztof Dybiec

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jednym z ważnych elementów mojego długoterminowego celu jest pomoc innym w rozwoju. Współpraca pozwala mi realizować ten cel. Lubię wspierać ludzi i dzielić się swoim doświadczeniem. Wiele radości sprawia mi obserwacja, jak bardzo zmieniają się osoby realizujące swój plan rozwoju.

Jestem urodzonym przedsiębiorcą i praktykiem. Całe swoje dorosłe życie realizuję się w biznesie. W związku z tym możesz mieć pewność, że uzyskasz moje wsparcie jako praktyka. Od wielu lat chętnie dzielę się zdobywaną wiedzą i doświadczeniem. Wiele osób korzysta z moich porad. Niewątpliwie każdy przedsiębiorca powinien mieć mentora, moim jest Grzegorz Turniak. Jestem w tym momencie swojego życia, że czuję się na siłach, aby zostać Twoim przewodnikiem na ścieżce rozwoju osobistego.

Od 2008 roku zajmuję się rodzinnym przedsięwzięciem – placem zabaw dla dzieci, a od 2021 roku salonem materacy. Wcześniej prowadziłem, m.in. kino, restaurację, dyskotekę, sklep AGD i sklep odzieżowy. Moje bogate doświadczenie niewątpliwie pozwala pomagać innym w biznesie i nie tylko. Zrealizowałem wiele projektów na styku biznesu i administracji publicznej.

Od czasu, kiedy przewodzę Izbie Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim, jeszcze bardziej angażuję się w projekty społeczne – większość z nich powstała z mojej inicjatywy. Dzięki temu wiele osób może rozwijać swoje pasje. Z pewnością Ty również masz szansę się zainspirować, wystarczy lepiej poznać siebie.

Prawdopodobnie moim głównym talentem jest budowanie wizji i strategii działania – a potem wdrażanie ich w życie, bo widzę procesy oraz potencjał ludzi i firm szerzej, głębiej i bardziej perspektywicznie. Dzięki temu skutecznie rozwijam swoje przedsięwzięcia biznesowe oraz projekty społeczne. Niewątpliwie Ty też możesz z tego skorzystać na swojej ścieżce rozwoju osobistego.

Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu.

Rozwój osobisty towarzyszy mi od czasów „prehistorycznych”, czyli zanim pojawił się internet 😊. To dzięki zdobywanej i wdrażanej wiedzy jestem w tym miejscu, w którym jestem. Współpracuję z Heksagonem – po pierwsze dlatego, że Fryderyk Karzełek rozwijał się w tym samym czasie, co ja i mamy podobne doświadczenia. Po drugie, jedyny na rynku produkt, jakim jest Plan Rozwoju Osobistego łączy się z wysokiej klasy warsztatami prowadzonymi przez wysokiej klasy specjalistów. Mam 56 lat i tak jak Fryderyk, uważam, że nigdy nie jest za późno na rozwój. Nie ma na co czekać. Teraz czas na Ciebie! Zrób pierwszy mały krok, który będzie wielkim krokiem dla Twojego rozwoju. Zapisz się na konsultację ze mną.

W czym mogę Ci pomóc?

Heksagon Szczęścia, to sześć obszarów życia, które warunkują szczęście człowieka. Niedobór w jednym z nich zdecydowanie wpływa na inne. Tylko balans pomiędzy tymi obszarami pomoże Ci spełniać się w tym, czego potrzebujesz i o czym marzysz. Pomogę Ci zaprojektować od podstaw prawidłowy rozwój w każdym z nich.

Najpierw jednak chcę Cię poznać. Wspólnie przyjrzymy się temu, co chcesz osiągnąć w swoim życiu, a jeśli jeszcze tego nie wiesz, pomogę Ci opracować kierunek działania poprzez dopasowany do Ciebie plan rozwoju osobistego.

Niestety, wiele osób nie wyznacza celów i nie wie, dokąd zmierza. Są tacy, którzy zgubili sens swojego życia. Nie wszyscy wiedzą, jaki krok mają zrobić jutro, bo dziś nie określili dokąd chcą dojść.

W Planie Rozwoju Osobistego (PRO) zostaną uwzględnione Twoje wartości, role życiowe, talenty, mocne i słabe strony. Dzięki temu łatwiej wytyczysz lub doprecyzujesz swoją misję. Na podstawie tej cennej wiedzy o sobie nauczysz się opracowywać plan dochodzenia do celu. Zidentyfikujesz działania krótko- i długoterminowe.

Jako doradca często słyszę od swoich klientów: „ Ja przecież wiem, co mam robić, tylko potrzebuję takiego kopa, aby ruszyć z miejsca”. Razem zaplanujemy konkretne kroki, które zapoczątkują Twoją życiową zmianę. Dzięki temu ruszysz do przodu, a kiedy na chwilę się zatrzymasz, możesz liczyć na moje wsparcie. Wiedza o tym, co i dlaczego chcesz osiągnąć, ułatwi Ci określenie planu działania i sposobu jego osiągnięcia. Skoncentrujemy się również na odkrywaniu przeszkód, które stoją na drodze do osiągnięcia Twoich celów.

Zrób pierwszy krok do Twojej pełni szczęścia i umów się ze mną na bezpłatną konsultację.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Krzysztof to wyjątkowo wspierająca osoba. Jest otwarty na innych, życzliwy, a do tego uważny, cierpliwy i niezwykle pomocny. Autentycznie interesuje się drugim człowiekiem i jego historią, co sprawia, że trafnie diagnozuje sytuację, w jakiej aktualnie znajduje się rozmówca. Potrafi zarówno doradzić, jak i pomóc przy podejmowaniu trudnych życiowych decyzji. Posiada wszystkie najważniejsze cechy i umiejętności, które powinien mieć profesjonalny doradca rozwoju osobistego.

Krzysztofa poznałem podczas śniadania biznesowego dla przedsiębiorców i od razu powstała między nami tzw. chemia. Korzystałem z jego doradztwa w różnych dziedzinach życia oraz otrzymałem realne wsparcie biznesowe i koleżeńskie.

Jestem trenerem komunikacji, prowadzę szkolenia i pomagam innym rozwinąć się w tym zakresie. To, co szczególnie zachwyciło mnie w kontakcie z Krzysztofem, to jego wyjątkowa umiejętność zarządzania sobą w czasie. Nigdy wcześniej nie spotkałem tak zorganizowanego i efektywnie działającego człowieka, któremu praca dosłownie ‘pali się w rękach’.

Jeżeli zatem szukasz doradcy, który jest świadomym, odpowiedzialnym i kompetentnym człowiekiem – to Krzysztof będzie Twoim najlepszym wyborem. Przekonasz się, jak bardzo
możesz liczyć na jego pełne zrozumienie i empatię. Twoja droga rozwoju osobistego przy wsparciu Krzysztofa będzie dobrze zaplanowana i doprowadzi Cię do wytyczonego celu.

Nie zastanawiaj się, tylko skontaktuj się z Krzysztofem. Jestem przekonany, że nawiązanie z nim współpracy będzie początkiem dobrych zmian w Twoim życiu.

Serdecznie polecam!

Tomasz

Krzysztof – to mój wulkan rozwoju osobistego. Przewodnik, który pokazuje właściwą drogę. Zadając trafne pytania i pogłębiając je, otwiera nieznane zakątki umysłu. Jest znakomitym słuchaczem.

To otwarta i empatyczna osobą, chociaż czasem potrafi wstrząsnąć odpowiednim słowem. Służy pomocą w chwilach zwątpienia, niemocy i bezradności. Cenię Krzysztofa za wyjątkowość. Jest wspaniałym inspiratorem, który tak potrafi ułożyć w mojej głowie myślenie, abym mogła stać się w świadomą, pewną siebie, radosną i pełną planów na przyszłość kobietą.

Joanna

Z pełną świadomością mogę polecić Krzysztofa jako doradcę rozwoju osobistego. Ma bardzo profesjonalne podejście do drugiego człowieka – analityczne i pełne pasji. Cenię go za elastyczność i umiejętność z lekkością prowadzonej rozmowy, dzięki której zajrzałam w głąb siebie. Odkryłam w sobie to, co najważniejsze, czyli obszary słabsze, które wymagają dalszej pracy nad nimi oraz mocne, wskazane do dalszego rozwoju. Często, chociaż mamy świadomość swoich mocnych i słabych stron, nie potrafimy ich wykorzystywać w swoim życiu. Dlatego szczerze polecam analizę PRO prowadzoną przez Krzysztofa. Podczas wchodzenia w proces rozwoju, warto mieć najlepszego z doradców.

Anna Rymarz

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha