Lucyna Mrowiec

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Jestem doradcą rozwoju osobistego, doradcą zawodowym i przedsiębiorcą, ale przede wszystkim jestem pasjonatką życia, szczęśliwą żoną i mamą czworga wspaniałych dzieci.

Uwielbiam górskie wędrówki, las i aktywnie spędzany czas z rodziną. Doradcą rozwoju osobistego zostałam po to, aby pomagać innym w realizacji ich celów i marzeń, w spełnianiu samych siebie.

Każdego dnia kroczę przez życie w myśl zasady: Twoje życie stanie się lepsze tylko wtedy, kiedy Ty staniesz się lepszy. T. Harv Eker powiedział: „Jeśli jesteś gotów robić tylko to, co jest łatwe, Twoje życie będzie trudne. Ale jeśli jesteś gotów robić to, co jest trudne, życie będzie łatwe”.

Po ukończeniu studiów, przez kilka lat byłam zatrudniona w dużej korporacji. Nie była to jednak praca, która sprawiała mi oczekiwaną satysfakcję. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę z tego, że przestałam się rozwijać i realizować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Wszystko było niby w porządku, miałam dobrą pensję, zgrany, cudowny zespół, wspaniałych klientów, samodzielny pokój z klimatyzacją, ale…właśnie było to „ale” – w tym wszystkim brakowało mnie – mojej energii, spełnienia, poczucia satysfakcji z tego, co robię. 

Nie podobał mi się ten stan, chciałam coś zmienić, ale nie wiedziałam jak, aż do momentu, kiedy skontaktował się ze mną doradca rozwoju osobistego z firmy Heksagon. Zachęcona rozmową, niesamowitą wiedzą i dobrą energią osoby po drugiej stronie słuchawki, z wielką ciekawością i wiarą w powodzenie, skorzystałam z rozwiązań, jakie mi zaproponował.

Z pełną ufnością zaczęłam realizować Plan Rozwoju Osobistego, który był ułożony dla moich potrzeb i wyzwań, nie tylko zawodowych, ale przede wszystkim osobistych. Od tego momentu wszystko zaczęło się zmieniać…

Świat rozwoju osobistego nauczył mnie odwagi, pewności siebie i samoświadomości. Nauczył mnie, jak być silną, zdeterminowaną i konsekwentną w codziennym działaniu.

Nauczył mnie, jak każdego dnia stawać się odrobinę lepszą wersją samej siebie, co pozwala mi być lepszą mamą, lepszą żoną, lepszym człowiekiem. Nauczył mnie marzyć i realizować moje potrzeby i pragnienia w zgodzie ze sobą.

Przede wszystkim jednak, nauczył mnie, z wielkim spokojem i ufnością do siebie samej, patrzeć w przyszłość.

Doradcą rozwoju osobistego zostałam po to, aby pomagać innym w realizacji ich celów i marzeń, w spełnianiu samych siebie.

Dzisiaj sama jestem doradcą rozwoju osobistego w firmie Heksagon. Na co dzień dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dziś to ja układam plany rozwoju, które odpowiadają na indywidualne potrzeby każdej osoby.

Pomagam zdiagnozować mocne strony i deficyty w poszczególnych obszarach życia: pracy, finansach, zdrowiu, czasie dla siebie, relacjach i rozwoju, a następnie dopasowuję odpowiednie narzędzia, które pozwolą uzupełnić te deficyty, wzmocnić potencjały, odkryć talenty i możliwości.

Pomagam określić cele w życiu, przejąć nad nimi kontrolę, uzyskać balans, pozbyć się blokad i niewspierających przekonań, uwolnić potencjał czasowy i wprowadzić więcej spokoju oraz harmonii w codzienność.

W czym mogę Ci pomóc?

Uważam, że każdy z nas ma niesamowity potencjał, z którym się rodzi. Środowisko, wychowanie, negatywne doświadczenia w życiu, sprawiają jednak, że czasem zapominamy, jak z niego korzystać.

Blokady, niewspierające przekonania, powielane nieprawidłowe schematy myślowe nakładają na nas filtry, które powodują, że zaczynamy się wycofywać z życia, ze swojego życia – powierzając je przypadkowym, nieprzemyślanym albo błędnie przemyślanym decyzjom.

Jako doradca rozwoju osobistego, jestem od tego, aby pomóc Ci odnaleźć swój potencjał, odkryć zasoby intelektualne i emocjonalne, które wzmocnione – pomogą Ci realizować swoje cele, marzenia, a w konsekwencji prowadzić spełnione i szczęśliwe życie.

 

Bezpłatna Konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Jestem żoną i mamą trójki dzieci. Rodzina jest dla mnie bardzo ważna, jednak nie mogę się jej całkowicie poświęcić, wiem, że wtedy po prostu nie jestem dobrym przykładem dla dzieci, oraz że poświęcając się całkowicie, brakuje mi sił fizycznych i psychicznych, brakuje mi też wewnętrznego spokoju.

Moja praca, mój rozwój osobisty, spełnianie się w życiu i czas dla siebie są bardzo ważne, właśnie po to, żebym była dobrym przykładem dla dzieci, potrafiła budować relacje w rodzinie oraz bym miała siłę do życia, dla nich. Uważam, że to rodzice kreują przyszły świat, ponieważ kreują swoje dzieci.

Kocham sport i zdrowie, jestem trenerem personalnym, instruktorem, dietetykiem. Pasjonuje mnie psychologia, duchowość, coaching. Z całej siły pragnę się rozwijać, jednak nadmiar obowiązków w pewnych momentach mnie tak przytłaczał, że nie wiedziałam, co mam zrobić, do momentu kiedy trafiłam na Lucynę i plan rozwoju. Miewałam też wątpliwości, czy to, co robię, naprawdę jest moją pasją, teraz już nie mam ?
Od razu złapałyśmy świetny kontakt. Plan rozwoju idealnie został dobrany do moich potrzeb, a kiedy dopadły mnie wątpliwości, Lucyna zawsze mnie wspierała, tłumaczyła i pokazywała, co mam dalej robić, by każdy krok był krokiem właściwym.

To właśnie dzięki Lucynie i całemu planu rozwojowemu poznałam siebie samą , zaczęłam tworzyć swój świat, swój czas, swój rozwój, swoje relacje, swoją pracę, swoje zdrowie, a wszystko to zgodnie z moimi wartościami, zgodnie z typem mojej osobowości, zgodnie z moim charakterem, a rzeczywistość sama zaczęła się zmieniać na lepsze. Każdego dnia robię kolejne kroki do spełnienia marzeń i cieszę się życiem, relacjami, a z problemów wyciągam to co najlepsze i wykorzystuję jako fundament do dalszego rozwoju.

Całe życie wiedziałam, że powinno się patrzeć na życie i na człowieka holistycznie, lecz teraz dzięki Lucynie i programowi rozwoju mam to dokładnie poukładane. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę uczestniczyć w tym programie i mogę to robić razem z Lucyną. ?

Anna Zając

Zawsze byłam pełną radości osobą. Budziłam się rano i na pełnym gazie działałam do późnego wieczora, a gdy kładłam się spać, miałam ten sam uśmiech, co z samego rana. Nawet nie wiem, kiedy ta radość życia mi uleciała. W codziennej bieganinie, trosce o dom, rodzinę, pracę zatraciłam swoje plany, marzenia, samą siebie.

Wtedy, jakby z nieba, spadła mi Lucyna. Na początku podeszłam do Niej troszkę niechętnie, nieufnie. Podczas pierwszej rozmowy powiedziała mi dwa zdania, które najpierw zabolały, a później długo we mnie rezonowały. Poczułam się, jakbym dostała w twarz, ale to właśnie te dwa stwierdzenia spowodowały, że rozpoczęłam z Nią współpracę.

Jestem zaskoczona tym, jak zupełnie obca osoba pomogła mi zrozumieć samą siebie i skierowała mnie na odpowiednią ścieżkę. Jak z wyczuciem, zrozumieniem i troską odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości. Jak dzięki Planowi Rozwoju Osobistego pięknie mną pokierowała. Dzisiaj znowu kładę się spać z niecierpliwością, czekając na poranek, a to dzięki szkoleniom, na które skierowała mnie Lucyna. Na razie ukończyłam jedno, które już odmieniło moje życie.

Teraz realizuję następne i aż boję się pomyśleć, co będzie, gdy skończę je wszystkie. Nie mogę się doczekać. Lucynko, dziękuję Ci z całego serca. Nowa JA to TWOJA zasługa!

Ewelina Siczek

Jestem mamą czwórki chłopców w wieku przedszkolno-szkolnym i właścicielem firmy, którą prowadzimy razem z mężem. Nie ukrywam – ilość obowiązków, które stoją przede mną każdego dnia, często nie są adekwatne do czasu, jakim dysponuje. Na pierwsze spotkanie z Lucyną umówiłam się z ciekawości, zastanawiając się, co może mi zaoferować..

Ku memu ogromnemu zaskoczeniu trafiła w sedno moich potrzeb, jej pomoc jest nieoceniona. Lucyna nie tylko wskazała mi obszary, nad którymi muszę popracować, ale pomogła mi zrozumieć, że to najwyższy czas zatroszczyć się o siebie! Wtedy dopiero można w pełni być dla innych. Przygotowała dla mnie plan rozwoju osobistego, a każdy z nich przedstawia mi zupełnie nową perspektywę życia. Oczywiście, uczę się tego każdego dnia.

Pokonując własne utarte przekonania i walcząc o siebie, począwszy od zdrowia fizycznego po komfort psychiczny, umiejętność bycia tu i teraz. Każde szkolenie to mały krok w kierunku własnego serca, nie mogę się doczekać kolejnych. Lucyna jest niesamowicie pozytywną i sympatyczną osobą. Ponadto, kiedy już miałam zrezygnować z planu na siebie – ona się nie poddała, przekonując mnie, że warto zatroszczyć się o siebie.

Lucyno, jestem Ci bardzo wdzięczna. Dziękuję!

Izabela Ciecharowska

Działam w obszarze technologii informacyjnych (IT) Moje spotkanie z Lucyną można opisać starą Chińską maksymą: „Gdy uczeń jest gotowy, Mistrz się pojawia”. Nasza współpraca rozpoczęła się od niezobowiązującej rozmowy, a przerodziła się w prężnie działającą „Spółkę”, która działa do dziś oraz ma plany na dłuższą współpracę.

Po pierwszej rozmowie Lucyna zaoferowała mi spotkanie diagnostyczne, na które się zgodziłem, co z perspektywy czasu okazało się jedną z najlepszych decyzji do tej pory przeze mnie podjętych. Po diagnozie przedstawiła mi plan rozwoju, który z zegarmistrzowską precyzją wpasował się w moje potrzeby.

Plan ten uruchomił reakcję łańcuchową, która, praktycznie od samego początku wniosła w moje życie wielokrotnie większą wartość niż poniesione koszty. Lucyna to odpowiedzialny, sumienny, a przede wszystkim pokrzepiający doradca rozwoju osobistego, którego praca zmienia życia wielu ludzi, w tym także moje.

Nie sposób, w tak zdawkowej ilości słów, oddać przebieg naszej wspólnej przygody, dlatego serdecznie zachęcam do rozpoczęcia przygody z rozwojem osobistym razem z Lucyną jako swoim doradcą.

Mateusz Lewicki

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha