Paweł Norman

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Zawód doradcy rozwoju osobistego to dla mnie sposób na realizację mojej misji, jaką jest pomaganie ludziom w stawaniu się lepszą wersją siebie.

Od samego początku tworzenia planów rozwoju skupiam się na tym, żeby trafnie zdiagnozować trudności i wyzwania moich podopiecznych i wskazać im narzędzia, przy pomocy których wzniosą swoje życie na wyższy poziom.

Działam zgodnie z zasadą: „Pomagać, to znaczy wymagać”, dlatego od osób, z którymi współpracuję, oczekuję poważnego podejścia do swojego życia, towarzysząc im jednocześnie w procesie zmian.

Równolegle, od ponad 8 lat, rozwijam biznes w branży MLM, gdzie stworzyłem zespół liczący kilkaset osób i pomogłem wielu z nich osiągnąć ich cele, nie tylko finansowe czy materialne.

To właśnie ten biznes nauczył mnie, żeby każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie z dnia poprzedniego, co stało się dla mnie priorytetem.

Rozwój osobisty pomógł mi pozbyć się szkodliwych nawyków i przekonań, a także diametralnie poprawić sytuację finansową i zwielokrotnić zarobki. Poprzez systematyczną pracę nad sobą polepszyłem relacje z bliskimi i stworzyłem wspaniały związek małżeński, w którym panuje zrozumienie i harmonia.

Wierzę, że każde wyzwanie, z jakim się mierzysz, jest do rozwiązania, pod warunkiem, że masz do tego odpowiednie narzędzia i wsparcie.

Prywatnie jestem tatą Klary, która stała się dodatkowym powodem ku temu, by każdego dnia pracować nad sobą i nad równowagą w Heksagonie Szczęścia.

Moją pasją jest pływanie, które stanowi dla mnie sposób na zadbanie nie tylko o kondycję fizyczną, ale także mentalną, budując mój charakter i samodyscyplinę.

W czym mogę Ci pomóc?

Na początek naszej wspólnej drogi przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Plan Rozwoju Osobistego, stworzony na podstawie analizy Twojej sytuacji. We współpracy ze mną nie uświadczysz żadnego planu na zasadzie kopiuj-wklej, będzie on dostosowany do konkretnie Twojej sytuacji i na miarę Twoich możliwości.

Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju, zgodnie z 6 obszarami Heksagonu Szczęścia, tak byś krok po krok czynił/a ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski, przy zachowaniu równowagi.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci między innymi określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, a także wyznaczyć swoją życiową misję. Projekt ten pomoże Ci stworzyć odpowiedni plan na siebie we wszystkim obszarach Heksagonu, który oparty będzie o Twoje talenty i wartości, którymi kierujesz się w życiu. Skupimy się także na odkryciu i pokonaniu barier, które blokują Cię w dążeniu do celów.

Będziemy pracować nad podnoszeniem Twojej pewności siebie i nad zwiększeniem poczucia własnej wartości. Pomogę Ci określić także to, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę wdrożyć je w życie.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Nazywam się Mariusz Bojsza i na stałe mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie jestem przedsiębiorcą. Plan rozwoju osobistego pozwolił mi lepiej poznać swoje słabe i mocne strony oraz usystematyzować pracę nad sobą. Praca z doradcą rozwoju osobistego pozwala szybciej i skuteczniej osiągać wyznaczone przez mnie cele.

Od czasu, kiedy zdecydowałem się na współpracę z Pawłem, widzę, jak duży wpływ ma to na całe moje życie. Pozytywne zmiany wprowadzam, każdego dnia stając się lepszą wersją samego siebie.

Szczerze polecam Plan Rozwoju Osobistego i doradcę Pawła Normana, to świetny i skuteczny sposób na dokonanie pozytywnych zmian we własnym życiu. Polecam!

Mariusz Bojsza

Cześć, nazywam się Patrik Magnussen. Obecnie pracuję na etacie w dziale finansowym oraz prowadzę własną działalność zajmującą się inwestycjami na rynku nieruchomości. Chcąc się rozwijać, trafiłem na Plan Rozwoju Osobistego oraz mojego doradcę Pawła Normana.

Miałem trudność z wyznaczaniem priorytetów i tutaj pojawił się z pomocą Paweł. Dzięki współpracy z doradcą wiem dokładnie, w którym kierunku muszę się rozwijać, aby osiągnąć swoje cele.

Wiem, że jestem na dobrej drodze i już nie mogę się doczekać kolejnych szkoleń oraz, co najważniejsze, rezultatów!

Patrik Magnussen

Hej, nazywam się Sandra Mocarska. Nie mogłam wybrać dla siebie odpowiedniej drogi na przyszłość. Miotałam się miedzy różnymi pomysłami, lecz brakowało mi odwagi do podjęcia odpowiedniej decyzji.

Przypadkiem trafiłam na Plan Rozwoju Osobistego i postanowiłam z niego skorzystać. Tak naprawdę na początku byłam po prostu ciekawa, jak to się odbywa, jak wygląda itp. Skontaktował się ze mną doradcą rozwoju osobistego i umówiliśmy się na zoom. Po rozmowie – Paweł – bo tak ma na imię mój Doradca, przesłał mi diagnozę i przedstawił dalszy plan rozwoju.

Co mi dał ten plan, a raczej, co mi dał kontakt z Pawłem? Spojrzałam na różne rzeczy z innej perspektywy, uświadomiłam sobie, że rzeczy, które nas hamują przed działaniem, są w nas samych, podjęłam pewne decyzje i idę w kierunku ich realizacji. Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten program i na mojego Doradcę – Pawła, bo super mi się z nim współpracuje i mocno mnie on wspiera w pokonywaniu moich barier.

Ten program pomógł mi w naprawie wszystkich moich obszarów życia i sama czuję, że moje nastawienie i działania w różnych dziedzinach zmieniło się na lepsze!

Sandra Mocarska

Pawła Normana poznałem przy okazji poszukiwania materiałów na temat rozwoju osobistego.
Paweł zaproponował mi swoją pomoc. Zrobił dla mnie diagnozę, bardzo obszerną i wyczerpującą, i co najważniejsze – TRAFNĄ.

Po przeanalizowaniu materiału postanowiłem podjąć dalszą współpracę z nim.

Przygotował dla mnie plan rozwoju na 2020/21. Jest to ogrom wartościowego materiału, ale najbardziej wartościowe jest wsparcie Pawła, na którego można liczyć w każdej chwili. Wspiera mnie on w moim dążeniu do poszukiwania lepszego siebie swoją merytoryczną wiedzą, celnymi spostrzeżeniami i uwagami.

Jeśli zastanawiacie się, czy ten chłopak będzie w stanie wam pomóc, to mówię 3 razy TAK.
Gdybym mógł cofnąć się w czasie, to z pewnością zmieniłbym wiele rzeczy, ale nie to, że współpracuję z Pawłem.

Wojciech Guzowski

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha