Piotr Szułczyński

DORADCA ROZWOJU OSOBISTEGO

Mam na imię Piotr. Doradcą rozwoju osobistego zostałem po to, by pomagać ludziom. Rozwój osobisty odmienił moje życie, dlatego chcę dzielić się tą wartością z innymi.

Zawsze byłem nastawiony na ludzi i relacje. Pomogłem wielu osobom osiągnąć ich cele osobiste i biznesowe. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego.

Całe moje doświadczenie zawodowe wiąże się z pracą w obszarach sprzedaży i zarządzania. Sprzedaż, budowanie Mistrzowskich Zespołów i rozwój osobisty były zawsze ulubioną częścią mojej pracy.
Zawsze jestem gotowy pomóc otwartym, ambitnym osobom zrealizować ich marzenia. Moją misją jest rozbudzać w ludziach ich ukrytą motywację, osiągać wytyczone cele i znajdywać rozwiązania.

W pracy z klientami celnie namierzam źródło problemów i znajduję rozwiązania. Tworzę warunki do rozwoju ludzi, pomagam w odzyskiwaniu pewności siebie, podniesieniu poziomu własnej wartości, zaufania do swoich myśli, uczuć i działań.

W życiu kieruję się następującymi wartościami: zdrowie, rodzina, praca zespołowa, uczciwość, rozwój, niezależność i szczęście.

Uwielbiam aktywnie spędzać czas wolny, podróżować, poznawać egzotyczne miejsca, kosztować wyśmienitą kuchnię, poznawać nowych ludzi i zawierać nowe przyjaźnie.

Lubię przeżywać życie na 100% i czerpać z niego tyle, ile się da.

Żyję według maksymy: 

Mam tylko jedno życie, jeśli przeżyję je dobrze, to jedno w zupełności wystarczy.

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci w zaprojektowaniu 6 aspektów Twojego życia, jak również Twojej ścieżki zawodowej, od podstaw. Zanim to zrobimy, przyjrzymy się temu, co chcesz w swoim życiu osiągnąć, a jeśli jeszcze tego nie wiesz, pomogę Ci, poprzez Plan Rozwoju Osobistego, wyznaczyć kierunek działania.

Niestety wiele osób nie ma wyznaczonych celów, nie wie, dokąd zmierza, nie zna celu i sensu życia.

Plan Rozwoju Osobistego pomoże Ci określić Twoje wartości, wyznaczyć role życiowe, które w życiu pełnisz, określić talenty, wyznaczyć swoją misję. Pomoże Ci połączyć to z Twoimi mocnymi stronami i na tej podstawie wyznaczyć cele we wszystkich obszarach Heksagonu Szczęścia. Na tej podstawie nauczysz się wyznaczać plan działania. Określisz działania krótko- i długoterminowe.

Często jako Doradca słyszę: „Potrzebuję zmiany, tylko od czego zacząć i jak wykonać pierwszy krok?”. Plan Rozwoju Osobistego właśnie w tym Ci pomoże. Pomoże Ci odkryć swoje Dlaczego, dzięki czemu poznasz przyczyny swoich działań – dokładne rozpisanie marzeń i celów pozwoli zaplanować konkretne kroki, które będą zapoczątkowaniem życiowych zmian. Wiedząc, co chcesz osiągnąć i dlaczego, łatwiej Ci będzie określić plan działania i sposób, jak zrealizujesz swoje cele. Skupimy się także na odkryciu barier, które powstrzymują Cię w dążeniu do celu.

Będziemy pracować nad przekonaniami, które blokują Twój potencjał, jak również nad Twoją pewnością siebie i zwiększeniem poczucia własnej wartości, jeśli uznam, że jest to potrzebne. Pomogę Ci określić także, jakich kompetencji potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Dam Ci gotowe narzędzia do pracy i pomogę je wdrożyć w Twoje życie.

Bezpłatna konsultacja

Już teraz możesz umówić się na bezpłatną konsultację online.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić i czy Plan Rozwoju Osobistego

to coś dla Ciebie!

Czym jest Plan Rozwoju Osobistego

Plan Rozwoju Osobistego to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom?

Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego?

Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

Cel – Plan – Działanie – Rezultaty

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera.

Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

HEKSAGON-PRO

Życie mamy tylko jedno. Tylko od Ciebie zależy, jak je przeżyjesz.

Weź szczęście w swoje ręce i zrób ze swojego życia Arcydzieło!

Co o Planie Rozwoju Osobistego sądzą inni?

Kiedy się rodzisz, wsiadasz do pociągu, poznajesz rodziców. Myślisz, że zawsze będą podróżować z Tobą. Jednak na pewnej stacji wysiadają i zostajesz sam… W miarę upływu czasu, wsiadają inni. Są ważni, to przyjaciele, znajomi, nasze dzieci, czasem miłość naszego życia. Wielu z nich zrezygnuje z tej podróży, zostawiając większą lub mniejszą pustkę. Inni będą tak dyskretni, że nie zauważymy, iż opuścili swoje miejsca.

Ta podróż pociągiem, jest pełna radości, smutku, oczekiwań, szczęścia i pożegnań. Sukces tej podróży polega na dobrych stosunkach ze wszystkimi pasażerami pod warunkiem, że dajemy z siebie wszystko… co najlepsze . Nie wiem, na jakiej stacji skończy się ta podróż , więc bądź szczęśliwy, kochaj, wybaczaj. Ważne jest, aby tak żyć, ponieważ kiedy wysiądziemy z pociągu, będziemy musieli zostawić wspomnienia, tym którzy kontynuują swoją podróż. Więc, niech zostaną piękne wspomnienia. Bądźmy szczęśliwi z tego, co mamy i dziękujmy codziennie, że nasza podróż ciągle trwa. Dziękuję, że jesteś jednym z pasażerów w moim pociągu. I jeśli będę musiała wysiąść na następnej stacji, jestem wdzięczna, że byłeś piękną częścią… mojej podróży… Życie jest podróżą!

Dziękuję Piotr że wsiadłeś do tego pociągu. Dzięki Tobie poznaję lepszą wersję siebie, dzięki Tobie wierzę że droga na szczyt będzie mniej wyboista, dzięki Tobie wiem że dam radę tam wejść, dzięki Tobie chcę tam wejść i wiem że mogę liczyć na Twoją pomocną dłoń, gdy będzie trudno, bo już nie raz ją do mnie wystawiłeś w momencie gdy nawet nic Ci nie mówiłam… Dziękuję że jesteś, nie wysiadaj z mojego pociągu… Życzę każdemu kto chce się rozwijać by trafił na takiego trenera jak Piotr. Dziękuję

Marta Baj

Potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie?
Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

    captcha